Keystone logo
University of Johannesburg LLM в кібер-праві
University of Johannesburg

LLM в кібер-праві

Johannesburg, Південно-Африканська Республіка

12 Months

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

ZAR 40 802 / per year *

На кампусі

* кошторис навчання на рік | оцінка проживання: 2500 USD на рік

Введення

Юридичний факультет University of Johannesburg пропонує магістерську програму або магістерську програму з кібер-права.

Ця програма LLM - це програма sui generis, в якій обговорюються пов'язані аспекти кібер-права. Ці аспекти Кібер-Закону містять перетин, який існує між законом та Четвертою промисловою революцією (4IR). Він також має на меті надати студентам глибокі юридичні та технічні знання та навички щодо створення та впровадження чуйних програм, політики та законодавчих рамок, що стосуються постійно розширюється сфери кібер-права. Більш витягнута магістерська програма з кібер-права висвітлює як переваги, так і проблеми, які інформаційні та комунікаційні технології (ІКТ) пропонують суспільству. Тому він знайомить студентів із важливими аспектами закону, який стосується способу використання переваг ІКТ та регулювання чи контролю викликів, які випливають із цих ІКТ.

Роблячи це, спеціалістам галузі у галузі кібер-права пропонується надати практичну інформацію про закон та його відповідність 4IR.

Отже, програма елементарно та експертно деталізує як переваги, так і недоліки закону в роботі з подіями, що виникають внаслідок цього до 4IR. Крім того, він встановлює юридично працюючі рамки, які вирішують ці переваги та обмеження в цифрову епоху.

Прийом

Навчальний план

Про Школу

Запитання