Keystone logo
University of Law Online Postgraduate Магістр права магістра права (міжнародний) - повний робочий день
University of Law Online Postgraduate

Магістр права магістра права (міжнародний) - повний робочий день

Online United Kingdom

12 Months

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2024

GBP 11 350

Дистанційне навчання

Введення

Наші магістерські програми магістра права з нашого нового набору програм магістра права призначені для випускників юридичних та неюридичних факультетів, які хочуть вивчити практичне застосування певної спеціальної галузі права.

Магістр права магістра права (міжнародний) онлайн - повний робочий день

Онлайн-магістр права (LLM) — це ступінь магістра права, призначений для покращення ваших академічних юридичних знань, особливо зосередженого на конкретних сферах інтересів. Спеціально розроблений для випускників юридичних та неюридичних факультетів, які хочуть отримати кваліфікацію магістра права, цей загальний міжнародний магістерський курс дозволяє студентам, які ще не визначилися на момент подачі заявки, вибрати свою спеціалізацію, пов’язану з міжнародним правом, пізніше.

Закон у контексті

Отримайте необхідні глибокі знання та уявлення в обраній вами галузі права та зрозумійте важливість правових норм у тому, що вони застосовуються в реальному світі.

Гнучко навчання

Структура програми дуже гнучка. Ви можете створити власний диплом Pathway який підходить вам і відповідає вашим кар’єрним цілям, якими б вони не були.

Викладають фахівці з предметів

Викладають колишні та нинішні практики, а також науковці та викладачі, які зосереджені на юридичній практиці, а не лише на теорії.

Деталі курсу

LLM International Law Online дозволяє студентам, які мають великий інтерес до міжнародного права, спеціалізуватися на цій зростаючій та захоплюючій галузі юридичного вивчення. Студенти повинні вибрати принаймні два схвалені модулі міжнародного права, щоб задовольнити результати навчання програми та завершити свою дисертацію в галузі міжнародного права.

Коли ви вивчаєте LLM міжнародного права онлайн у нас, ви:

 • Розширте свої кар’єрні горизонти за допомогою цінної кваліфікації магістра у фахових галузях за вашим вибором.
 • Отримайте професійні навички, щоб виділитися серед потенційних роботодавців.
 • Отримайте сучасні знання з права та практики у вибраній вами галузі та впливу цих подій на комерційну та юридичну практику.
 • Отримайте персональну підтримку від репетитора та відгуки про свою роботу від кваліфікованого юриста.
 • Розробіть портфоліо, що демонструє закон на практиці.

На додаток до загального ознайомлення з програмою в режимі он-лайн, є двотижневе ознайомлення з основними принципами англійської правової системи. Це є обов’язковим для студентів, які не є студентами юридичного факультету, але також доступні для студентів, які бажають ознайомитися з основами права Англії та Уельсу. Це буде корисно для будь-якого студента, який зробив значну перерву в юридичній освіті.

Щоб допомогти вам підготуватися до дисертації, ви вивчатимете ряд обов’язкових та додаткових необов’язкових навчальних сесій з методів дослідження.

Будь ласка, зверніть увагу, що згідно з правилами Міністерства внутрішніх справ, студентам, яким для навчання у нас потрібна студентська віза, не дозволяється навчатися онлайн, і вони можуть вибирати лише модулі, що навчаються віч-на-віч.

Структура курсу

Умови 1-2 (повний робочий день)

Двотижневий вступ: для студентів, які не мають права, це включає обов’язкове ознайомлення з законодавством Англії та Уельсу, яке необхідно завершити перед початком ваших перших модулів.

Ви завершите:

 • Навчання методам дослідження (сесії протягом семестрів 1 і 2)

Потім ви можете вибрати два модулі з модулів міжнародного права:

 • Міжнародний арбітраж (доступний з травня 2021 року)
 • Міжнародне корпоративне управління
 • Міжнародне кримінальне право
 • Міжнародне право прав людини
 • Право міжнародної торгівлі
 • Міжнародне публічне право (доступно з вересня 2021 року)

Плюс два* зі списку модулів у посібнику з модулів за вибором.

*Усі факультативні модулі доступні за умови наявності.

Умови 3 (повний робочий день)

 • Дисертація за обраною вами спеціалізацією міжнародного права

Інформація про курс

Оцінка

Модулі оцінюються тригодинним невидимим письмовим іспитом або курсовим завданням із 4500 слів.

Відвідування одного з наших кампусів у Великобританії (або затвердженого закордонного центру за попередньою домовленістю) є обов’язковим для всіх іспитів, у тому числі для навчання онлайн.

Місцезнаходженням кампусу за умовчанням для онлайн-навчання є Лондон.

Модуль дисертації буде оцінюватися шляхом подання дисертації (15 000 слів) і надає можливість для тривалого, поглибленого та інтенсивного дослідження та обдумування вибраної вами спеціальності.

Структура

Цей курс має інноваційно гнучку структуру з конкретними оцінками, які сприяють ефективному навчанню.

Вимоги до курсу

Студенти повинні мати ступінь бакалавра Великобританії з будь-якого предмета у співвідношенні 2:2 або вище або еквівалентну кваліфікацію. Студенти, які не є юридичними особами, повинні пройти обов’язковий двотижневий вступний курс з вивчення ключових принципів англійської правової системи, якщо вони не можуть підтвердити успішне завершення магістра права (або еквіваленту) або мінімум 3 юридичних модулів на суму щонайменше 80 кредитів QCF, які повинні включати - англійську правову систему, договірне право та право деліктного права.

Як застосовувати

 • Ви можете подати заявку на цей курс безпосередньо в університеті.
 • Цей курс не може бути обраний для навчання разом із нашим курсом юридичної практики (LPC).

Про Школу

Запитання