Keystone logo
© BIMM University
University of Law Online Postgraduate

University of Law Online Postgraduate

University of Law Online Postgraduate

Введення

Юридичний Університет є одним із найдовших у світі спеціалістів у галузі правової освіти. Ми можемо простежити своє походження до 1876 року з утворенням провідної навчальної фірми Гібсон

Маючи багату спадщину та репутацію інновацій та сучасної практики навчання, ми постійно концентруємо увагу на розробці найкращих юридичних умов.

Що робить нас іншим?

Те, що насправді відрізняє нас від інших університетів, є основним принципом, що сучасні та майбутні юристи, яких ми навчаємо, повинні навчитися лише в реальному, професійному та сучасному контексті, з великою кількістю практичної та інтерактивної взаємодії. Саме тому ми підтримуємо наші контактні години високими і наші навчальні групи невеликі.

Інновації та сучасна педагогічна практика

Всі наші курси - від наших бакалавратів юридичних наук до наших провідних післядипломних курсів та програм професійного розвитку - розроблені з унікальним, різноманітним та інноваційним підходом до навчання, який, як доведено, забезпечує надійних юристів, які можуть конкурувати у світі, що швидко змінюється. юридичних послуг. Орієнтуючись на розвиток навичок вирішення проблем, зважування аргументів, критичного мислення та комерційної обізнаності, наші курси розроблені для того, щоб підготувати вас до справжніх проблем робочого світу.

Потужні зв'язки

Наш успіх у вивченні та розвитку допоміг нам створити всесвітні зв'язки на ринку юридичних послуг. Ось чому багато провідних світових юридичних фірм працюють виключно з нами, щоб розвивати своїх людей, і чому легальні роботодавці всіх типів хочуть зустрічати наших студентів. Саме тому юридичні школи та професійні організації по всьому світу вирішили вступити в стратегічні альянси з нами.

Розуміння Закону

Університет права є міжнародно визнаним експертом у галузі права. Замість того, щоб зосереджуватися на академічних дослідженнях, наша мета - бути лідерами у питаннях, що мають значення для юридичної професії та наступного покоління практикуючих юристів. Наші курси детально вивчають основні сфери права та забезпечують більш широкий огляд правової системи, щоб краще контекстуально орієнтуватись на те, що вивчається.

Найдосвідченіші репетитори

Понад 250 наших репетиторів є кваліфікованими юристами, багато хто досі на практиці, і всі вони мають великий практичний досвід, який вони можуть передати нашим студентам. Ми полегшуємо цей процес із високим рівнем часу контакту між студентами та репетиторами та невеликими розмірами занять - одна з причин того, що багато юридичних фірм наполягають на тому, щоб їх слухачі навчалися у нас.

Орієнтований на працевлаштування

Ми зосереджуємось виключно на практиці, що базується на практиці, і надаємо студентам доступ до нашої провідної на ринку послуг з надання юридичних послуг та юридичної бази вакансій, як тільки вони прийдуть місце з нами. Студенти також користуються нашими піонерськими та відзначеними нагородами програмами pro bono, що дозволяють їм отримати цінний досвід роботи, допомагаючи реальним клієнтам місцевої громади.

Розширення доступу

Ми беремо на себе відповідальність за розширення доступу до юридичної професії та пропонуємо широкий спектр стипендій, щоб допомогти талановитим студентам юридичного університету фінансувати свою юридичну підготовку та досягти кар'єрних амбіцій.

Розташування

  • London

    London, Великобританія

    Програми

    Запитання