University of Birmingham - College of Arts and Law

A logo

Введення

Наш коледж мистецтв та юридичних наук є вищою міжнародною спільнотою з понад 1500 аспірантів. Ми користуємося чудовими дослідницькими ресурсами та сприятливим середовищем, яке дозволяє вашим дослідженням процвітати. Розташована в будівлі мистецтв у головному кампусі Едгбастона, наша команда вчених та оперативних співробітників готова запропонувати підтримку та поради, коли вам це потрібно.

Як коледж, у нас є засоби вищого класу, які заохочують взаємодію між дисциплінами та науково-дослідними сферами, тому ви будете серед однодумців, надаючи вам стимул, підтримку та проблеми, необхідні для досягнення успіху.

Університет Бірмінгема

Бірмінгем постійно розвивається і розвивається у своєму бажанні стати провідним світовим університетом. Це досягається за рахунок нашої розширеної потужності досліджень та охоплення; відмінність нашого виняткового студентського досвіду; широта та глибина нашого академічного портфоліо; наш розмір і масштаби наших глобальних мереж.

Місто Бірмінгем

Бірмінгем вже не трансформується; вона трансформується. Маючи незалежні ресторани, магазини та бари по всьому центру та популярні райони міста, цей новий і яскравий Бірмінгем розташований серед місцевих ринків, знакових будівель нашої індустріальної спадщини та сучасної архітектури, таких як нова бібліотека Бірмінгема.

Нові бари та магазини часто відкриваються, оскільки місто продовжує будувати свою молодіжну та унікальну ідентичність. У Бірмінгемі існує так багато різноманітності та історії, що це відображають магазини, продукти харчування та майданчики. Старі іконки, такі як Фабрика заварного крему, містять альтернативні магазини та бари, в декількох хвилинах ходьби від знаменитого Бірмінгемського оптового рибного та ринкового ринків, і всі вони розташовуються недалеко від нового залізничного вокзалу та Центрального торгового майданчика.

Юридична школа Бірмінгема

Майже століття юридична школа Бірмінгема лідирувала в юридичній освіті та наукових дослідженнях. Сьогодні ми продовжуємо надавати студентам інноваційну, складну та дослідницьку освіту.

Бірмінгемська LLM займає один рік (денний) або два роки (неповний робочий день), і передбачає вивчення шести спеціальних модулів та дисертації. Кандидати повинні мати ступінь бакалавра з юридичного рівня або еквівалента.

LLM в Бірмінгемі дозволяє студентам слідувати загальному маршруту, з повною гнучкістю у виборі модулів або слідувати одним із наших спеціалізованих Pathways . Подаючи заявку на навчання в Бірмінгемській LLM, студентам не потрібно вирішувати, чи бажають вони спеціалізуватися на цьому етапі, оскільки спеціальності Pathway можна визначити, як тільки студенти розпочнуть курс.

Інститут Шекспіра

Інститут Шекспіра, розташований у Стратфорді-на-Ейвоні, був моментом для міжнародної стипендії Шекспіра з моменту заснування в 1951 році.

Університет Бірмінгема веде захоплюючу співпрацю з Королівською шекспірівською компанією (RSC). Цей новаторський проект є результатом давніх відносин між RSC та Інститутом Шекспіра в Бірмінгемі.

Співпраця ґрунтується на баченні театру як машинного залу для творчого мислення та досліджень, місця для обміну мистецькими та академічними знаннями та практикою, а також спільної прихильності до збагачення студентського досвіду та сучасних досліджень Шекспіра.

Наші студенти знаходяться в центрі співпраці та заохочуються до навчання та створення театру у власному сміливому духі Шекспіра. Завдяки інноваційним модулям, майстер-класам, майстер-класам та проектам вони отримують користь від досвіду художників і практиків RSC.

Розташування

  • University of Birmingham, B15 2TT, Birmingham

Запитання