Keystone logo
© University of Warwick
University of Warwick International Foundation Programme

University of Warwick International Foundation Programme

University of Warwick International Foundation Programme

Введення

Зробіть ідеальний перший крок до отримання ступеню бакалавра, приєднавшись до Програми Warwick International Foundation (IFP).

Вибір навчання в Warwick означає вступ до провідного світового університету. Обираючи навчання в Warwick IFP, ви даєте собі найкращий початок навчання на бакалавраті.

Завдяки інтенсивному викладанню та безперервній підтримці ви можете розвинути впевненість не лише у своєму навчанні, а й бути готовими до вступу до обраного Вами університету.

Ви можете вибрати з широкого діапазону предметів, які озброять вас академічними знаннями, навичками та знаннями англійської мови, необхідними для отримання вибраного ступеня бакалавра. Ви також розвинете свою впевненість і станете частиною нашої активної спільноти тут, у Warwick.

Як студент Warwick IFP, ви отримаєте гарантовану умовну пропозицію, якщо ви вирішите вивчати відповідний курс бакалаврату в Warwick після того, як закінчите програму.

Чому Уорвік

Університет Уоріка є провідним у світі університетом Russell Group, широко визнаним лідером у галузі досліджень та освіти.

Програма Warwick International Foundation має довгу історію допомоги іноземним студентам у вступі до Warwick та інших найкращих університетів. Він призначений для старшокласників з усього світу, чиї навчальні програми не дозволяють прямо вступити до бакалаврату у Великій Британії. Щоб дізнатися більше про те, хто може подати заявку на курс, відвідайте наші вимоги до вступу.

Наш експертний персонал є одними з найкращих талантів у галузі. Вони глибоко віддані справі та прагнуть допомогти вам досягти потрібних вам результатів. Наша команда працюватиме з вами, щоб забезпечити плавний перехід до навчання у Великобританії.

Навчання на одному з наших 10 академічних напрямків дозволяє вам спеціалізуватися на своїх предметних знаннях, одночасно розвиваючи академічні навички, необхідні для вашого майбутнього навчання на бакалавраті. Попередні студенти Warwick IFP перейшли до більш ніж 70 різних курсів.

З першого дня ви станете частиною нашої культурно різноманітної спільноти разом зі студентами з понад 30 різних країн. Ви станете частиною Університету Ворвіка та матимете доступ до наших клубів, товариств і закладів, живучи та навчаючись у нашому прекрасному та безпечному кампусі в самому центрі Великобританії.

Причини вибрати Warwick IFP

 • Ви будете студентом Warwick і відчуєте життя в кампусі з розміщенням у кампусі та доступом до всіх закладів, клубів і товариств. У нас понад 250 студентських товариств, тож кожен знайде щось для себе.
 • 40 років досвіду у високоякісному навчанні та підтримці іноземних студентів. Це одна з найтриваліших програм фонду у світі, розпочата в 1983 році.
 • На вибір 10 спеціальностей, які викладають спеціалісти.
 • Навчання академічній англійській мові, адаптоване до предметної галузі, яку ви вивчаєте, а також вашої здатності гарантувати, що ви отримаєте максимум від цієї програми.
 • Гарантована умовна пропозиція для широкого спектру програм бакалаврату Warwick після завершення IFP.
 • Студенти IFP продовжують навчатися у Ворвікському та інших найкращих університетах . Понад 75% наших студентів IFP вступають до університетів Russell Group.

Університет у серці Англії

Кампус Уоріка важко перевершити, і він ідеально розташований на кордоні Вест-Мідлендс і Уорікшир. Він має всі переваги легкого доступу до великих міст Ковентрі (лише три милі на південний захід), Бірмінгем і центральний Лондон але зі спокоєм прекрасного автономного та зеленого кампусу. Ми знаходимося прямо в центрі Англії , куди легко дістатися залізницею, автомобілем або літаком з будь-якої частини Великобританії та з-за кордону.

Кампус розташований майже на 300 гектарах природної сільської місцевості з озерами, лісами та чудово доглянутими садами , де можна відпочити та втекти від шуму головного кампусу.

Інфраструктура кампусу світового класу з чудовими приміщеннями для викладання та навчання, цілодобовою бібліотекою , центром мистецтв і кінотеатром , брендом -новий спортивно-оздоровчий центр, і ресторани та кафе .

