Keystone logo

1 Доктор юриспруденції Програми в Правознавство Національне правознавство Імміграційне право 2024

Фільтри

Фільтри

  • Доктор юриспруденції
  • Правознавство
  • Національне правознавство
  • Імміграційне право
Сфери навчання
  • Правознавство (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Popular degree type

Popular study format

Доктор юриспруденції Програми в Правознавство Національне правознавство Імміграційне право

Що таке імміграційне законодавство?
Імміграційне право — це галузь права, яка регулює процес імміграції, включно з допуском і видаленням іноземних громадян з країни. Він також охоплює права та обов’язки іммігрантів, а також права та обов’язки країн, до яких вони мігрують.

Яку роботу я можу отримати в галузі імміграційного права?
Імміграційне право – це галузь, що розвивається, і є багато можливостей для юристів, які спеціалізуються на цьому. Деякі вакансії, доступні в цій галузі, включають імміграційного юриста, юриста з питань притулку, імміграційного суддю, імміграційного агента або офіцера, прикордонного патруля, митника та офіцера охорони кордону та офіцера депортації.

Чому вивчення імміграційного права є важливим?
Імміграційне право є важливою галуззю права, оскільки воно регулює один із найважливіших аспектів людського життя: пересування. Це також зростаюча сфера, оскільки кількість іммігрантів у всьому світі продовжує зростати.

Що я буду вивчати під час навчання на ступені імміграційного права?
Ви вивчатимете різні теми, пов’язані з імміграційним законодавством, включаючи поточний стан імміграційного законодавства, різні типи віз, доступних для іммігрантів, процес подання заяви на отримання візи та права іммігрантів у різних країнах.

Ступінь Juris Doctor (JD) можна отримати в рамках навчання на просунутих програмах, призначених для студентів, які хочуть професійно реалізуватися в правовому полі. Студенти зазвичай відвідують юридичну школу, де навчання поєднується з вивченням інших дисциплін на високому рівні.