University of Illinois - College of Law

University of Illinois - College of Law

University of Illinois - College of Law

Введення

Юридичний коледж штату Іллінойс - одна з найстаріших юридичних шкіл країни з впливовими викладачами, розумним та колегіальним студентським колективом та сильною мережею випускників.

Студенти

Студенти юридичного факультету штату Іллінойс талановиті та амбітні, академічно сильні, а також географічно та досвіду різноманітні. Вони конкурентоспроможні, але колегіальні, і надають велику цінність командній роботі. Багато з них активно залучаються до безлічі можливостей, доступних поза аудиторією. Юридичний коледж регулярно приймає студентів з більш ніж 25 різних країн з різним рівнем професійного досвіду. Університет Іллінойсу в спільноті Urbana-Champaign загалом налічує понад 10 000 іноземних студентів із понад 110 різних країн.

Факультет

Юридичний факультет Університету штату Іллінойс має давню і відому традицію просування наукових досліджень, навчання студентів знанням, умінням та темпераменту для досягнення професійної досконалості та лідерства, а також прагнення до корисних змін у законодавстві та суспільстві. Вони є:

 • Лідери галузі
 • Відомі вчителі
 • Міждисциплінарні експерти
 • Прихильний до громадського залучення

Випускники

Коли ви прийдете до Іллінойського права, ви станете частиною сім’ї, яка включає понад 11 000 випускників Коледжу права та понад 470 000 живих випускників Університету Іллінойсу в Урбані-Шампань.

Програма LLM

Програма LLM в Іллінойсі призначена для підготовки студентів з або без будь -якої попередньої юридичної підготовки до успіху у своїй професійній кар’єрі. Студенти з іноземною освітою за програмою LLM знайомляться з правовою системою США та надають можливість спеціалізуватися у власній галузі академічних чи професійних інтересів. Юристи, які пройшли навчання в США, також можуть покращити свої юридичні знання для досягнення своїх професійних та кар’єрних цілей у програмі LLM.

Читайте далі, щоб дізнатися більше про програму LLM та про те, що робить нас унікальними:

Варіанти гнучкого навчання

Студенти можуть обрати ступінь магістра права протягом двох -трьох семестрів. Факультативний третій семестр може дати студенту час для участі у більш інтенсивній програмі навчання, насолоджуватися більшими можливостями стажування та мати додатковий час для навчання до адвокатського іспиту.

Щоб запропонувати студентам додаткову гнучкість, програму LLM можна розпочати або в осінньому семестрі (серпень), або у весняному семестрі (січень).

Настроювана навчальна програма

Студенти проходять в цілому 32 кредитні години (зазвичай вісім курсів) на здобуття ступеня LLM. Тільки з двома необхідними курсами (скасованими або скасованими для студентів, які мають юридичну освіту з юридичної школи, акредитованої ABA), студенти можуть налаштувати свою програму LLM відповідно до своїх академічних або професійних потреб, обираючи з більш ніж 100 курсів, що пропонуються в юридичному коледжі щороку . Студенти можуть вирішити додати концентрацію до своєї програми LLM, а студенти, зацікавлені у вивченні різних дисциплін, можуть звернутись за схваленням пройти певну кількість курсів університету Іллінойсу за межами юридичного коледжу.

Право на іспит до адвокатури

Офіс випускників та міжнародних програм пропонує підтримку студентам, зацікавленим у складанні американських адвокатських іспитів, та співпрацює з окремими особами, щоб визначити їх відповідність вимогам та вимоги, яким вони повинні відповідати. Хоча для вступу на програму LLM в Іллінойсі не потрібна ступінь бакалавра права, абітурієнти, які не мають ступеня бакалавра права, повинні знати, що вони не можуть претендувати на складання адвокатського іспиту в Сполучених Штатах, навіть після того, як здобули ступінь бакалавра права в Іллінойсі.

