University of Missouri School of Law

A logo

Введення

Дякую за інтерес до юридичної школи Університету Міссурі!

Юридичний факультет Університету Міссурі був заснований у 1872 році. З цього часу юридична школа випускає добре обізнаних адвокатів, які чутливі до етичних питань, готові служити клієнтам і готові бути лідерами у просуванні справедливості для штату Міссурі та нації.

У Mizzou Law, ми пишаємося тим, що пропонуємо прийнятну, доступну юридичну освіту . Доступність має високий рівень юридичної освіти. Наш факультет визнаний за наукову роботу та педагогічну майстерність. Члени факультету розглядаються як фахівці у своїх галузях і регулярно цитуються в національних ЗМІ в таких відділеннях, як The Washington Post, The New York Times, The Christian Science Monitor і The Wall Street Journal. Веб-сайт провідного патентного законодавства в країні є автором професора юридичного факультету Міззю, який свідчив перед Конгресом про реформу патентного права.

Наші студенти отримують складну та практичну освіту . Наша програма пробної практики надає студентам повний практичний досвід, включаючи вибір січневого курсу з видатними суддями та адвокатами, а також передовий практичний курс практичних вчителів, який викладає один із провідних адвокатів у штаті Міссурі. Студенти Mizzou Law мають можливість продовжувати вдосконалювати свою кваліфікацію в одній із наших клінічних програм - Клініки кримінальної прокуратури, юридичної клініки з питань підприємництва, клініки насильства в сім'ї, клініки невинності, клініки посередництва та ветеранів - або дві практики - Практикум орендодавця / орендаря та практикум законодавства .

Як національний лідер у галузі вирішення спорів, ми прагнемо доповнити сильну традиційну навчальну програму, орієнтуючись на юридизацію як зусилля з вирішення проблем . Наш Центр вивчення вирішення спорів визнаний на національному рівні, з провідними науковцями з усієї країни, які виступають як стипендіати. Закон Mizzou отримав статус "визнаного курсу", який надавав Чартерний інститут арбітрів на чотири курси в програмі JD, включаючи три арбітражні курси.

Ми підтримуємо студентів у їхніх пошуках ступеня права, коли вони знаходяться в Хулстонському залі, але ми також знаємо, що існує життя після юридичної школи . Наша команда з розробки кар'єри надає студентам особливу увагу, розглядаючи можливості кар'єри та широкий спектр програм, пов'язаних із кар'єрою.

Життя після юридичної школи часто починається з екзамену з адвокатури. У липні 2016 року випускники Mizzou Law, які склали іспит на адвокатське бюро в Міссурі, вперше пройшли курс у 87,5 відсотка - більш ніж на чотири пункти вище, ніж у середньому по країні.

Зусилля з розвитку кар'єри, які підтримуються мережею випускників, простягаються далеко за її межами як географічно, так і в практичних сферах. Він включає випускників, які практикують у кожному окрузі в Міссурі, у 50 штатах та 22 країнах світу. Ви знайдете наших випускників у всіх сферах практики: державній службі, уряді, бізнесі, науці, вирішенні спорів та в юридичних фірмах усіх розмірів. Вони служать членами Конгресу США та Генеральної Асамблеї Міссурі, прокурорами та громадськими захисниками, як підприємцями, а також партнерами в деяких найпрестижніших юридичних фірмах країни. Випускники Mizzou Law є лідерами в штаті Міссурі Бар - шість з останніх 15 президентів бару є нашими випускниками.

Не задовольняє твою цікавість? Зв'яжіться з нами!

Навчальний план

Студенти часто описують академічну атмосферу в МУ як складну, але з акцентом на навчання, а не на конкуренції. Курси пропонують студентам широкий та збалансований погляд на закон та юридичні інститути, щоб підготувати їх до широкого спектру кар'єри в галузі права, а також альтернативні кар'єри в будь-якій точці країни.

Студенти

Клас першого року розділений на два розділи з приблизно 60 студентами у кожному розділі. Приблизно 75 відсотків класів верхнього рівня мають в середньому менше 25 студентів.

Середній вік студента коливається від 24 до 26 років, коли студенти починають юридичну школу від 20 до 60 років.

Зарахування на JD становить 336 на 2016-2017 навчальний рік, з 40% жінок та приблизно 18% - студентів меншин.

Студенти в Mizzou Law мають невеликі класні розміри з готовим доступом до факультету вчених. Співвідношення учня-факультету в даний час становить 9,4: 1.

Розташування

Простора сучасна будівля школи Hulston Hall розташована в самому центрі красивого університетського містечка Міссурі, за декілька хвилин ходьби від знаменитих Колонниць університету, студентського центру та центру відпочинку. Відкритий у 1988 році, в Будинку Хулстон розміщуються кабінети юридичних шкіл, бібліотека, студентські організації, салони та їдальня. Як нещодавно один із студентів сказав: "Ви будете мати всі свої заняття тут, ви збираєтеся поїсти тут, і ви можете навіть спить тут - але ви також будете весело провести тут".

Особливі особливості в Hulston Hall включають наш реєстраційний зал Courtroom, який допомагає студентам практикувати та вдосконалювати навички усного аргументу, адвокасі та судових процесів; велика колекція юридичних бібліотек науково-дослідних баз даних та друкованих матеріалів для вивчення та дослідження в усіх галузях права; і наша команда бібліотекарів з правових питань - декілька з юридичними ступенями - спеціалісти з інформаційних технологій та співробітники, які допомагають дослідникам правознавства отримувати доступ до колекції бібліотеки та використовувати її.

Університет Міссурі розташований у центрі Колумбії, штат Міссурі, який часто називають "Колледжтаун США". З населенням близько 110 000, Колумбія розташована в центральній частині Міссурі, на півдорозі між Сент-Луїсом і Канзас-Сіті та приблизно в 30 хвилинах їзди від столиця штату Джефферсон-Сіті. Колумбія регулярно оцінюється як один з найкращих міст США, в якому проживають.

Те, що робить Колумбію чудовим місцем для проживання, є справою індивідуального смаку, але нам подобається його широка мережа трас, позначення як центрі мистецтва та культури, будинок спорту Південно-східної конференції та різноманітні фестивалі.

Акредитація

Школа права є чартерним членом Асоціації американських юридичних шкіл. Школа права повністю акредитована Американською асоціацією юристів. Питання, що стосуються акредитації ABA, можуть бути направлені до Управління Консультанта з правової освіти, Американської асоціації юристів, 321 North Clark Street, 21 поверх, Чикаго, IL 60654-7597 або 312-988-6738. Основна інформація про школу права публікується щорічно в офіційному посібнику ABA для юридичних шкіл.

Скарги студентів стосовно дотримання стандартів, встановлених Секцією американської колегії адвокатів з правової освіти та адміністрування в адвокатській базі, подаються в письмовій формі разом з аспірантом з питань академічної справи, або якщо скарга передбачає особу, яка працює в цьому напрямку, з деканом юридичної школи.

Скарга повинна включати дату подання скарги; ім'я та адреса скаржника; і опис скарги.

Опис скарги включає в себе опис стандарту акредитації, який передбачає діяльність чи бездіяльність юридичної школи.

Заступник декана з навчальної роботи (або декан юридичної школи) розслідує скаргу та подає відповідь заявнику у письмовій формі протягом 30 календарних днів з моменту отримання скарги. Відповідь буде вказує на те, чи вчила Юридична школа будь-які коригувальні дії, або, якщо ні, то причини не вживати жодних заходів.

Розташування

  • Columbia

Запитання