University of London LLM

A logo

Введення

Отримайте цінну кваліфікацію з будь-якої точки світу

Незалежно від вашого місцезнаходження, ви можете отримати цінну кваліфікацію в Лондонському університеті, навчаючись у міжнародних програмах Лондонського університету.

Міжнародна академія Лондонського університету співпрацює з 11 коледжами Лондонського університету, щоб запропонувати гнучкі програми дистанційного навчання по всьому світу.

«Зустрічаючи подібних однодумців, спільно працюючи над проблемами, розширюючи наші горизонти, будуючи прагнення та мрії - це безцінне».

Світові лідери дистанційного навчання

З моменту свого утворення в 1858 році Міжнародні Лондонські університети збагатили життя тисяч студентів по всьому світу. Вона стала світовим лідером у дистанційному та гнучкому навчанні з більш ніж 54 000 студентів у більш ніж 180 країнах.

Формуйте світ

Колишні студенти та випускники допомогли сформувати світ. Вони не тільки подолали численні особисті перешкоди для навчання, але й здобули Нобелівські премії, керовані країни і написали великі літературні твори.

Програма для вас

Незалежно від того, чи ви бакалавр, або професіонал, який бажає перенести свою кар'єру на наступний рівень, Міжнародні програми Лондонського університету мають програму, яка вам підходить.

Ви можете вибрати з понад 100 градусів, дипломів, сертифікатів та окремих модулів на рівні студентів або аспірантів. Якщо ви хочете змінити кар'єру, наші гнучкі методи дослідження означатимуть, що ви зможете покращити свої навички, не відмовляючись від поточної роботи.

Дистанційне, онлайн та гнучке навчання

Якщо ви хочете отримати кваліфікацію, яка допоможе вам розвивати або змінювати свою кар'єру, або якщо ви зацікавлені в вивченні теми, яка надихає вас, ми можемо запропонувати:

  • гнучкість
  • навчальні матеріали
  • підтримка навчання
  • і кваліфікації.

Навчайтесь в темпі, яка вам підходить

Вам не потрібно затримувати своє життя для навчання. Наші гнучкі періоди навчання - з можливістю навчання на повний робочий день або заочної форми навчання - дозволяють Вам відповідати Вашим дослідженням щодо Ваших сімейних та трудових зобов'язань.

Навчайтесь де б то не було

Якщо ви подорожуєте на роботу або плануєте переїхати за кордон, не хвилюйтеся - ви можете взяти навчання разом з нами завдяки нашому навчальному середовищу. Ви також можете встановити іспити в екзаменаційних центрах по всьому світу.

Розташування

  • Student Advice Centre University of London Stewart House 32 Russell Square London WC1B 5DN, , London

Запитання