University Of Genoa (Università Degli Studi Di Genova)

A logo

Введення

ІСТОРІЯ

У 1471 р. Завдяки буллі папи Сіксту IV Республіка Генуя може присвоїти ступеня. У 1670 р. Заснований єзуїтський університет і під французькою імперією він злився з імператорським Паризьким університетом. Після падіння Наполеона це знову знаходиться в межах Королівства Сардинія. У передпокої Палацу Університету є бюсти Маззіні, Гарібальді, Мамелі та Біксьо, які разом з генуезькими професорами, як Чезаре Кабелла і Чезаре Пароді, мужньо брали участь у рухах Рісорджименто. Генуезький університет відіграє провідну роль у нинішній реформі університетської системи, а новий статут набув чинності 29 грудня 2011 року.

IDENTITY

Університет Генуї представляє близько 300 курсів - включаючи курси після лауреату - організовані відповідно до прагнень та ставлення молоді, враховуючи важливість високої кваліфікації та виміру, що ґрунтується на вимогах ринку праці в Європі та - багато випадків - глобальний рівень. Університет Генуї є Університетом Лігурії, оскільки він присутній на всій території області з освітніми центрами також в Савоні, Імперії та Спеції.

Університет пропонує студентам солідну культурну та наукову освіту та дає їм багато інструментів для професійного майбутнього. Він пропонує реальні можливості інтеграції між теорією та практикою, також через етапи з установами та компаніями та періоди навчання за кордоном. Існує багато різних форм співпраці та співпраці з іноземними університетами та установами, які дозволяють забезпечити високу мобільність викладачів та студентів з -за кордону. Університет Генуї надає великого значення якості викладання та досліджень, будучи одним із фундаментальних елементів забезпечення розвитку знань, що є основою справжніх інновацій та конкурентоспроможності.

Дослідження дозволяють досягати результатів визнаного престижу також на міжнародному рівні та розвивати досконалість. Щодо викладання, то відносини між студентами та викладачами покращують взаємність стосунків та відкриті та гнучкі умови навчання, використовуючи нові комп’ютерні інструменти: платформи електронного навчання, доступність для інвалідів до сайту університету, 7 навчальних балів (дистанційні класи) навчання, розповсюджене на регіональній території).

У співпраці з Регіональним агентством освітніх послуг та вакансій (Agenzia Regionale per i Servizi Educativi e per il Lavoro - ARSEL) та Регіоном Лігурії Генуйський університет подав заявку на покращення прийняття студентів -нерезидентів та їхніх умов життя , шляхом значних інвестицій у стипендії та проживання у місті, яке стає все більш динамічним та сповненим культурних викликів.

Розташування

  • Via Balbi 5, 16126 Genova, 16126, Genoa

  • Varazze

  • La Spezia

Запитання