University of Dayton School of Law

A logo

Введення

Наша історія

Школа права є частиною Дейтонського університету, який був заснований у 1850 році і визнаний національним університетом вищого рівня та одним із 10 найкращих католицьких університетів країни.

  • Вперше заснована як Юридичний коледж Дейтонського університету, юридична школа була відкрита в 1922 році під керівництвом декана Джона К. Ши. Відображаючи католицьку маріанську традицію інклюзивності та прийняття, перший клас коледжу складався з різноманітної групи студентів.
  • Кожен член першого класу склав іспит адвоката з першої спроби, при цьому показники успішного проходження курсів залишалися надзвичайно високими протягом наступного десятиліття. Незважаючи на успіхи випускників, економічні потрясіння Великої депресії привели до того, що юридична школа закрила свої двері в 1935 році в очікуванні відновлення, коли часи покращаться.
  • Майже чотири десятиліття потому, у вересні 1974 року, це очікування стало реальністю, і школа, перейменована в « University of Dayton School of Law », знову відкрилася. Президент Дейтонського університету преподобний Реймонд А. Рош сказав тоді: «Наш інтерес полягає не лише в тому, щоб надати під приватною егідою можливості для набуття юридичного досвіду, хоч би гідною цієї мети була. Скоріше ми бачимо тут виняткову можливість пропагувати християнську справедливість, соціальну та індивідуальну, і таким чином допомагати гуманізувати суспільство».
  • Після повторного відкриття юридична школа стала відомою на національному рівні завдяки інноваційним програмам, як-от повністю онлайн-магістр права . Програма та одна з перших у країні гібридних онлайн-програм JD, прискорена програма JD, яка дозволяє студентам закінчити навчання за два роки, її програма з відзнакою лідерства та її програма юридичних Pathways для листівок, яка обіцяє змінити спосіб найму студентів, які недостатньо представлені та недостатньо обслуговуються. на юридичні факультети та юридичну професію.

Наша місія

Як складова частина Дейтонського університету, католицького університету, заснованого членами Товариства Марії в 1850 році, ми поділяємо прихильність університету служити іншим і пропонувати освіту, яка поєднує теорію та практику. Як і університет, ми також високо цінуємо роль викладачів як викладачів і наставників, так і науковців.

Центральним у нашій навчальній програмі та нашому навчанні є концепція розвитку повних професіоналів. Традиційний підхід до юридичної освіти, який є поширеним у юридичних школах по всій країні, орієнтуючись на кейс-метод і юридичні міркування, посилюється розвитком професійних навичок, на які наші студенти будуть покладатися як практикуючі, та підвищеною оцінкою етики та суспільних послуг, які будуть виділяють їх як юристів та лідерів у наступні роки.

Як юридична школа зі зростаючою репутацією, ми прагнемо розвивати та пропонувати видатні програми навчання. Ми постійно інвестуємо в ті сфери, які є найважливішими для навчання наших студентів, нашого викладача, інноваційної навчальної програми та фізичного середовища, в якому відбувається навчання наших студентів.

Заява про акредитацію

У 1979 році Дейтонська школа права отримала повну акредитацію від Ради Секції юридичної освіти та допуску до адвокатури Американської асоціації адвокатів. Школа права також отримала членство в Асоціації американських юридичних шкіл у 1984 році.

Університет Дейтона є акредитованим Північно-Центральною асоціацією коледжів та середніх шкіл, і багато його програм акредитовані різними професійними організаціями.

Розташування

  • 300 College Park Dayton, Ohio 45469 937-229-1000, , Dayton

Запитання