Індивідуальне консультування

Студентам надається індивідуальне консультування та консультації, які допоможуть їм у плануванні кар’єри, успіхах у навчанні та право на отримання адвокатури.

Університет штату Іллінойс

З моменту свого заснування в 1867 році Університет Іллінойсу в Урбана-Шампейн заслужив репутацію лідера світового рівня у галузі досліджень, викладання та залучення громадськості. Завдяки нашій земельній спадщині як фундаменту, ми є новатором інноваційних досліджень, які вирішують глобальні проблеми та розширюють людський досвід. Наш трансформаційний досвід навчання, як у класі, так і поза ним, покликаний створити випускників, які прагнуть зробити значний вплив на суспільство.

Особливості кампусу

Засоби

Будівля юридичного коледжу — це триповерховий об’єкт площею приблизно 160 000 квадратних футів, розташований у флагманському кампусі Університету Іллінойсу в Шампейн-Урбана, штат Іллінойс. У будівлі є аудиторія, зала суду, п’ять аудиторій, чотири кімнати для семінарів, приміщення для клінічного та експериментального навчання, книгарня, кафе та дві кімнати для збору студентів. У будівлі закону також знаходиться Меморіальна бібліотека Альберта Е. Дженнера-молодшого площею 58 000 квадратних футів, у якій є просторий читальний зал, зони для співпраці студентів, тихі навчальні кімнати та аудиторія/конференц-зал.

Життя в Шампейн-Урбана

Шампейн-Урбана, з його зручностями великого міста, але доступністю для невеликих міст, — це яскраве та доступне студентське місто з жвавою культурною сценою, безкоштовним громадським транспортом для студентів, широким спектром ресторанів та численними спортивними можливостями. Район Шампейн-Урбана, визнаний одним з найкращих студентських міст в Америці, багатий можливостями: від відвідування виступів у відомому Центрі виконавських мистецтв Krannert і перегляду спортивних подій Big Ten до участі в будь-якій кількості інших місцевих заходів, таких як як Іллінойський марафон , кінофестиваль Ебертфест , ринок Урбани на фермерському ринку Сквер або живі музичні заходи у п’ятницю ввечері в центрі міста Шампейн. На території кампусу та поза ним Шампейн і Урбана наповнені парками, спортивними об’єктами , зеленими насадженнями, велосипедними та пішохідними доріжками та іншими можливостями для відпочинку як у приміщенні, так і на природі.

  Прийом

  Застосовуються вимоги до вступу до Вищого коледжу та вимоги до рівня англійської мови. Студенти не зобов'язані здавати загальний іспит для випускників (GRE). Зарахування студентів здійснюється в індивідуальному порядку згідно з перевіркою попередніх досягнень з акцентом на академічні досягнення.

  Вимоги до заявки

  • Заповнена заявка
  • Резюме
  • Постановка мети
  • Завірені стенограми та повноваження
  • Один рекомендаційний лист
  • Оцінка TOEFL або IELTS, отримана від ETS або IELTS (або оцінка тесту з англійської мови Duolingo з 1 лютого 2020 р. по 1 серпня 2023 р.), якщо застосовно

  Міжнародні заявники

  Усі міжнародні заявники, які бажають отримати ступінь, повинні надати результати TOEFL, IELTS або Duolingo як доказ володіння англійською мовою, якщо вони не мають права на звільнення. Офіційні бали потрібно надати безпосередньо від тестового агентства. Усі бали повинні бути датовані протягом двох років після початку запропонованого терміну вступу.

  Тест на знання англійської мовиМінімум для допуску з обмеженим статусомМінімум для зарахування повного статусу
  TOEFL IBT80103
  IELTS (Академічний іспит)6.57.5
  DUOLINGO (Тестування проведено лише з 1 лютого 2020 р. до 1 серпня 2023 р.)115135

  Розташування

  Розташування
  • Champaign

   504 East Pennsylvania Avenue, 61820, Champaign

   • facebook
   • twitter
   • linkedin
   • youtube
   • instagram

  Запитання