Keystone logo
Western Michigan University, Cooley Law School

Western Michigan University, Cooley Law School

Western Michigan University, Cooley Law School

Введення

Про

Університет Західного Мічигану Томас М. Кулі школа права є приватною, некомерційною, незалежною юридичною школи акредитовані Американської асоціації адвокатів та вищих навчальних комісії.

Наша місія

Місія Томас М. юридичний факультет Університету Західного Мічигану Cooley є підготовка випускників до вступу в юридичній професії в рамках комплексної програми з практичної юридичної науці в якості керівного принципу і спрямованості. Це завдання включає в себе забезпечення широкого доступу до тих, хто шукає можливість вивчити закон, вимагаючи при цьому, що ті, кому така можливість надається суворі академічні стандарти відповідають WMU-Кулі.

Наша історія

WMU-Кулі є незалежним, випускник коледжу права акредитованих Американською асоціацією адвокатів (321 North Clark Street, Chicago, IL 60610, Телефон: 312-988-5000) з 1975 року, Комісія з навчання вищого (30 North LaSalle Street, Suite 2400, Чикаго, Іллінойс 60602-2504 Телефон: 800-621-7440 / факс: 312-263-0456) з 2001 року і членом Центральної асоціації Північної. WMU-Кулі перетворилася з регіональної юридичної школи в місті Лансінг, штат Мічиган, на одному з національного зростання. Ми найбільша програма Доктор Juris нації і найбільш повний акредитовані неповний програми юридичної освіти. Справедливим і об'єктивним визнанням політики і жорстким, практичне, фахову юридичну освіту створили важливе місце для WMU-Кулі серед американських юридичних шкіл.

Thomas M. Cooley Law School Університет Західного Мічигану був заснований в 1972 році групою юристів і суддів під керівництвом тодішнього головного судді Верховного суду штату Мічиган, Томас Е. Бреннан. Школа була названа в честь Томаса Макінтайр Cooley, юридичного вченого і практикуючого адвоката 19-го століття.

WMU-Кулі Юридична школа вчить студентів знань, навичок та етики, необхідні, щоб бути успішним в законі і цінним членом суспільства. WMU-Кулі розробила навчальну програму юридичної освіти і програма, призначена для підготовки студентів до юридичної практики з допомогою досвідчених на основі викладання навичок юриста. Студенти вчаться застосовувати правову теорію до ситуацій, якими вони можуть зіткнутися, як практикуючих юристів. В рамках плану Професіоналізм WMU-Кулі, Кулі студенти також вчать принципи професіоналізму, прийняті спільнотою Університет Західного Мічигану Томас М. Кулі юридичний факультет.

WMU-Кулі також прагне надати юридичну освіту для людей з усіх верств суспільства. WMU-Кулі пишається своїм різноманітним тілом національного і міжнародного студентського де студенти, за допомогою справедливих і об'єктивних політики прийому, мають можливість вивчити закон.

Розташування

  • Lansing

    Lansing Campus 300 S. Capitol Avenue Lansing, MI 48933, , Lansing

Запитання