Keystone logo
University of Law SQE Підготовчий курс до SQE2 – вечір за сумісництвом
University of Law SQE

Підготовчий курс до SQE2 – вечір за сумісництвом

20 Weeks

Англійська

Заочне навчання

Request application deadline

Aug 2024

GBP 4 650 *

На кампусі

* від 4000 фунтів стерлінгів

Введення

Цей курс призначений для тих, хто бажає отримати кваліфікацію юриста в Англії та Уельсі з SQE Pathway . Він призначений для тих, хто пройшов навчання SQE1, наприклад, наш підготовчий курс до SQE1. Цей курс підготує вас до централізованої оцінки навичок SQE2 SRA, яка перевірить практичні юридичні навички опитування клієнтів, адвокатської діяльності, написання юридичних документів, складання та дослідження, а також аналізу справ і справ. Це частина нашого нового набору курсів SQE.

Цей курс призначений для тих, хто пройшов навчання SQE1, наприклад, наш підготовчий курс до SQE1.

Вступні пропозиції: заощадити 1000 фунтів стерлінгів. Безкоштовний курс підготовки до іспиту SQE2.

Деталі курсу

Ви розвинете юридичні навички співбесіди, адвокатської діяльності, аналізу справ і справ, юридичних досліджень, написання юридичних документів та складання, щоб пройти SQE2 і бути готовим до кваліфікаційного досвіду роботи (QWE) та практики.

Цей курс підготує вас до централізованого оцінювання SQE2 SRA.

Чому варто вибрати підготовчий курс до SQE2?

 • Адаптивна та персоналізована подорож учня з використанням нашої динамічної моделі навчання: підготовка, залучення, консолідація (PEC), що охоплює всі навички, оцінені SRA в SQE2.
 • Впевненість у оцінках, багато практики в точному типі усного та письмового оцінювання навичок, з яким ви зіткнетеся. Наша інтелектуальна програма перегляду, ULawSQE, допоможе вам консолідувати та переглянути практичні контексти, в яких базуються оцінки SQE2, щоб ви відчували себе повністю підготовленими та точно знали, чого очікувати.
 • Скористайтеся нашим багатим досвідом у допомозі студентам розвивати навички, які будуть оцінюватися в SQE2.
 • Поглиблене керівництво та підтримка від наших досвідчених репетиторів, які всі є практиками. Ваш репетитор буде стежити за вашим прогресом і щотижня надавати вам індивідуальний відгук, щоб ви знали, на чому зосередитися.
 • Абсолютно нові ресурси, розроблені спеціально для SQE2 нашими експертами-вихователями. Вам нададуть усі матеріали курсу, включно з практичними запитаннями, наш інтелектуальний додаток для перегляду для перегляду областей практики, в яких виставляються оцінки SQE2, а також індивідуальні навчальні посібники онлайн, спеціально написані для SQE2.
 • Досвід роботи на практиці. Ви дізнаєтеся в контексті нашої віртуальної юридичної фірми ULaw LLP. ULaw LLP копіює робоче середовище юридичної фірми, і студенти виконують реальні завдання на змодельованих справах, угодах і транзакціях, наче вони перебувають у офісі.
 • Підтримка вашої кар'єри. Ви матимете доступ до відзначеної нагородами Служби працевлаштування ULaw, щоб отримати інформацію, поради, практичний досвід та посилання на професію, щоб допомогти вам досягти успіху у вашій кар’єрі. Команда з питань працевлаштування, доступна в усіх наших кампусах, допоможе вам досягти цілей щодо кар’єри та досвіду роботи.
 • Ми також співпрацюємо з понад 90 із 100 найкращих юридичних фірм.

Вступна пропозиція

Коли ви забронюєте цей курс, ви отримаєте наш курс підготовки до іспитів SQE2 безкоштовно. Цей короткий інтенсивний курс перегляду передбачає семінари з техніки оцінювання, перевірку та імітаційні тести, щоб переконатися, що ви впевнені та повністю готові до оцінювання SQE2.

Вимоги до курсу

Не потрібно. Однак орган регулювання соліситорів (SRA) вимагає диплом (або еквівалент), щоб отримати кваліфікацію юриста.

Структура курсу

Модулі

Ви розвинете шість практичних юридичних навичок SQE2: проведення співбесід, адвокатської діяльності, аналізу справ і справ, юридичних досліджень, написання юридичних документів та складання документів, щоб пройти SQE2 і бути готовим до практики.

