Keystone logo
University of Connecticut UCONN - School of Law LLM з управління, управління ризиками та комплаєнс
University of Connecticut UCONN - School of Law

LLM з управління, управління ризиками та комплаєнс

Hartford, США

1 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 1 276 / per credit

На кампусі

Введення

Щоб задовольнити зростаючий попит на юридично підготовлених офіцерів з комплаєнсу, Юридична школа UConn скористалася своїми досконалістю в сферах комплаєнсу та страхування, щоб створити магістра права з управління, управління ризиками та комплаєнс.

Магістр права з управління, управління ризиками та комплаєнс пропонує тим, хто має ступінь JD або іноземного юриста, можливість пройти курс навчання, який забезпечує міцну юридичну базу в кожній галузі галузі.

Студенти можуть розраховувати на отримання компетенції в галузі права щодо управління ризиками підприємства та управління. Навчальна програма, багата на корпоративне та регуляторне управління, управління фінансовими та страховими ризиками та відповідність вимогам, створить юридичний погляд на кожну тему. Студенти також можуть проходити курси в області, в якій вони хочуть спеціалізуватися.

Цей всеосяжний LLM підготує випускників до управління юридичними та регуляторними ризиками в організаціях і до обґрунтованого юридичного рішення під тиском кризової ситуації.

Прийом

Про Школу

Запитання