University Of Zurich - Faculty of Law

A logo

Введення

Університет Цюріха

Цюріхський університет (UZH), який має 28 000 студентів, є найбільшим університетом Швейцарії. Заснований в 1833 році, UZH був першим в Європі університетом, створеним демократичною політичною системою; сьогодні UZH є одним з найвищих університетів німецькомовного світу. Університет, що складається з семи факультетів, що охоплюють близько 100 різних предметних областей, пропонує широкий вибір бакалаврів, магістрів та докторів наук. програм. Крім того, програми безперервної освіти UZH пропонують чудові можливості для навчання.

Юридичний факультет

Завдяки багаторічному досвіду LL.M. програми забезпечують своїм студентам академічну освіту на найвищому рівні. Юридичний факультет пропонує не тільки найрізноманітніші спеціалізації у Швейцарії, але й перевершує свою видатну мережу відомих професорів з усього світу, які читають лекції з багатьох програм та курсів.

LL.M. Міжнародне господарське право Цюріхського університету

LL.M. Міжнародне підприємницьке право Цюріхського університету пропонує аспірантуру на найвищому рівні.

Завдяки ретельно підібраним напрямкам спеціалізації, LL.M. Міжнародне підприємницьке право відповідає юридичним потребам глобалізованого ділового світу, і воно:

 • Може проходити повний робочий день або на основі роботи.
 • Відмінник своїм багаторічним досвідом.
 • Характеризується чудовою мережею всесвітньо відомих викладачів.
 • Пропонує найширший спектр спеціалізації у Швейцарії.
 • Є міжнародною орієнтацією на поїздки до США, Китаю та ЄС.
 • Пропонує своїм учасникам чудову підтримку під час навчання.
 • Заохочує до дискусії та дискурсу.
 • Підтримує обмін студентами та викладачами через інтенсивні вихідні в семінарських готелях.
 • Пропонує учасникам особисте керівництво під час навчальної програми, має доступ до пропозицій в Цюріхському університеті.
 • Прибуток від пропозицій Інституту Європи Університету Цюріха.

Місцезнаходження

Швейцарія може запропонувати багато з точки зору культурного різноманіття, мов, приголомшливих пейзажів і, звичайно, своїх жителів. У Швейцарії проживає приблизно 8,1 мільйона людей, і країна має чотири офіційні мови: німецьку, французьку, італійську та ретороманську. Протягом останніх десятиліть Швейцарія користувалася економічною стабільністю. Незважаючи на відсутність у Швейцарії природних ресурсів та той факт, що швейцарська економіка сильно залежить від експорту, її ВВП на одного жителя вищий, ніж у більшості інших промислово розвинутих країн.

Населення Швейцарії в цілому користується високим рівнем життя, і Швейцарія має сильну репутацію високоякісних послуг у багатьох секторах, включаючи охорону здоров'я, промисловість, громадський транспорт, освіту тощо. Форум 2015/2016, Швейцарія очолює загальний рейтинг. "Brainforce" також високо цінується у Швейцарії, і це відображається лідируючими позиціями Швейцарії на "Табло європейського інноваційного союзу 2016".

Студентське життя

Навчання в Цюріху означає проживання в жвавій та захоплюючій культурній столиці Швейцарії. Набагато більше, ніж центр бізнесу та фінансів, Цюріх також відомий як "маленьке велике місто". Це пов’язано з тим, що Цюріх пропонує всі переваги міського життя та водночас привабливі бази відпочинку біля свого порога з приголомшливо красивим озером та сусідніми горами.

Розташування

 • University of Zurich Hirschengraben 56 , CH-8001, Zürich

Запитання