University of Baltimore School of Law

A logo

Введення

University of Baltimore School of Law забезпечує суворо практичну освіту, що поєднує в собі доктринальну курсову роботу, інтенсивний інструктаж із написання, національно відомі клініки та навчання на базі громади, щоб забезпечити випускникам виняткову підготовку до юридичної практики.

У University of Baltimore School of Law ви вивчите доктрину, перспективи та навички завдяки традиційному навчанню, а також на клінічних та юридичних курсах. Ваша юридична освіта збагачується роботою в журналах та членством у студентських організаціях та уряді, а також участю в центрах, орієнтованих на місцеві, національні та глобальні проблеми.

Як випускник школи, ви вступите до юридичної професії надзвичайно добре підготовленою для аналізу юридичних питань клієнтів, виступу в усних та письмових презентаціях перед судами та адміністративними органами, а також виступатимете за позитивні зміни з багатьох питань. Випускники юридичного факультету працюють на видатних державних посадах, серед яких є адвокати та судді, змінюючи своє життя та життя інших людей за допомогою професії юриста.

Розташування

  • North Charles Street,1401, 21201, Baltimore

Запитання