Прийом

Entry Requirements

The Warwick IFP is designed for students who require additional study before they can join an undergraduate degree in the UK, usually because their local curriculum is not accepted for direct entry to undergraduate study.

For this reason, we do not accept students who have studied A Levels, IB Diploma, or any other qualification that allows progression directly to a UK university.

The lists below show the typical level of offers that we will make, according to the type of qualification being studied - National School Qualifications and/or International School Qualifications. All applicants are also required to show that their English language ability meets our minimum standards, as well as submit a personal statement according to our guidance.

Some of our courses have subject-specific requirements:

 • For our Finance, Mathematics and Statistics, Economics, and Computer Science courses, Mathematics is required, and you will have specific grade requirements for this subject.
 • For our Physics and Engineering IFP, Mathematics and Physics will be required, and you will have specific grade requirements for these subjects.
 • For our Biological Sciences and Psychology IFP, either Biology or Psychology will be required, and you will have specific grade requirements for these subjects.

International School Qualifications

 • IGCSEs/GCSEs - at least 4 subjects at grade A or above, with remaining subjects no lower than grade B
 • AS Levels - at least 3 subjects at grade B or above
 • IB Certificate - at least 5 points in all subjects taken

English Language Requirements

All applicants are required to show that their English ability is at a suitable level for their IFP course - the level required depends on which IFP course you wish to study. You do not need to have an English Language Test to apply - we can still assess you for a place on the program and if you are successful, we will issue an offer that is conditional on you submitting an acceptable English language qualification ahead of the course starting.

Several English language tests are accepted; some of the most frequently offered ones are detailed below. Applicants who require a visa to study in the UK will be required to provide a Secure English Language Test (SELT), due to the visa requirements set by the UK Government. Please note that certain English tests (including IELTS and PTE) must be taken within two years before the start of your IFP course.

Візові вимоги

Вам може знадобитися віза для навчання у Великій Британії за Warwick IFP якщо ви не з Європи та не маєте права на програму поселення в ЄС.

Якщо вам потрібна віза для навчання у Великій Британії, зазвичай вам потрібно буде подавати заявку через Student Route.

У рамках процесу вступу ми запитаємо вас, чи потрібна вам віза для навчання. Якщо ви це зробите, вам буде видано номер підтвердження про прийняття на навчання (CAS). Ми починаємо видавати номери CAS власникам безумовних пропозицій приблизно за три місяці до початку курсу.

Ви отримаєте повні інструкції та вказівки від команди приймальної комісії щодо отримання вашого номера CAS у відповідний час.

Стипендії та фінансування

Щоб відсвяткувати 40-річчя програми Warwick International Foundation, ми запропонуємо кілька академічних стипендій видатним кандидатам, які приєднаються до Warwick IFP 2024-25. Загалом ми матимемо 40 000 фунтів стерлінгів доступних стипендій, із 17 стипендій для надання.

Стипендії будуть розбиті на:

 • Дві (2) стипендії директора по 5000 фунтів стерлінгів кожна призначені для видатних студентів, які можуть продемонструвати відмінні попередні академічні досягнення та відданість своєму майбутньому навчанню та отриманню ступеня.
 • П’ятнадцять (15) ювілейних стипендій по 2000 фунтів стерлінгів кожна на основі студентів, які надали видатні особисті заяви, в яких викладено їх зобов’язання щодо майбутнього навчання та отримання ступеня.
  • 10 наших ювілейних стипендій розміром 2000 фунтів стерлінгів буде зарезервовано для студентів, які подають заявки з Китаю (материкова частина), Тайваню, Індонезії, Малайзії, Японії, Південної Кореї, Таїланду, Росії, Казахстану чи Нігерії.
  • Решта стипендій на 5 річницю відкриті для студентів, які подають заявки з будь-якого регіону.

Рейтинги

 • Warwick посідає 10 місце у Великобританії, 19 місце в Європі та 64 місце у світі . (Світовий рейтинг QS 2023).
 • Університет був визнаний найкращим університетом у Великій Британії за якістю викладання "The Good University Guide", всесвітньо поважним британським рейтинговим довідником університетів, опублікованим "The Sunday Times".
 • Warwick має 20 предметів у десятці кращих (включно з економікою, інформатикою, бізнесом і менеджментом, політикою та бухгалтерським обліком і фінансами) у «The Complete University Guide 2022».

Розташування

 • Coventry

  University of Warwick, Avon Rd, Coventry, United Kingdom, CV4 8UW, Coventry

Запитання