Keystone logo
University of Connecticut UCONN - School of Law Енергетичне та екологічне право LLM
University of Connecticut UCONN - School of Law

Енергетичне та екологічне право LLM

Hartford, США

1 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 1 276 / per credit

На кампусі

Введення

Програма магістра права в галузі енергетики та права навколишнього середовища в Юридичній школі UConn залучає студентів та розвиває їхній досвід у глобальних енергетичних потребах, зміні клімату, політиці щодо відновлюваної енергії, екологічній політиці та землекористуванні.

Завдяки Центру енергетичного та екологічного права студенти мають можливість вийти за межі класної кімнати до можливостей навчання на практиці, зокрема:

  • працевлаштування в державних установах, юридичних фірмах, енергетичних та екологічних корпораціях та регульованих комунальних підприємствах
  • Програма Семестр в DC, яка налаштовує студентів у такі федеральні агентства, як Агентство з охорони навколишнього середовища та Департамент енергетики
  • прикладні дослідження в різних областях

Студенти мають можливість відвідувати лекції та заходи з науковими та дослідницькими відділами UConn та інших установ. Гнучка та унікальна програма готує студентів до інтеграції енергетичних та екологічних дисциплін у свою роботу, що робить їх надзвичайно цінними у вибраних професійних сферах.

Центр енергетичного та екологічного права

Глобальний попит на енергію, зміна клімату, погіршення стану навколишнього середовища та зростання населення тиснуть на енергетику та екологічну політику. Визнаючи, що ці дисципліни більше не можна викладати окремо, Юридична школа UConn у 2010 році створила Центр енергетичного та екологічного права як частину програми поєднаної юридичної освіти, політики та стипендій. Центр енергетичного та екологічного права дозволяє студентам зосередити свої дослідження в цих захоплюючих сферах, об’єднавши експертів з багатьох дисциплін, щоб вирішувати складні проблеми, пов’язані з екологічним та енергетичним майбутнім у світі.

Прийом

Про Школу

Запитання