Keystone logo

7 LLB Програми в Правознавство Бізнес-правознавство Комерційне право 2024

Фільтри

Фільтри

  • LLB
  • Правознавство
  • Бізнес-правознавство
  • Комерційне право
Сфери навчання
  • Правознавство (7)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

LLB Програми в Правознавство Бізнес-правознавство Комерційне право

LLB надається фізичним особам, які закінчили юридичний курс або стандартну програму права. Це ступінь бакалавра, і в більшості країн для випускника у галузі права потрібні додаткові тренінги чи освіта. Для вступу в програму LLB, як правило, необхідний попередній університетський рівень або освіта.

Що таке LLB в комерційному праві? Це ступінь бакалавра права з акцентом на бізнес. Студенти можуть приймати курси, які допоможуть їм стати комерційно усвідомленими та можуть отримати глибше розуміння бізнес-законодавства. Класи можуть охоплювати такі предмети, як кримінальне право, договірне право, мита, вирішення спорів, комерційне право, корпоративне право в контексті та глобалізація, торгівля та природні ресурси.

Багато випускників вважають, що вони залишають школу з різноманітними навичками. Вони можуть розвинути здатність чітко інтерпретувати та пояснити складну інформацію. Вони також можуть набувати сильних навичок письма та досліджень. Ці здібності можуть допомогти учням просунутися у своїй кар'єрі.

LLB в галузі комерційного права пропонується в багатьох юрисдикціях загального права. Вартість навчання може відрізнятися залежно від місця розташування університету. Після вивчення та вибору навчального закладу звертайтеся безпосередньо до школи, щоб отримати докладну інформацію про вартість відвідуваності.

LLM в галузі комерційного права є кваліфікаційним ступенем, який може дозволити студентам перейти до LLM або навчальний курс для екзамену на базі, щоб стати практикуючим адвокатом. Фізичні особи, які більше зацікавлені в бізнесі, можуть залишити школу з міцною основою в комерційному праві, готуючи їх до різних умов роботи. Випускники також можуть бути готовими до кар'єри як вчителі, банкіри, ділові та некомерційні менеджери, так і керівники фінансових або кадрових ресурсів.

LLM в галузі комерційного права пропонується в багатьох університетах по всьому світу. Інтернет-курси можуть бути доступні через деякі програми. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.