Keystone logo

1 LLB Програми в Правознавство Бізнес-правознавство Корпоративне право 2024

Фільтри

Фільтри

  • LLB
  • Правознавство
  • Бізнес-правознавство
  • Корпоративне право
Сфери навчання
  • Правознавство (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

LLB Програми в Правознавство Бізнес-правознавство Корпоративне право

LLB є ступінь бакалавра права, пропонована в більшості юрисдикцій загального права. Це ступінь кваліфікаційного права, що готує студентів до постійного навчання, щоб стати адвокатом або адвокатом. JD є аналогічним ступенем, запропонованим у США та Канаді.

Що таке LLB в корпоративному праві? Ця програма ступеня поєднує в собі інтелектуальні жорсткості, пов'язані з кваліфікаційним ступенем права з фокусом та комерційною обізнаністю. Студенти можуть приймати фундаментальні юридичні студії, а також курси з комерційного та ділового права. Курси можуть включати кримінальне право, контрактне право, практика корпоративного права та партнерства, міжнародне право та комерційне та споживче право. Студенти можуть також мати можливість брати участь у позакласних заняттях, таких як дисциплінарне заняття та юридичні дебати.

Багато студентів розвивають сильні письмові та комунікативні навички. Це може дозволити їм скласти кращий резюме, що дасть їм можливість отримати більше інтерв'ю з роботою. Студенти можуть також набувати поглиблених аналітичних навичок.

Заробіток LLB в корпоративному праві може тривати десь від трьох до чотирьох років в залежності від програми. Майбутні студенти повинні вивчати різні установи та знайти програму, яка для них працює. Кабінет прийому у школі може запропонувати більше інформації стосовно витрат на навчання.

Випускники, як правило, готові продовжити кар'єру в юридичній професії. Вони також можуть знайти себе для успішної кар'єри у різних корпоративних, ділових, державних службових або третіх секторах зайнятості. Зароблення LLB, як правило, є одним з перших кроків, щоб стати адвокатом або адвокатом. Інші шляхи кар'єри можуть включати адвоката адвоката, ліцензований посвідчення особи, паралель, співробітник служби зайнятості або фондовий брокер.

LLB в галузі корпоративного права можна вивчати в різних університетах. Деякі курси можуть бути доступні в Інтернеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.