Keystone logo
© BIMM University
University of Law SQE

University of Law SQE

University of Law SQE

Введення

Пояснення щодо SQE

З вересня 2021 року кваліфікаційний іспит солісіторів (SQE) буде поступово перетворений на новий централізований спосіб отримати статус адвоката в Англії та Уельсі. Врешті-решт він замінить поточний шлях до практики - курс юридичної практики (LPC).

94% зайнятих

94% працевлаштованих аспірантів працювали у висококваліфікованих професіях через 15 місяців після закінчення навчання (дані випускників 2017/18).

Вибір курсів

Завдяки різноманітним курсам SQE, місцям розташування та гнучким варіантам навчання ми підготуємо вас до вашої кар’єри адвоката, а також до успішного складання іспиту SQE.

Більше, ніж SQE

Окрім нашої кар'єрної підтримки, ви будете працювати у нашій віртуальній юридичній фірмі разом з нашими досвідченими викладачами та розвивати знання та навички за межами SQE.

154730_pexels-photo-3762800.jpeg

Ваш шлях стати адвокатом

Ви можете продовжити діючий маршрут курсу юридичної практики (LPC), якщо до 1 вересня 2021 року ви закінчите, почнете, приймете пропозицію або внесете депозит, що не повертається, за одне з наступного:

 • Диплом юриста (Загальний професійний іспит)
 • Наш закон магістратури
 • Курс юридичної практики (LPC)
 • Період визнаного навчання (також відомий як навчальний контракт)

Для отримання кваліфікаційного ступеня юриста (QLD) та звільнення юридичного ступеня (ELD), такого як наш LLB, ви повинні заповнити, розпочати, прийняти пропозицію або внести депозит, що не повертається, до 21 вересня 2021 року.

У більшості випадків для кваліфікаційного ступеня юриста (QLD), за винятком ступеня юриста (ELD) та CPE, відповідний курс повинен розпочинатися не пізніше 31 грудня 2021 року або раніше.

Якщо ви вже розпочали кваліфікаційний юридичний ступінь, диплом юриста (ВКЛ) або контракт на навчання, до 31 грудня 2032 року існують перехідні схеми, які дозволять отримати статус адвоката за поточними маршрутами, доки курси все ще залишаться доступними.

Крім того, ми розробили низку нових курсів, які підготують вас до кар’єри адвоката, а також до успіху в SQE.

154732_pexels-photo-4344860.jpeg

Питання що часто задаються

Ми розуміємо, що ви можете бути не впевнені в тому, як SQE може вплинути на вас. Не хвилюйтеся, ми тут, щоб переконатися, що у вас є вся інформація, необхідна для прийняття обґрунтованого рішення щодо вашого майбутнього.

Що таке SQE?

SQE буде централізованим оцінюванням для всіх, хто хоче отримати кваліфікацію адвоката в Англії та Уельсі. Це стане частиною нового, чотириетапного шляху, щоб стати адвокатом:

 • Ступінь (або еквівалент) з будь-якої теми
 • Пройти оцінювання SQE1 та SQE2
 • Мінімум два роки кваліфікаційного досвіду роботи (QWE)
 • Покажіть, що ви задовільного характеру та придатності

Що включає SQE?

SQE був розділений на дві частини - SQE1 і SQE2.

У SQE1 ви будете перевірені на „функціонуючі юридичні знання”, які перевіряють ваше застосування закону на основі реалістичних сценаріїв, заснованих на клієнтах, у питаннях із множинним вибором. Оцінювання охоплюватиме предмети, які ви вивчали на юридичному факультеті чи курсі конверсії, а також сфери професійної практики на етапі 1 LPC. Буде дві об’ємні статті з кількома виборами по 180 питань кожна, що охоплюють усі аспекти навчальної програми SQE1. Ви повинні пройти SQE1, перш ніж мати право складати оцінки SQE2.

У SQE2 вас перевірять на практичних юридичних навичках, необхідних для практики, зокрема:

 • Опитування (з письмовою запискою про явку / юридичний аналіз)
 • Адвокація
 • Юридичні дослідження
 • Юридична редакція
 • Юридичне письмо
 • Аналіз справи та справи

Що таке кваліфікаційний досвід роботи (QWE)?

Згідно з новим маршрутом, вам потрібно буде пройти як мінімум два роки кваліфікаційного досвіду роботи, перш ніж ви зможете отримати статус адвоката.

Кваліфікаційний досвід роботи схожий на контракт на навчання та може бути виконаний у будь-який момент протягом кваліфікаційного процесу (хоча передбачається, що більшість студентів пройде це після SQE1).

Кваліфікований досвід роботи може пройти до чотирьох різних легальних роботодавців. Тип роботи, який кваліфікується як кваліфікаційний досвід роботи, включає влаштування під час навчання на ваш ступінь, час, проведений юристом або працюючи в юридичній клініці, а також працюючи протягом двох років в одній юридичній фірмі.

Весь кваліфікований досвід роботи підписується законним роботодавцем, який повинен бути солісітором, а також, як правило, відповідальним працівником.

