Keystone logo
University of Law Online Postgraduate Відповідність та регулювання LLM – повний робочий день
University of Law Online Postgraduate

Відповідність та регулювання LLM – повний робочий день

Online United Kingdom

12 Months

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2024

GBP 11 350

Дистанційне навчання

Введення

Наші магістерські програми магістра права з нашого нового набору програм магістра права призначені для випускників юридичних та неюридичних факультетів, які хочуть вивчити практичне застосування певної спеціальної галузі права. Підлягає затвердженню.

Відповідність та регулювання LLM – повний робочий день

Онлайн-магістр права (LLM) — це ступінь магістра права, призначений для покращення ваших академічних юридичних знань, особливо зосередженого на конкретних сферах інтересів. Цей онлайн-курс спеціально розроблений для випускників юридичних та неюридичних факультетів, які хочуть отримати кваліфікацію магістра в галузі права, зосереджений саме на розвитку поглиблених знань з питань відповідності та регулювання.

Закон у контексті

Отримайте необхідні глибокі знання та уявлення в обраній вами галузі права та зрозумійте важливість правових норм у тому, що вони застосовуються в реальному світі.

Гнучко навчання

Структура програми дуже гнучка. Ви можете створити власний диплом Pathway який підходить вам і відповідає вашим кар’єрним цілям, якими б вони не були.

Викладають фахівці з предметів

Викладають колишні та нинішні практики, а також науковці та викладачі, які зосереджені на юридичній практиці, а не лише на теорії.

Вимоги до курсу

Студенти повинні мати ступінь бакалавра Великобританії з будь-якого предмета у співвідношенні 2:2 або вище або еквівалентну кваліфікацію. Студенти, які не є юридичними особами, повинні пройти обов’язковий двотижневий вступний курс з вивчення ключових принципів англійської правової системи, якщо вони не можуть підтвердити успішне завершення магістра права (або еквіваленту) або мінімум 3 юридичних модулів на суму щонайменше 80 кредитів QCF, які повинні включати - англійську правову систему, договірне право та право деліктного права.

Деталі курсу

Онлайн-програма Compliance and Regulation LLM надасть вам можливість досліджувати питання, пов’язані з дотриманням та регулюванням, зосереджено на одній або кількох із наступних областей: страхове право; енергетичний закон; екологічне право; захист даних та інтелектуальна власність.

Цей курс повністю проводиться онлайн. Опціони на повний робочий день поділяються на три терміни протягом одного календарного року, тоді як варіанти на неповний робочий день поділені на шість термінів протягом двох календарних років. На початку кожного курсу є онлайн-індукція.

Кожен навчальний модуль проводиться протягом десяти навчальних тижнів з двогодинними семінарами щотижня. Весь підготовчий матеріал, включаючи будь-який зміст лекції, надається у віртуальному навчальному середовищі (VLE), як і весь консолідаційний матеріал.

Дисертація виконується або в 3 семі (повний робочий день), або в 5 і 6 (за сумісництвом). Усі викладені модулі повинні бути завершені, перш ніж ви почнете дисертацію.

Коли ви вивчаєте LLM онлайн у нас, ви:

 • Розширте свої кар’єрні горизонти за допомогою цінної кваліфікації магістра у фахових галузях за вашим вибором.
 • Отримайте професійні навички, щоб виділитися серед потенційних роботодавців.
 • Отримайте сучасні знання з права та практики у вибраній вами галузі та впливу цих подій на комерційну та юридичну практику.
 • Отримайте персональну підтримку від репетитора та відгуки про свою роботу від кваліфікованого юриста.
 • Розробіть портфоліо, що демонструє закон на практиці.

На додаток до загального ознайомлення з програмою, є двотижневе ознайомлення з основними принципами англійської правової системи. Це є обов’язковим для студентів, які не є студентами юридичного факультету, але також доступні для студентів юридичного факультету, які бажають ознайомитися з основами права Англії та Уельсу. Це буде корисно для будь-якого студента, який зробив значну перерву в юридичній освіті.

Щоб допомогти вам підготуватися до вашої дисертації в секції 3, терміни 1 і 2 включають ряд обов’язкових і додаткових необов’язкових навчальних сесій з методів дослідження.

Структура курсу

Умови 1-2 (повний робочий день)

Двотижневий вступ: для студентів, які не є юридичними, це включає обов’язкове ознайомлення з законодавством Англії та Уельсу, яке необхідно завершити перед початком ваших перших модулів.

Ви завершите:

 • Відповідність та регулювання
 • Навчання методам дослідження (продовжується до 2 семестру)

Потім ви можете вибрати один із схвалених модулів відповідності та регулювання:

 • Закон про страхування
 • Закон про енергетику
 • Екологічний закон
 • Захист даних та інтелектуальна власність

Плюс два* модулі з посібника з добірних модулів.

*Усі факультативні модулі доступні за умови наявності.

3 семестр (повний робочий день)

 • Дисертація з питань дотримання та регулювання

Інформація про курс

Оцінка

Модулі оцінюються тригодинним невидимим письмовим іспитом або курсовим завданням із 4500 слів.

Відвідування одного з наших кампусів у Великобританії (або затвердженого закордонного центру за попередньою домовленістю) є обов’язковим для всіх іспитів, у тому числі для навчання онлайн.

Місцезнаходженням кампусу за умовчанням для онлайн-навчання є Лондон.

Модуль дисертації буде оцінюватися шляхом подання дисертації (15 000 слів) і надає можливість для тривалого, поглибленого та інтенсивного дослідження та обдумування вибраної вами спеціальності.

Структура

Цей курс має інноваційно гнучку структуру з конкретними оцінками, які сприяють ефективному навчанню.

Як застосовувати

 • Ви можете подати заявку на цей курс безпосередньо в університеті.
 • Цей курс не може бути обраний для навчання разом із нашим курсом юридичної практики (LPC).

Про Школу

Запитання