University of Bristol Law School

University of Bristol Law School

University of Bristol Law School

Введення

Наші дослідження

Брістольський університет знаходиться на передовій світових досліджень. Ми зробили нововведення в галузях, починаючи від попередження смерті дитячих ліжок до нанотехнологій.

Університет мав репутацію інновацій з моменту заснування в 1876 році. Наше дослідження вирішує деякі найактуальніші проблеми у світі в таких різноманітних сферах, як зараження та імунітет, права людини, зміни клімату, криптографія та інформаційна безпека.

В даний час в університеті є 40 стипендіатів Королівського товариства та 13 британської академії - неабияке досягнення для порівняно невеликого закладу.

Ми прагнемо об'єднати найкращих розумів в окремих галузях та заохотити дослідників різних дисциплін та інституцій працювати разом, щоб знайти довговічне вирішення нагальних проблем суспільства.

Ми беремо участь у численних міжнародних науково-дослідних співпрацях та інтегруємо практичний досвід у свою навчальну програму, щоб студенти працювали над реальними проектами у партнерстві з бізнесом, урядом та громадськими секторами.

Досвід студента

Ми прагнемо озброїти наших студентів знаннями та вміннями досягти успіху в обраній кар’єрі на конкурентному світовому ринку.

Ми залучаємо студентів з усього світу, створюючи багату та захоплюючу міжнародну спільноту. Нам також пощастило опинитися у яскравому, динамічному місті з репутацією творчості та стійкості.

На вибір курсів із понад 200 градусів, що охоплюють широкий спектр предметів, наші студенти працюють із інтелектуально складними курсами, які заохочують незалежність розуму.

Брістоль Ф'ючерси

Ініціатива Брістольського університету, яка дає можливість нашим студентам реалізувати свій академічний та особистий потенціал, закінчити університет як наполегливих, винахідливих та зв'язаних людей, які принесуть користь собі та суспільству. Bristol Futures побудований навколо трьох тем, які вивчають основні можливості та проблеми, що стоять перед нашим поколінням:

 • Інновації та підприємство
 • Глобальне громадянство
 • Стале майбутнє

На додаток до програми їх ступеня наші студенти зможуть займатися цими темами в межах ряду заходів та навчальних ресурсів, що підтримують їх навчання та особистісний розвиток.

Ступінь Брістоля є надзвичайно привабливою для роботодавців: ми пропонуємо нашим студентам якісну освіту під керівництвом наукових досліджень та покращуємо нашу глобальну репутацію шляхом набору найкращих науковців. Брістоль займає четверте місце у списку університетів, націлених на провідних роботодавців-випускників (джерело: The Graduate Market 2018, High Fliers Research).

Наші курси формуються самими новітніми мисленнями, і наші студенти працюють над реальними проектами з науковцями, які є експертами у своїй галузі. Навчаючи факти, наші дослідники передають свої знання, ентузіазм та досвід.

Брістоль досить маленький, щоб відчувати тепло та дружбу, з радниками з добробуту як в резиденціях університету, так і в академічних школах, щоб підтримати наших студентів, особистих репетиторів та додаткових служб підтримки. Він також досить великий, щоб забезпечити видатні позакласні можливості, включаючи безліч клубів, спортивних занять, громадських та волонтерських груп.

Ми постійно інвестуємо в нові та існуючі засоби, навчання та технології.

Наші бібліотеки, інформаційні засоби та неофіційні навчальні місця підтримують студентів та підтримують незалежне навчання. Ми маємо розгалужену мережу служб підтримки, щоб наші студенти могли отримати допомогу та консультацію з усіх аспектів життя університету - академічних, особистих, фінансових та практичних - якщо і коли вони потребують цього.

Brooke Cagle / Unsplash

Рейтинги та репутація

Брістол послідовно займає 100 кращих світових університетів та десять найкращих університетів Великобританії в ліг-таблицях, де отримує інформацію як про наукові дослідження, так і про викладання.

Ми - один з найпопулярніших університетів Великобританії, який залучає в середньому вісім претендентів на найвищу якість для кожного місця, а наші випускники є одними з найбільш затребуваних роботодавців по всьому світу.

 • Десятка кращих університетів Великобританії (QS World University Rankings 2020)
 • Другий найбільш цільовий університет провідних роботодавців у Великобританії (High Fliers Research)
 • Номер одне місце для проживання у Великобританії (Sunday Times 2017)
 • Дев'яте місце у Великобританії за працездатністю випускників (QS Graduate Employebility Rankings 2020)
 • Додому, найкращий бізнес-інкубатор у світі (UBI Global 2015)
 • П'ять найкращих університетів з наукових досліджень (2014 REF)
 • 13 лауреатів Нобелівської премії, пов'язані з університетом - включаючи нашого нинішнього канцлера, сера Пола Медсестру
 • 27 суб'єктів з високою оцінкою у топ-100 у світі (QS World Subject Rankings 2019)
 • Десятка найкращих на чемпіонатах Британських університетів та коледжів (BUCS) 2016/17
 • Піднявся на сім місць в путівнику університету Guardian 2019
 • Посідає шосте місце в Європі за викладанням
 • Випускники університету в Брістолі є одними з найбільш високооплачуваних випускників Великобританії

Понад 40 відсотків наших навчальних програм акредитовані професійними органами, які постійно визнають досконалість наших багатих на наукові програми навчальних програм, нашого навчального середовища та результатів навчання.

Бачення та стратегія

Наша стратегія університету охоплює колективні амбіції та уяву наших співробітників, студентів та широкої родини Брістоля. Він надає дорожню карту, яка викладає наші прагнення на наступні сім років.

Робота та навчання у Брістолі дозволяє досліджувати та пропагувати нові способи мислення та бачення світу.

Наша стратегія університету була запущена в 2016 році. Вона зосереджена на шести основних напрямках:

 • Освіта та досвід студентів
 • Дослідження, інновації та партнерства
 • Наш персонал та способи роботи
 • Інтернаціоналізація та глобальні відносини
 • Фізична та цифрова інфраструктура
 • Стійкість

Наші співробітники та студенти висловлювали свою точку зору на Стратегію під час її розробки, а команди в університеті зараз працюють над планами впровадження.

У червні 2016 року персонал мав можливість почути віце-канцлера, який запроваджував Стратегію, та задавати питання на внутрішніх заходах із запуску. Він розповів про хвилююче майбутнє, що попереду нас, в умовах невизначеності, пов'язаної з результатом референдуму в ЄС.

Розташування

 • Wills Memorial Building, Queens Road, Clifton, Avon, BS8 1RJ, Bristol

Запитання