University of Hradec Králové, Faculty of Education

University of Hradec Králové, Faculty of Education

University of Hradec Králové, Faculty of Education

Введення

Відкрийте для себе Університет Градец-Кралове

УНІВЕРСИТЕТ ХРАДЕЦ КРАЛОВЕ

Знайомтеся динамічний і молодий середовища Університету Градец Кралове - інституту, заснованого в 1959 році, який несе свою нинішню назву з 2000 року. В даний час Alma Mater більш ніж 7300 студентів, Університет Градец забезпечує високоякісне вищу освіту в рамках великого обсягу дослідних полів, які включають соціальні науки, гуманітарні, освітні дослідження, Природничі науки, економіки та інформаційних технологій Дослідження. Велика кількість заявок, поданих в університет щороку демонструє високий попит на навчання в університеті, і це підтверджує відмінну ім'я. Університет Градец Кралове є динамічною організацією, і її постійний розвиток знаходить відображення як у академічних та будівельних робіт: нові факультети та інститути створюються нові навчальні програми проходять акредитацію, а також будівництво університетського містечка в невпинних прогресу. Кампус університету розташований зручно в центрі міста, в декількох хвилинах ходьби від інших університетських будівель, навчальної та наукової бібліотеки, і старе місто.

Випускники Університет Градец Кралове готує кваліфікованих фахівців, які домоглися успіху на місцевому ринку праці, а також за кордоном. У 2010 році університет отримав диплом Supplement Label, сертифікат, виданий Європейської комісії, яке підтверджує, що університет відповідає всім стандартам європейських вищих навчальних закладів. Документ автоматично присвоюється всім випускникам, і це гарантує всесвітнє визнання диплома в університеті м Градец Кралове.

Університет складається з п'яти частин: факультет освіти, факультет інформатики та менеджменту, філософський факультет, факультет природничих наук і Інституту соціальної роботи.

педагогічний факультет

Педагогічний факультет Університету Градец Кралове пропонує 64 курсів безперервної освіти, кількість обслуговуючого персоналу цих курсів вище, ніж 1300. Курси, пропоновані університетом третього віку дуже популярні; більше 600 студентів були зараховані в них у 2014 році.

Курси на факультеті освіти Університету Градец Кралове наведені на 172 академічних співробітників, з яких налічується 12 професорів і 33 доцентів.

У Faculty's науково-дослідні заходи розробляються в декількох рівнях. Одним з них є залучення експертів Faculty's в різні типи проектів - проектів, підтримуваних Агентством по грантам Чеської Республіки та проектів за підтримки самого факультету (основна увага зосереджена на розвитку наукового потенціалу молодих науковців і на дослідження і наукової діяльності студентів).

Співробітники Faculty's активно беруть участь в ряді проектів ESF. Публікація діяльність науковців реалізуються в рамках національних і міжнародних журналах; університет видавництво "Gaudeamus" успішно публікує монографії розглянуті і навчальні матеріали. Академічні співробітники беруть участь в численних національних і міжнародних конференціях. Найважливіше захід, спрямований на професійних зустрічах експертів і фахівців є Дні педагогіки проводиться щороку протягом останнього тижня в березні. Ця подія вже створила свою традицію.

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Навчальний рік організовано в 2-х семестрів. Зимовий семестр починається зазвичай в третій тиждень вересня і закінчується в грудні; Літній семестр починається в лютому і закінчується в липні. Семестр завжди супроводжується 6-тижневого періоду іспитів.

Наш університет дуже добре зарекомендували себе Buddy System. Місія ESN Buddy System HK, щоб допомогти з інтеграцією Еразма та інших іноземних студентів в місцеве середовище.

Студенти Університету Градец Кралове, забезпечуються житлом у гуртожитку університету Palachova.

(Громадяни не входять в ЄС) VISA: Іноземні громадяни, які підлягають візові вимоги повинні подати заяву на отримання візи до їх вступу в Чеській Республіці в уповноваженому посольства Чехії. Віза не потрібна для громадян ЄС. Це може зайняти 2 місяці, щоб отримати візу, так що не забудьте нанести на час!

Вид на проживання з метою вивчення є обов'язковим для всіх іноземних студентів, які проживають тут протягом більш ніж 90 днів. Країн, що не входять в ЄС: Це є обов'язковим для студентів з-поза меж ЄС країн, щоб мати дозвіл на проживання / візи до приїзду до Чехії - це не має значення, як довго вони будуть вчитися тут. Студенти повинні подавати заявки на отримання дозволу на тимчасове проживання в посольства Чехії, консульського чи дипломатичного представництва в домашніх умовах або в найближчій країні. Міжнародні офіси на відповідних факультетах надавати допомогу для вхідних іноземних студентів.

Чому варто вчитися в Чеській Республіці?

  1. Тому що він пропонує безкоштовну освіту в державних університетах! Освіта в Чехії має істотну перевагу - вона може бути безкоштовно, для тих, хто хоче отримати диплом про закінчення університету Чехії, тобто для тих, хто вчиться на чеською мовою.
  2. Через високої якості освіти. Сьогодні дипломи чеських університетів високо цінуються у всьому світі, поряд з англійським і американським, і визнаються у всіх країнах Європейського Союзу.
  3. Через здатність подорожувати по всьому Європейському Союзу. Чеська Республіка є членом ЄС, а в 2007 році приєдналася до Шенгенської зони, що дозволяє студентам пересуватися без візи в усі країни Шенгенської угоди.
  4. Через перспективи успішної кар'єри! Іноземні студенти після закінчення навчання можуть влаштуватися на роботу в Чехії або європейської громадськості, а також в приватних установах і компаніях в рівній мірі як громадян Чехії.
  5. Через високої якості європейського життя і низькі ціни. Через своєї політичної і економічної відкритості, то сьогодні Чехія є однією з найбільш розвинених країн Центральної Європи. Рівень життя можна порівняти з Західної Європи, але ціни на продукти харчування, житло і товари набагато нижче.
  6. Швидка адаптація наших студентів в чеському середовищі. В даний час Чеська Республіка є багатонаціональним і відкрита країна, де більшість громадян може говорити, принаймні, англійською мовою.

Розташування

  • Rokitanského 62

Запитання