University of Salford

University of Salford

University of Salford

Введення

Галузеві курси University of Salford дають студентам реальні навички, необхідні для досягнення успіху на сучасному конкурентному ринку праці. Встановлюючи міцні партнерські відносини з підприємствами та організаціями з усіх секторів, University of Salford працює з ними над розробкою курсів, які є актуальними та відповідають сучасним викликам.

Студенти можуть вибирати з різноманітних предметів, включаючи управління бізнесом, право, науку, інженерію, антропогенне середовище, обчислювальну техніку, медсестринство, фізіотерапію, медіа, мистецтво, творчі технології тощо.

Викладання доповнюється стажуванням, стажуванням, живими проектами або екскурсіями, щоб студенти могли застосувати свої знання на практиці.

Університет Солфорд, який базується на кампусі, може похвалитися захоплюючим розташуванням, лише за кілька хвилин їзди від центру Манчестера, який відомий своєю яскравою культурно-мистецькою сценою, інтернаціональною їжею та спортом світового рівня.

Університетські містечка надають студентам чудовий досвід навчання та можливість використовувати галузеві стандарти для відображення робочого місця. Головний кампус має прекрасний парк Peel, де студенти можуть відпочити між лекціями або прогулятися біля річки.

University of Salford також має високотехнологічний кампус у MediaCity поруч із BBC та ITV та серед понад 200 цифрових та медіакомпаній.

Пропонуються привабливі стипендії для підтримки іноземних студентів зі сплатою зборів, а також варіанти сплати зборів 5 або 7 місячними платежами.

Зараз University of Salford навчається понад 4000 іноземних студентів, які складають частину загальної кількості студентів у 23 000 осіб. Спільнота є дуже дружньою та багатокультурною, і вітаються всі, незалежно від їхнього походження, релігії чи переконань.

University of Salford також пропонує спеціалізовану підтримку кар’єри для іноземних студентів, до якої можна отримати безкоштовний доступ протягом усього життя. Підтримка включає в себе те, як знайти роботу, методи співбесіди та резюме, рекомендації щодо етикету на робочому місці у Великобританії та поради щодо віз.

Розташування

  • Manchester

    The Screscent Salford, M5 4WT, Manchester

Запитання