University At Buffalo Law School

A logo

Введення

Серед найсильніших державних юридичних шкіл в країні та центру міждисциплінарних досліджень світового класу, Університет Буффалоської юридичної школи надає студентам міцну теоретичну базу та практичні інструменти, необхідні для досягнення успіху в конкурентному середовищі.

Університет юридичної школи в Баффало - єдина юридична школа в системі Державного університету Нью-Йорка - розташований у флагманському містечку державного університету світового класу, найбільшого на північному сході США. Одна з небагатьох юридичних шкіл, розташованих на міжнародному кордоні, ми пропонуємо безліч можливостей для транскордонного навчання, включаючи нашу нову концентрацію транскордонних юридичних досліджень. Багато наших видатних викладачів на національному рівні мають ступінь доктора філософії. на додаток до їх юридичних ступенів, які дозволяють нам пропонувати широкий спектр міждисциплінарних варіантів курсів, які викладають експерти.

Наші інноваційні січневі короткі курси пропонують внутрішній огляд реального законодавства та різноманітне меню тем та форумів, серед яких: податкове законодавство в Парижі, законодавство про міжнародну торгівлю в Новій Зеландії, правова культура в Таїланді та законодавство про права людини у Вашингтоні, округ Колумбія. Переваги поєднання класу з сервісом об’єднані на наших курсах практикуму, які є одними з найсильніших в країні. Ці курси поєднують вивчення основної галузі права у штатному викладачі зі службою в громаді під керівництвом практикуючих юристів.

Розташування

  • Mary Talbert Way,211, 14260, Buffalo

Запитання