Keystone logo
© BIMM University
University of Surrey

University of Surrey

University of Surrey

Введення

University of Surrey - це глобальне співтовариство ідей та людей, присвячене освіті та дослідженням, що змінюють життя. Маючи гарний та яскравий кампус, ми пропонуємо виняткове навчання та практичне навчання, щоб надихнути та розширити можливості наших студентів до особистих та професійних успіхів. Завдяки нашим співробітникам та студентам Суррей досягає великих речей.

Окрім високоякісного викладання, університет забезпечує доступ до великої кількості академічних служб підтримки та ресурсів. Іноземні студенти можуть отримати допомогу щодо володіння мовою, і існує безліч служб, які допоможуть їм легко оселитися в університетському житті.

143436_rsz_220_learning_centre_building.jpg

Також доступна велика підтримка кар’єри. Студенти з усіх предметних областей можуть скористатися підтримкою бізнесу та підприємницьким керівництвом. Кожен може вивчити різні ідеї, розвинути бажані ділові навички та покращити свої перспективи випускника. Наш досвід працевлаштування випускників є одним із найкращих у Великій Британії: 95% наших аспірантів працевлаштовуються або продовжують навчання протягом 15 місяців після закінчення навчання - Опитування результатів випускників 2023 року.

У Surrey ми робимо все можливе, щоб ви відчували себе в безпеці, влаштовувались і були щасливими під час перебування в університеті. Наш кампус стане вашим другим будинком, і ви швидко станете частиною нашої згуртованої спільноти кампусу. Наші співробітники завжди ставлять наших студентів на перше місце. Незалежно від того, що вам потрібно, у Сурреї є хтось, хто може допомогти. У нас є спеціальний центр порад та підтримки студентів у «Вулику МайСюррей», дружні міжнародні команди підтримки студентів, багатоконфесійне капеланство, а студенти, які працевлаштовуються, мають доступ до підтримки та наставництва від своїх викладачів.

143441_rsz_dsc_9505.jpg

З вересня 2020 року ми надаватимемо всім студентам та аспірантам безкоштовні цифрові копії своїх основних підручників. Це частина нашого прагнення зробити університет більш доступним, що дозволить вам вчитися в більш цифровому середовищі.

Життя в університеті - це більше, ніж просто лекції та курсові роботи, ми дбаємо про те, щоб ваш університетський досвід був якомога різноманітнішим та повноцінним, надаючи вам безмежні можливості максимально використати час, проведений з нами.

Якщо ви зацікавлені у спорті або хочете продовжувати займатися в університеті, у спортивному парку Суррей є широкий спектр першокласних зручностей, включаючи восьмисмуговий олімпійський басейн, тренажерний зал на 120 станцій та сходження на висоту 10 метрів. стіни. Якщо ви просто хочете розважитися та познайомитись з новими людьми, наша спілка студентів також має широкий спектр захоплюючих клубів та товариств, а також організовує незабутні заходи та можливості волонтерства, щоб забезпечити вам найкращий досвід університету.

Усього за 34 хвилини їзди на поїзді від Лондона, студенти можуть насолодитися прекрасним, привітним кампусом та районом Суррея. Гілдфорд - це жваве і гостинне місто в оточенні мальовничої сільської місцевості.

Суррей прагне надихнути студентів по-новому бачити світ, бути сміливими у своїй роботі та переживати все, що приносить студентське життя.

143438_rsz_2screen_shot_2020-11-07_at_95945_pm1.png

Особливості кампусу

  Прийом

  Applying for a Masters at Surrey

  Postgraduate Online events on 26th April, 17th May and 22nd May.

  English Language Requirements

  Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

  Розташування

  • Guildford

   University of Surrey Guildford, , Guildford

  Запитання