Warsaw Film School

A logo

Введення

Warsaw Film School - 15 років у кіно та інноваціях

Warsaw Film School був заснований у 2004 році польським кінорежисером, продюсером та сценаристом Мацеєм Слесіцьким та одним із найпопулярніших акторів країни Богуславом Ліндою - головним героєм останнього фільму Анджея Вайди "Залишки".

Академія є унікальною кіноінституцією, однією з трьох у країні, яка видає дипломи бакалавра, і єдиною художньою школою під патронатом Міністерства культури, яка має міжнародні студії бакалавра англійської мови.

Базований у столиці Польщі, Warsaw Film School є центром кіноосвітнього центру, який також включає кінопрофільну середню школу, середню школу, професійно-технічний коледж, арт-кінотеатр Kino Elektronik та продюсерську компанію.

Викладачі Warsaw Film School такі як Хельмер Кшиштоф Зануссі та номінований на Оскар Бартош Конопка, є одними з найвідоміших польських та міжнародних режисерів, спеціалістами в галузі кіно та нових медіа. У 2010 році Warsaw Film School переїхав до абсолютно нового кампусу, місткістю 2600 кв. М, де пропонується простір для зйомок фільмів та фотозйомок, темні кімнати, приміщення для пост-продакшну та студія високого класу звучання.

Наша випускниця Дорота Кобіела була номінована на премію «Оскар -2018» за фільм «Люблячий Вінсент». Це була друга номінація на «Оскар», якою можуть пишатися випускники нашої школи. Перший був переданий у 2015 році Томашу Слівінському за його короткометражну документальну тему «Наше прокляття».

Warsaw Film School знаходиться в центрі Польщі, країни, яка виробляє близько 60 художніх фільмів на рік і бере участь у 20-30 міжнародних копродукційних проектах на рік. Ми базуємось посеред динамічно розвивається аудіовізуального ринку, з міцними традиціями кіно та щирою прихильністю до кіно як способу особистого та політичного самовираження.

Warsaw Film School організовує ряд освітніх, мистецьких та професійних заходів, включаючи Script Fiesta - єдиний у Європі повністю відкритий фестиваль, присвячений мистецтву писати для екрану. Щороку сотні професіоналів збираються на тиждень майстер-класів, майстер-класів, пітчингів та світських заходів. До списку спеціальних гостей увійшли Джо Естерхас, Пілар Алессандра, Лінда Аронсон, Джейн Кемпіон та переможниця Sundance 2016 з Ізраїлю - Еліт Зексер.

Розташування

  • Warsaw Film School 7 gen. Zajączka st., 01-518, Warsaw

Запитання