Keystone logo

3 LLB Програми в Правознавство Адміністративно-правові дослідження Адміністративне право 2024

Фільтри

Фільтри

  • LLB
  • Правознавство
  • Адміністративно-правові дослідження
  • Адміністративне право
Сфери навчання
  • Правознавство (3)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

LLB Програми в Правознавство Адміністративно-правові дослідження Адміністративне право

Залежно від країни, де ступінь пропонується, Адміністративний юридичну освіту бакалавр може бути визначений як "бакалавр права ", акронім для бакалавра права чи Латинської Legum Baccalaureus. Вважається першим професійним ступінь в більшості країнах загального права і виникла в Англії кілька сотень років тому.

Що бакалавр у галузі адміністративного права полягає?

Також називається "нормативно право ", адміністративне право має справу з правилами і положеннями контролюючих державних установ. Приклади державних одиниць, які підлягають адміністративному праву відносяться соціального забезпечення / інвалідність, імміграції, оподаткування, природоохоронних відомств та міжнародної торгівлі. Адміністративне право є дуже складною набір законів принципово, спрямованих на запобігання бюрократії монополізувати індивідуальні, сімейні та суспільні права.

Справи, пов'язані з адміністративне право не чув у традиційному залі суду. Вони представлені спочатку адміністративного судді, який чує обидві сторони по справі, яку він або вона забезпечує вирішення. У країнах найбільш поширених юридичних, позивачі, які незадоволені рішенням суду можуть мати їх повторного слухання справи в суді вищої інстанції.

Які вигоди від LLB в адміністративному праві?

Адміністративне право є вузькоспеціалізованої області права, яка має справу з юридичними кодексами, урядових постанов, правил агентств і прецедентів. Студенти, що отримали ступінь бакалавра юридичних можете очікувати, щоб заробити більше, ніж кримінального чи цивільного адвоката через кількість складної інформації, з якою адвокат, як очікується, бути знайомі.

Скільки коштує взяти ступінь бакалавра права в адміністративному праві?

Витрати на отримання ступеня бакалавра права майже такий же, як традиційний вищу юридичну освіту. Пас бар іспит в обов'язковому порядку і стажування іноді обов'язковим в адміністративному адвоката може почати працювати самостійно або з адміністративною юридичної фірми.

Як вчинити в LLB в адміністративному праві?

Пошук для вашої програми нижче, і, звертайтеся безпосередньо в приймальній комісії школи за вашим вибором, заповнивши у головній формі.