University of New York - Tirana (UNYT) магістр міжнародного та комерційного права (LLM)
University of New York - Tirana (UNYT)

магістр міжнародного та комерційного права (LLM)

Tirana, Албанія

Request duration

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Очікується, що з зростаючою важливістю світової торгівлі та світової спільноти економісти, фахівці з бізнесу та практикуючих юристів будуть з точністю та впевненістю виглядати поза межами
національні правові юрисдикції.

Ця програма зосереджена на законодавчому та правовому регулюванні міжнародного співтовариства, а також на основних правових питаннях, що стосуються світових ринків.

Ступінь магістра міжнародного та комерційного права (LLM) Університету Нью-Йорка, Тірана, у співпраці з університетом Грінвіч (Великобританія), є багатопрофільною програмою, відкритою
як практикуючим юристам, так і іншим фахівцям з соціальних наук, бізнесу та економіки.

LLM призначений для задоволення потреб широкого кола професійних аспірантів з усіх академічних наук у галузі соціальних наук, включаючи економіку, бізнес та право.

Випускники будуть оснащені навичками, необхідними для різних професій в галузі міжнародного права. Після закінчення випускники зможуть:

• Розуміти основні правові принципи публічного міжнародного та корпоративного права;
• зрозуміти основні правові принципи в обраній галузі навчання, запропоновані в рамках програми;
• Отримані висновки та висновки за допомогою незалежного наукового дослідження.

Структура програми

Програма навчання буде проводитись UNYT повністю англійською мовою, у режимі реального часу (14-18 місяців) або неповний робочий день (24-30 місяців). Буде два навчальні терміни, а третій термін (включаючи літо) буде присвячений студенту, який випускає контрольовану дисертацію.

Програма була спеціально розроблена для роботи студентів, з лекціями, що проводяться у вечірні години та / або у вихідні. Структура дозволяє розповсюджувати контактні години понад шість вихідних на курс і дає студентам можливість ознайомитись із матеріалом напередодні заняття та підготуватися до більш інтерактивних сесій під час їхнього ув'язнення.

Крім того, студенти можуть скористатися можливістю провести мінімум один тиждень в Грінвічському університеті під час навчання, щоб скористатися Бібліотекою Інституту передових юридичних досліджень в Лондоні в рамках їх дисертаційних досліджень.

Програма LLM складається з двох основних курсів та одного факультативного курсу, вибраного з безлічі варіантів (загалом 90 кредитів), а також значного компоненту дослідження, що включає дисертацію в 15 000 слів (60 кредитів) та дві обов'язкові навички / методології дослідження курси (по 15 кредитів кожна).

Викладання та оцінка

Програма включає в себе комбінацію лекцій та сеансів для участі та вирішення проблем на чолі з місцевими та іноземними фахівцями. Студенти за програмою мають доступ до інтерактивного програмного забезпечення для вивчення права та великої кількості спеціальних юридичних ресурсів електроніки, таких як LexisNexis, Westlaw та Lawtel.

Вимоги до прийому

• Перший ступінь у галузі права або в гуманітарних та суспільних науках, або в суміжних дисциплінах від акредитованої установи
• Успішне співбесіду з Директором програми або його представником, що демонструє зрілість, здібності та особисту мотивацію
• Якщо перша мова кандидата не є англійською, свідоцтво про компетенцію англійською мовою через визнану міжнародну кваліфікацію англійської мови (TOEFL 213 комп'ютерний бал / IELTS Level 6.0) або інші докази вважаються доцільними, наприклад, навчання на першому ступені англійською мовою, тощо. Для останнього кандидати будуть проходити інтерв'ю, і, можливо, буде потрібно провести діагностичний тест, який ведеться в школі


Фінансова допомога

Філософія UNYT полягає в тому, що кожен має прагнути до досягнення аспірантури університетської освіти і щоб не було затримати жодного учня від застосування лише на підставі економічних труднощів. Таким чином, був створений план фінансової допомоги для підтримки майбутніх студентів переваги.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Закон LLM
  • Dubai, Сполучені Арабські Емірати
 • Глобальний магістр міжнародного спортивного права
  • Madrid, Іспанія
  • Online
 • LLB з міжнародного права з професійним досвідом
  • Kingston upon Thames, Великобританія