Keystone logo
University of Bristol Law School

University of Bristol Law School

University of Bristol Law School

Введення

Ми входимо до 10 найкращих юридичних шкіл Великобританії* у провідному світовому університеті**. Наше багате портфоліо дипломів післядипломної освіти формують і надають всесвітньо відомі науковці, які поєднують передовий досвід у викладанні та дослідницькій діяльності, щоб ви отримали навички та знання, необхідні для отримання престижної кар’єри в рамках закону та за його межами. (*Повний університетський путівник 2024 / ** топ-60 світових рейтингів університетів QS 2023)

Наші аспірантури

Навчайтеся у провідних науковців світу, щоб самі стати експертом

Нашу інтелектуально вимогливу навчальну програму, що базується на наукових дослідженнях, викладають вчені, які є лідерами у своїх галузях. Будучи університетом Russell Group і одним із 3 найкращих університетів Великобританії за досконалістю в юридичних дослідженнях (THE аналіз REF 2021), наші науковці лідирують у різноманітних сферах юридичних досліджень. Саме таке поєднання досконалості в навчанні та дослідницькій діяльності дозволяє нашим випускникам активно формувати та інформувати політику та законодавство в усьому світі та в багатьох секторах.

Вибирайте з різноманітного спектру LLM

Знання та досвід наших вчених інформують про наш відмінний і захоплюючий діапазон LLM з програмами, включаючи LLM Law and Innovation, LLM International Law, LLM Banking and Finance, LLM Health, Law and Society, LLM in Human Rights Law, LLM in Environment, LLM in Environment, Екологічність і бізнес і багато іншого на вибір.

Створіть свій власний ступінь

Піонерські дослідження наших вчених також вплинули на широкий спектр додаткових модулів, які дозволяють вам адаптувати свій власний ступінь.

Захоплюючі можливості для випускників, які не мають юридичної освіти

Наша магістра права є прискореним, старшим статусом аспіранта. Цей курс переходу на право дасть вам змогу закінчити навчання за два роки замість трьох із ступенем бакалавра права – і з глибшим розумінням права та юридичної аргументації, ніж це можливо за однорічного курсу. На цьому курсі ви також матимете можливість пройти спеціалізоване навчання з факультативними розділами, які відображають досвід наших науковців, виділяють його з точки зору допомоги вам у досягненні найвищих прагнень, які ви маєте щодо вашої майбутньої кар’єри.

Наша кар'єрна програма

Отримайте навички та знання для доступу до різноманітних професій

Вибір Брістольського університету означає отримання доступу до багатого календаря заходів, орієнтованих на кар’єру, і тісної співпраці між Школою, нашими випускниками, міжнародними юридичними фірмами, неурядовими організаціями та спеціальним радником з кар’єри, який має досвід у тому, що потрібно для доступу до різноманітних легальні Pathways . Навчання на University of Bristol Law School означає отримання навичок, знань і контактів, щоб реалізувати свої кар’єрні прагнення та досягти успіху в галузі права або поза ним.

Отримайте практичний клінічний юридичний досвід і можливості роботи в галузі прав людини, юридичних технологій і кримінології

Завдяки нашій студентській юридичній службі pro bono, Human Rights Law Clinic та ініціативам, які стосуються кримінального права та системи правосуддя, таким як Freedom Law Clinic та Empowering the Innocent (ініціатива, заснована засновником всесвітньо відомої Innocence Project), ви можете отримати визнаний реальний досвід роботи з законодавством, який оцінять роботодавці в багатьох галузях. Додаткові можливості включають схеми наставництва, права людини та юридичні технології та багато іншого.

Наші засоби

Живіть і навчайтесь у чудових умовах, захоплюючому місті Великобританії та одному з найбільших юридичних центрів за межами Лондона

Приміщення юридичної школи забезпечують найкраще поєднання традицій та інновацій. Значна частина викладання базується на знаковій меморіальній будівлі Вілла в центрі Брістоля з його готичною вежею, Великою залою та бібліотекою, а також вікнами лекційних залів з горгульями. Через дорогу на площі Берклі розташована ще одна історична будівля, в якій розміщені сучасні дослідницькі приміщення, кімнати для семінарів і репетиторів, а також сучасний судовий зал Moot Court, де ви також можете перевірити свої навички дебатів і переговорів. Брістоль сам по собі є жвавим містом з культурним розмаїттям, досить маленьким, щоб відчувати тепло та дружелюбність, але достатньо великим, щоб надати чудові позашкільні можливості, включаючи безліч клубів, спортивних заходів, громадських і волонтерських груп.

Чому Брістоль?

Керівник школи знайомство з юридичною школою

Розташування

  • Bristol

    Wills Memorial Building, Queens Road, Clifton, Avon, BS8 1RJ, Bristol

Запитання