University of Sussex

A logo

Введення

Про нас

University of Sussex - провідний науково-інтенсивний університет поблизу Брайтона. У нас є як міжнародний, так і місцевий світогляд, з персоналом та студентами з понад 100 країн та частою участю у громадських заходах та послугах.

Інноваційні дослідження та стипендії

Суссекс є провідним науково-дослідним університетом, як це відображено в Рамці 2014 р. Для наукової досконалості (REF).

Понад 75% науково-дослідної діяльності в Суссексі класифікується як провідна у світі (4 *) або чудово на міжнародному рівні (3 *) за оригінальністю, значущістю та строгістю.

Окремі основні результати результатів REF 2014 включають:

  • Історія Сассекса була найвищою оцінкою у Великобританії за якість результатів досліджень
  • Звіт про англійську мову Сассекса виріс з 31-го на 9-е місце у Великобританії з часу останнього дослідження в 2008 році
  • 84% дослідницького впливу університету в галузі психології було оцінено як найвищий рівень оцінки, 4 *
  • Суссекс Географія мала найбільший 4-кратний дослідницький вплив із будь-якого представлення географії у Великобританії.

Загалом, університет посів серед 36 балів (багатодисциплінарних установ) за середнім балом (бали).

Викладання та навчання

В University of Sussex 16820 студентів (еквівалентні показники денної форми навчання в 2017-18), з яких близько чверті - аспіранти. 76% нашого студентського населення - студенти Великобританії чи ЄС, а 24% - заморські студенти.

Творче мислення, різноманітність у нашому викладанні, інтелектуальні виклики та міждисциплінарність завжди були основою для освіти в Сассексі.

Наша мета - забезпечити програми викладання та навчання, поінформовані сучасними дослідженнями, привабливі для студентів з усіх соціально-економічних та культурних питань та які надають навички життя.

Наш персонал

Сассекс розвинув репутацію інновацій та натхнення та залучає провідних мислителів та дослідників.

У нас понад 2100 співробітників, у тому числі близько 1000 викладацьких та науково-дослідних працівників, з яких понад 300 - лише для наукових досліджень.

У нас було троє лауреатів Нобелівської премії, 12 стипендіатів Британської академії та лауреат престижної премії Crafoord у нашому персоналі.

Міжнародний Сассекс

З моменту заснування Суссекс мав міжнародну перспективу щодо своєї академічної діяльності та світогляду.

Ми залучаємо до нашого кампусу персонал та студентів з понад 100 країн, а майже третина персоналу приїжджає з-за меж Великобританії.

Наше дослідження вирішує основні світові проблеми з провідними сферами досвіду, такими як зміни клімату та дослідження розвитку.

Ми маємо широкі зв’язки з установами по всьому світу, такими як Пекінський університет, Національний університет Тайваню та програма Гарвард-Суссекс.

Життя в кампусі

У Сассекса є одне з найкрасивіших містечок кампусу у Великобританії.

Розташований у прокаті парку, що знаходиться на краю Брайтона, кампус поєднує в собі нагороду архітектури з зеленими відкритими просторами.

Кампус оточений національним парком Саут-Даунс, але в декількох хвилинах їзди від жвавого міста Брайтон

Розроблений сером Василем Спенсом, будівлі, що складають серце кампусу, отримали перелік статусу будівлі в 1993 році. Falmer House - одна з лише двох навчальних споруд Великобританії, яка зараховується до I класу, визнаючи її винятковий інтерес.

Бізнес та громада

У Сассекса є давня традиція співпраці з бізнесом та громадськістю, яка продовжується і сьогодні завдяки такій діяльності, як Інноваційний центр Сассексу, публічні лекції та послуги для громади.

Наша мета - допомогти бізнесу та організаціям у регіоні розвивати більш високий рівень кваліфікації персоналу шляхом навчання та стимулювати інновації через партнерство з іншими установами поза Суссексом, щоб принести користь широкому суспільству.

Інноваційний центр «Суссекс» надає підтримку створенню та зростанню технологічних та наукових компаній у Сассексі.

Зараз Центр є процвітаючим бізнес-середовищем для майже 80 компаній з високим ростом.

З часу його створення в Центрі створено понад 160 компаній; їх сукупний дохід перевищує 250 мільйонів фунтів стерлінгів, і вони працюють на місцях сотні людей.

Розташування

  • Brighton

Запитання