University of Hamburg - School of Integrated Earth and Climate System Sciences (SICSS)

University of Hamburg - School of Integrated Earth and Climate System Sciences (SICSS)

University of Hamburg - School of Integrated Earth and Climate System Sciences (SICSS)

Введення

Школа інтегрованих наук про клімат і систему Землі

SICSS був заснований у 2008 році як аспірантура Кластеру Досконалості «Інтегрований аналіз та прогнозування кліматичних систем (CliSAP)», який діяв з 2007-2018 років. Наші перші кандидати докторантури розпочали свої проекти як члени SICSS у 2008 р., А наші перші студенти магістратури зарахувались у жовтні 2009 р. З тих пір SICSS зростав дуже швидко!

Сьогодні ми постійно приймаємо близько 75 докторантів та близько 45 магістрів. З літа 2019 року SICSS опікується усіма ранніми етапами кар’єри. Окрім магістерської та докторської програм, ми також відповідаємо за постдокторську програму та всі гендерні питання, пов’язані з підтримкою на початку кар’єри.

Міждисциплінарна освіта та дослідження в SICSS

SICSS означає міждисциплінарну та науково-орієнтовану освіту в галузі науки про Землю та систему клімату. SICSS пов'язує студентів та кандидатів з різними науковими знаннями та знаннями та забезпечує інтегровану, інноваційну освіту. SICSS готує вас до роботи в якості експерта в різних областях зміни клімату: як дослідника в галузі природничих, соціальних та економічних наук, як консультанта або як експерта у національних та міжнародних організаціях. Високий рівень дисциплінарних та міждисциплінарних досліджень, індивідуальна підтримка та нагляд та міжнародна атмосфера в SICSS - це надихаюче тло нашої програми.

UHH / SICSS / Gottschalk

Усі наші програми починаються з вступного курсу, який дає експертний огляд дисциплін, що стосуються кліматичних наук. Міждисциплінарні знання, отримані на дипломних курсах, доповнюються курсами з конкретних дослідницьких навичок, необхідних для кар’єри в галузі наук про Землю та кліматичну систему. Це охоплює навички наукового письма, презентації чи лідерства. Інші курси дослідницьких навичок присвячені програмуванню, комп'ютерним мовам, інструментам моделювання або візуалізації. Курси дослідницьких навичок завершуються курсами з належної наукової практики та міжкультурної підготовки.

UHH / SICSS

Розташування

  • School of Integrated Climate System Sciences Universität Hamburg Grindelberg 5 20144 Hamburg Germany, , Hamburg

Запитання