Vermont Law and Graduate School

Vermont Law and Graduate School

Vermont Law and Graduate School

Введення

У Vermont Law and Graduate School навчання спрямоване на мету та дію.

Академічні програми VLGS поєднують міцну основу в галузі права та політики з акцентом на одній або кількох галузях спеціалізації. Практичний, реальний досвід, отриманий під час роботи в юридичних клініках та екстернатурі, дозволяє студентам відточити свій досвід і поєднати свої таланти зі своїми захопленнями.

Навчання відбувається скрізь: на кампусі — в аудиторіях, конференц-залах, бібліотеці та на обідніх семінарах — і за межами кампусу — в залах судових засідань, офісах клієнтів, міських зборах, сесіях посередництва, показаннях і кімнатах для слухань законодавчих органів. Це навчальне середовище, кероване студентами, які більше налаштовані на співпрацю, ніж на змагання.

Vermont Law and Graduate SchoolАкадемічні програми Росії розроблені для того, щоб перетворити юридичний досвід і навички в інструменти наслідків. Викладацький склад, відомі вчені-правознавці та практики надають великий каталог курсів, який містить найбільше курсів екологічного права з усіх юридичних шкіл у Сполучених Штатах. Центр екологічного права з найвищим рейтингом готує студентів до лідерства через практику в спеціалізованих інститутах і клініках. Міжнародні програми дозволяють студентам розширити своє розуміння глобальної політики та права та випробувати води юридичної практики за межами США. Бібліотека Джулієна та Вірджинії Корнелла, один із найкращих національних ресурсів екологічного права, підтримує студентів і викладачів під час навчання та практики.

Спільнота

Vermont Law and Graduate School це інший вид юридичної школи, і одна важлива причина лежить на нашій спільноті. Влітку учні ловлять рибу на річці Білій між уроками. Вони влаштовують вечері, варять власне пиво та чують з перших уст від губернатора Вермонту про важливість внесення змін у систему кримінального правосуддя.

Як і сам Вермонт, спільнота в Vermont Law and Graduate School є невеликою та глибоко залученою. Це пристрасна група викладачів, студентів і співробітників, які піклуються як про своїх сусідів, так і про зміну світу. Спільнота включає наших випускників, які поділяють спільний зв’язок і любов до цього маленького містечка у Вермонті, хоча вони можуть бути розкидані по всій країні та за кордоном. Вони піклуються один про одного, допомагають нинішнім студентам знайти роботу та стажування та зберігають відданість зміні світу та своїх сусідів.

Щоб наша спільнота працювала, потрібно багато частин. Наш кампус глибоко відданий звуку, стійкі екологічні практики є однією з його частин. Тут ви знайдете компостні туалети та зарядний пристрій для електромобілів на сонячних батареях.

Наші цінності та прагнення до рівності для всіх також відіграють важливу роль. У День міських зборів школа закривається, щоб учні, викладачі та співробітники мали можливість взяти участь у цій важливій демократичній традиції Нової Англії.

Нарешті, саме місце, а також любов до природи та спілкування з нею сприяють спільному досвіду. Ми використовуємо хвилину, щоб зв’язатися один з одним і нашим оточенням. Незалежно від того, чи то прогулянка неподалік від Кент-Ледж, чи відвідування сараю для спорядження, щоб взяти бігові лижі, снігоступи та каное. У найгіршу погоду новий ультрасучасний фітнес-центр пропонує обладнання та групові заняття з фітнесу, включаючи йогу, медитацію під керівництвом і спінінг.

Прийом

Візові вимоги

Розташування

  • 164 Chelsea St. PO Box 96 South Royalton, 05068, Royalton

Програми

Запитання