University of Wroclaw - Faculty of Law, Administration and Economics

University of Wroclaw - Faculty of Law, Administration and Economics

University of Wroclaw - Faculty of Law, Administration and Economics

Введення

WroclawUni02

Якщо вам потрібна додаткова інформація про цю привабливу навчальну програму, відомий Вроцлавський університет, жваве місто Вроцлав і захоплююче студентське життя, відвідайте нашу веб-сторінку тут.

Вроцлавський університет має багату історію, що налічує понад три століття. Заснований Леопольдом I Габсбургом університет перетворився зі скромної школи, якою керували єзуїти, в одну з найбільших академічних установ у Польщі. На початку 19 століття в університеті було п'ять факультетів: філософії, католицької теології, євангельської теології, права та медицини. Пізніше він був розширений численними розділами, лабораторіями та природничим музеєм, який існує до сьогодні. Сьогодні першим і головним напрямком діяльності Вроцлавського університету є наукові дослідження. Наші науковці мають численні зв’язки зі своїми колегами-дослідниками з інших вищих навчальних закладів Польщі та світу. Успіх наших дослідників нещодавно визнала польська влада, яка значно збільшила фінансування як обладнання, так і досліджень у нашому університеті на 80% порівняно з попередніми роками. Академічний інкубатор підприємництва – це новий підрозділ Вроцлавського університету, призначений для допомоги студентам у започаткуванні власного бізнесу шляхом надання безкоштовних підприємницьких порад, організації конференцій, семінарів, субсидування окремих інвестицій та надання офісних приміщень. Академічний інкубатор підприємництва співпрацює з Вроцлавським технологічним парком, технологічним центром з лабораторіями, офісними приміщеннями, конференц-центром і сучасним мультимедійним обладнанням. Метою технологічного парку є створення умов для використання наукового та промислового потенціалу Вроцлава та регіону та стимулювання індустрії передових технологій. Вроцлавський університет пишається тим, що є одним із його акціонерів. Сьогодні Вроцлавський університет є найбільшим університетом у регіоні, де навчається понад 40 000 студентів і близько 1300 докторантів на 10 факультетах. Щорічно університет випускає 9000 студентів.

Факультет права, управління та економіки

Факультет права, адміністрації та економіки є одним із найбільших у Польщі. Його традиція сягає Прусської школи права, заснованої в 1811 році. Понад 12 000 студентів навчаються на цьому факультеті 200 науковцями, а 170 студентів навчаються в аспірантурі. програми. Факультет пропонує міжнародні програми обміну та пишається тим, що приймає іноземних студентів з Європи, Росії, Казахстану та африканських країн. Студенти можуть стати членами клубів і товариств і брати участь у національних і міжнародних конференціях і симпозіумах. Напрями навчання:

 • Закон
 • Адміністрація
 • Економіка

Дослідження: Сфери знань включають:

 • Історія Польщі та польське право
 • Адміністративне, цивільне, кримінальне, фінансове та приватне право
 • Міжнародне та європейське право
 • Теорія економіки

Міжнародні зв'язки: Факультет має академічні партнерські відносини з приблизно 40 установами в більш ніж 18 країнах світу, включаючи:

 • Центр вищої освіти Ідальгос у Мексиці,
 • Центр конституційного права Латинської Америки в Буенос-Айресі,
 • Школа німецького права,
 • Центр післядипломної освіти, Страсбург
 • Інститут CEDIMES, Франція
 • Курс англійської мови та європейського права Кембриджського університету.

Інфраструктура: одна з найбільших юридичних бібліотек у Польщі з найсучаснішим обладнанням, лекційними аудиторіями, аудиторіями, комп’ютерними класами та кабінетом з доступом до Інтернету та баз даних.

Розташування

 • Wrocław

  Pl. Uniwersytecki 1, 50-137, Wrocław

  Запитання