Якщо ви вже виконали частину необхідного кваліфікаційного досвіду роботи, наприклад, шляхом працевлаштування Pro Bono, окремі юридичні фірми будуть вирішувати, як вони сприймуть ваш попередній досвід роботи. При отриманні кваліфікаційного досвіду роботи в юридичній фірмі вам може знадобитися пройти весь дворічний період кваліфікаційного досвіду роботи з ними, якщо це те, що їм потрібно для практики в цій фірмі.

Чи доведеться складати контракт на навчання?

Ні, якщо ви будете виконувати SQE, вам не потрібно буде складати контракт на навчання. Для того, щоб претендувати на маршрут SQE, вам потрібно буде пройти два роки кваліфікаційного досвіду роботи.

Скільки коштуватимуть оцінки SQE?

На додаток до плати за навчання, студенти будуть платити за іспити безпосередньо в SRA. Загальна вартість складання обох оцінок SQE становитиме 3980 фунтів стерлінгів.

 • SQE1: 1558 фунтів стерлінгів за два іспити, що складаються з 180 питань кожен, перевірка діючих юридичних знань.
 • SQE2: 2422 фунтів стерлінгів для письмових та усних завдань, перевірки як практичних юридичних знань та навичок, включаючи адвокатську діяльність, співбесіду з клієнтом (з письмовою запискою про явку / юридичний аналіз), юридичні дослідження, юридичну підготовку, складання правових актів та аналіз справ та справи.

SRA не підтвердив витрат на повторне складання SQE. Цілком імовірно, що повторне засідання коштуватиме стільки ж, скільки і перша спроба.

Якщо я починаю курс, чи можу я пізніше перейти на SQE?

Так. Якщо ви вирішили вивчати LPC протягом перехідного періоду, ви в майбутньому зможете складати іспити SQE, якщо хочете. Хоча це навряд чи буде необхідним, якщо ви пройдете LPC, оскільки можете продовжувати претендувати за поточним маршрутом.

Якщо ви вирішили вивчати Закон про ВКЛ або магістратуру, ви зможете вибрати будь-який маршрут після завершення вашої програми.

Чи повинен я робити SQE?

Якщо ви вже навчаєтесь або тренуєтесь, ви можете продовжувати кваліфікацію за існуючими маршрутами. Наприклад:

Я розпочав кваліфікаційний юридичний ступінь.

 • Поточний маршрут: якщо ви зараз навчаєтеся на магістра права або іншу кваліфікаційну юридичну освіту, або плануєте почати у вересні 2021 року, ви зможете продовжити навчання в LPC, незалежно від того, є у вас контракт на навчання чи ні. Наш LPC працюватиме щонайменше до 2026 року.
 • Маршрут SQE: ви можете пройти нову юридичну практику LLM (SQE1 & 2), яка розпочнеться у серпні 2021 року, або ви можете пройти наші нові курси підготовки до SQE.

Я здобуваю юридичну освіту і закінчу влітку 2021 року.

 • Поточний маршрут: якщо ви плануєте розпочати курс перетворення закону GDL або MA у вересні 2021 року, ви можете продовжити до LPC, який триватиме щонайменше до 2026 року.
 • Маршрут SQE: у вас також є вибір нових курсів конвертації PGDL або MA Law (SQE1). Обидва вони нададуть вам доступ до нової юридичної практики LLM (SQE1 & 2). Або ви можете пройти наші нові курси підготовки до SQE.

Я здобуваю юридичну освіту і закінчу влітку 2022 року або пізніше.

 • Ви пройдете кваліфікацію на маршруті SQE. Ми рекомендуємо Вам подати заявку на один з наших нових курсів перетворення закону - PGDL або MA Law (SQE1) або MA Law (Conversion) - а потім нову юридичну практику LLM (SQE1 & 2). Або ви можете пройти наші нові курси підготовки до SQE.

Вебінар: SQE або LPC

На цьому веб-семінарі ви дізнаєтесь про різні маршрути, які можна отримати як адвокат, і про те, як визначити, який маршрут найкращий для вас та вашої кар’єри.

Це стенограма вебінару, який був записаний у жовтні 2020 року.

Наші курси SQE

Незалежно від того, ви закінчили юридичний факультет або не є юристом, хочете навчатись на денній, заочній формі, в університеті чи в Інтернеті, у нас є правильний курс для вас. Ми пропонуємо широкий спектр SQE курсів від магістерських з включеними SQE1 та SQE2 до коротких курсів перегляду, які допоможуть вам підготуватися до іспитів SQE.

Наша підтримка SQE

Ми віддані вашій юридичній кар'єрі, а також успіху SQE. Завдяки нашій нагороді Служби з працевлаштування та кар’єри, яка допоможе фінансувати навчання, ми підтримаємо вас на кожному кроці.

154729_pexels-photo-3769021.jpeg

Розташування

 • London

  Store Street,14, WC1E 7DE, London

  • London

   London, Великобританія

   • Birmingham

    Birmingham, Великобританія

    • Bristol

     Bristol, Великобританія

     • Guildford

      Guildford, Великобританія

      • Leeds

       Leeds, Великобританія

       • Liverpool

        Liverpool, Великобританія

        • Manchester

         Manchester, Великобританія

         • Nottingham

          Nottingham, Великобританія

          • Reading

           Reading, Великобританія

           • Hong Kong

            Hong Kong, Гонконг

            Програми

            Запитання