University of Porto School of Economics and Management

A logo

Введення

FEP — це школа економіки та менеджменту Університету Порту. Університет Порту є одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів Португалії та Європи та має високі рейтинги у всьому світі. У 14 школах і наукових підрозділах Університету Порту навчаються 32 443 студенти, з яких близько 6 000 іноземні студенти, і близько 2 500 викладачів і дослідників. FEP був заснований у 1953 році і з тих пір є еталоном у освіті та дослідженнях у сфері економіки та менеджменту в Португалії, вирізняючись своєю здатністю впроваджувати інновації та оновлювати свої навчальні програми. Про це свідчить різноманітність та якість його програм: FEP пропонує дві програми бакалаврату (економіка та менеджмент), шістнадцять магістерських програм у всіх відповідних галузях економіки та менеджменту, з яких п’ять викладаються англійською мовою, та дві докторські. програми (Economics and Business and Management Studies) – також викладаються англійською мовою. У FEP є престижний факультет, який складається з 168 викладачів, які поєднують високий академічний рівень з великими викладацькими здібностями. У FEP є один дослідницький центр: Центр економіки та фінансів Університету Порту (CEF.UP), який оцінюється та фінансується FCT, португальським національним дослідницьким грантовим агентством. У 2021/22 навчальному році кількість студентів, які навчаються у ФЕП, становить 3331. Також у 2021/22 навчальному році кількість іноземних студентів диплому та мобільності склала 11%. Студенти FEP також використовують можливість навчатися за кордоном у більш ніж 100 шкіл-партнерах FEP у 34 країнах, у деяких випадках надаючи їм подвійний ступінь (наприклад, студенти магістра з менеджменту та магістра фінансів можуть подати заявку на завершення одного періоду навчання за кордоном та отримати два дипломи: магістр менеджменту в Університеті Сан-Паулу, бізнес-школі Kedge та Варшавській школі економіки, студенти магістра фінансів в університеті Козьмінського та Празькому університеті економіки та бізнесу). Крім того, FEP належить до QTEM - кількісних методів економіки та менеджменту, який збирає видатних студентів з 23 найкращих економічних шкіл по всьому світу. Випускники FEP займають найвищі керівні посади у найважливіших компаніях та установах Португалії та за кордоном, у всіх галузях, що надає студентам привілейований доступ до надзвичайно великої та горезвісної мережі корпоративних партнерів.

Навіщо вчитися на FEP?

 • FEP отримав міжнародну акредитацію AACSB, одну з найважливіших міжнародних сертифікацій у галузі бізнес-освіти. FEP є частиною визначної групи близько 6% шкіл у цій галузі, які в усьому світі мають таку акредитацію
 • У.Порто є всесвітньо високим рейтингом університету
 • Топ студентів
 • Викладання якості та науково-орієнтованого факультету
 • FEP належить до QTEM Master Network, яка збирає видатних студентів з 23 найкращих економічних шкіл по всьому світу
 • Подвійні ступені (бакалавра з ділового адміністрування з FEA-USP, магістра менеджменту з FEA-USP, бізнес-школи Kedge та Варшавської школи економіки та магістра фінансів в університеті Козьмінського та Празькому університеті економіки та бізнесу)
 • Знання та професійні навички
 • Позакласні заняття
 • Академічні та професійні послуги з інтеграції
 • Доступ до численних стажувань та можливостей для набору персоналу
 • Горезвісна та широка мережа випускників
 • Яскраве студентське життя в Університеті Порту: спорт, культура, дозвілля

Акредитації

Розташування

 • University of Porto Faculty of Economics and Management, Praça de Gomes Teixeira, 4099-002, Porto

Запитання