 • Інтерв'ю. Планування та проведення співбесіди з клієнтом, створення записки про відвідування із записом інтерв'ю клієнта та первинний юридичний аналіз.
 • Адвокація/переконливе усне спілкування. Планування та проведення адвокатської діяльності перед суддею.
 • Аналіз справи та справи. Створення письмового звіту для партнера з правовим аналізом справи та надання консультацій, орієнтованих на клієнта.
 • Практичні юридичні дослідження. Проведення юридичних досліджень із різноманітних ресурсів та підготовка письмового звіту.
 • Юридичне письмо. Надання листа або електронної пошти в якості адвоката, що діє у справі, який чітко і правильно застосовує закон і відповідає одержувачу.
 • Юридична розробка. Створення частини проекту з використанням прецеденту або внесення змін до документа.

Функціональні юридичні знання (FLK) є важливою частиною іспиту SQE2, і цей курс призначений для тих, хто вже вивчив FLK, закінчивши навчання SQE1, наприклад, на нашому курсі підготовки до SQE1 або в результаті навчання на LPC, і не навчатися на цьому курсі.

Протягом усього курсу є шість блоків на тиждень (дві одиниці на тиждень на курсах неповного робочого дня). Кожен блок відповідає нашій унікальній динамічній моделі навчання: підготуйтеся, залучіть, закріпіть (PEC).

Приготуйся. Ви витратите приблизно шість годин на підготовку з використанням віртуального навчального середовища університету (VLE), де будуть доступні всі ресурси. Етап «Підготовка» включає багату комбінацію навчальних заходів, включаючи читання вручну, демонстрації, мультимедіа, підготовчі завдання та тести для перевірки знань.

Займатися. Етап Engage включає шість 90-хвилинних очних семінарів у класі під керівництвом репетитора, де вам буде запропоновано практикувати й застосовувати навички, які ви почали набувати на етапі підготовки. У вас буде дев’ять годин на тиждень для спілкування з репетиторами (три години на тиждень на заочній формі навчання).

Консолідувати. Ви завершите етап консолідації за допомогою нашого VLE. Цей етап включатиме короткі навчальні заходи з консолідації, зосереджені на відпрацюванні навичок SQE2 та регулярних практичних контекстах та тестах на перевірку основного законодавства за допомогою нашого інтелектуального додатка перегляду, щоб оновити знання, необхідні для оцінювання SQE2.

Курс також допоможе вам підготуватися до кваліфікаційного досвіду роботи (QWE) в якості стажера юриста, допомагаючи вам розвинути практичні юридичні навички, необхідні для практики.

Протягом курсу проводяться регулярні практичні оцінки зі зворотним зв’язком, щоб допомогти вам підготуватися до вимог реального оцінювання.

Оцінка

Офіційних іспитів ULaw немає. Існують регулярні практичні оцінки зі зворотним зв’язком, щоб допомогти вам підготуватися до вимог реального оцінювання.

Цей курс не веде до академічної нагороди. Проте студенти, які успішно пройдуть оцінювання SQE2, накопичують 30 кредитів, які можуть бути використані для отримання нагороди відповідно до політики Університету щодо визнання зовнішнього оцінювання.

Ви будете складати оцінки SQE в центрах тестування Pearson VUE у Великобританії та за кордоном. Щоб дізнатися більше про те, як забронювати, оплатити та отримати результати оцінювання SQE, а також попросити будь-які розумні коригування, відвідайте веб-сайт SRA.

SQE2 включає приблизно 14 годин оцінки навичок протягом п’яти півднів. Є 16 письмових та усних завдань, які охоплюють шість юридичних навичок:

 • Співбесіда з клієнтом, включаючи пов’язану записку про відвідування/юридичний аналіз
 • Адвокація
 • Аналіз справ і питань, включаючи планування переговорів
 • Правові дослідження
 • Юридичне письмо
 • Складання законів

Оцінки встановлюються в областях практики:

 • Кримінальна практика (включаючи консультування клієнтів у відділку поліції)
 • Вирішення суперечки
 • Практика власності
 • Заповіти та заповіт, управління спадщиною та практика
 • Бізнес-організації, правила та процедури (включаючи відмивання грошей та фінансові послуги)

Про Школу

Запитання