Keystone logo

15 Доктор юриспруденції Програми в Правознавство Загальні правознавчі студії Правознавство 2024

Фільтри

Фільтри

  • Доктор юриспруденції
  • Правознавство
  • Загальні правознавчі студії
  • Правознавство
Сфери навчання
  • Правознавство (15)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Доктор юриспруденції Програми в Правознавство Загальні правознавчі студії Правознавство

Juris Doctor є професійним ступенем юридичної освіти, який зазвичай готує студентів до іспиту на базі. Більшість програм вимагають, щоб особи отримали щонайменше ступінь бакалавра. ДД зазвичай займає три роки повного навчання, щоб завершити.

Що таке юридичний факультет юридичного факультету? Це вимоглива і захоплююча програма, яка вводить студентів у тонкощі права та спроби готувати їх до іспиту адвокатури. Перший рік, як правило, проводиться вивчення деяких основ законодавства, з такими курсами, як контракти, кримінальні справи, кримінальне право, цивільний процес, майно, юридичні дослідження та письмовий захист, а також письмова та усна пропаганда. Оскільки люди проходять програму, вони можуть мати більше шансів спрямувати свою увагу. Студенти можуть мати можливість розглядати закон з багатопрофільної точки зору.

Багато студентів-юристів закінчують школу з сильними навичками письма та спілкування. Вони також можуть розвивати свої переконливі навички. Це зазвичай робить для дуже чітко окресленого особи та може збільшити ймовірність отримання добре оплачуваної роботи.

Багато державних та приватних шкіл по всьому світу пропонують ступінь доктора юридичних наук. Це може суттєво вплинути на ціну навчання. Знайдіть школу, яка відповідає вашим потребам, і зверніться до офісу прийому для отримання додаткової інформації про курси навчання.

Багато людей вирішують брати екзамен на адвокатів і стати адвокатами, але ступінь права відкриває багато інших дверей. Випускники можуть бути кваліфікованими для проведення кар'єри в галузі видавничої справи, політики, державної служби або вищої освіти. Працювати людина з ступенем JD може бути суддя, магістрат, посередник, директор міського планування, внутрішній корпоративний адвокат, адвокат із захисту навколишнього середовища або судовий працівник.

Деякі курси юридичного факультету Juris Doctor in Law можуть бути доступні в онлайн-форматі. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.