Université Côte d’Azur (UCA)

A logo

Введення

Université Côte d'Azur - це нещодавно створений кластер вищих навчальних закладів у Французькій Рив'єрі, який об'єднує основних гравців у галузі вищої освіти та досліджень у регіоні. Університет Лазурного берегу націлений на розробку нової, французьких університетів, 21-го століття, заснованої на нових взаємодіях між дисциплінами, нової форми координації між дослідженнями, навчанням та інноваціями та міцними партнерськими відносинами з приватним сектором та місцевими органами влади. У січні 2016 року Університет Лазурного берегу завоював престижну нагороду "IDEX" від французького уряду за проект UCAJEDI, поставивши його у десятку найкращих у світі університетів у Франції.

Університет ХХІ століття

Університет Лазурного берегу складається з 13 видатних інститутів, які працюють разом як ОДИН УНІВЕРСИТЕТ. Ми кинемо виклик усім. Ми порушуємо бар'єри майже у кожній галузі. Ми виходимо за межі. Ми шукаємо кращих з усіх нас, найкращих з вас, щоб зробити наш світ кращим.

Таким чином, сфера діяльності UCA об’єднує всі державні та приватні організації вищої освіти та досліджень, відомі та помітні на міжнародній арені, які присутні на Лазурному березі. Інноваційний характер його відмінної практики співпраці створить умови для самоорганізації для досконалості; це сприятиме появі майбутньої науки, навчання та інновацій.

 • Університет Ніцца Софія Антиполіс (UNS), наукоємний, присутній у всіх міжнародних рейтингах;
 • Два національних дослідницьких структури: CNRS та Inria, міждисциплінарні та емблематичні в галузі цифрових наук, відповідно;
 • Ще одна зірка, яка приєднується до кластеру UCA, - це Обсерваторія Лазурний Берег (OCA). Приблизно 450 співробітників, розташованих на чотирьох об’єктах (Мон -Грос та Валроуз у Ніцці, Софійський антиполіс та обсерваторія Плато -де -Калерн). Розроблений Чарльзом Гарньє, OCA має чудову архітектурну та наукову спадщину, але, не дивлячись на минуле, він залишається всесвітньо визнаним центром досліджень у галузі наук про Землю та астрономії, поєднуючись з точною механікою, високопродуктивними обчислювальними центрами та віртуальними обсерваторіями.
 • Університет Центр лікарні університету (CHU) у Ніцці, провідний національний центр моделювання та інновацій у гематології, біологічних ресурсах та терапії, який поєднує основних вчених поряд з медичними дослідниками та інженерами;
 • EDHEC і SKEMA, дві видатні бізнес-школи, які присутні у всіх міжнародних рейтингах; наявність двох бізнес-шкіл, присутніх у світових рейтингах, приносить до проекту, крім своїх дослідницьких та навчальних заходів, культуру забезпечення якості
 • Консорціум з шести художніх шкіл, що діють на міжнародній арені, що включає установи світового класу, є запорукою оригінальності нашого бачення та сприятиме розвитку креативності нашого підходу. Загалом, кожен з гравців надає унікальний внесок з високою доданою вартістю та новим виміром.
 • Центр National de Création Musicale - один з шести національних центрів французької музичної творчості. Його місія полягає у поширенні та пропаганді репертуару сучасної музики шляхом розгортання своєї діяльності, головним чином, на чотирьох напрямках: виробництво, трансляція, навчання та дослідження.
 • Ecole Nationale Supérieure d'Art Вілла Арсон, це унікальна національна установа, присвячена сучасному мистецтву. Він об'єднує у єдиному місці школу мистецтва, художній центр, резиденцію художників та спеціалізовану бібліотеку. Будинок було занесено в список Patrimoine du XXe siècle
 • Школа сталого дизайну (SDS), що формує майбутнє, відповідально зосереджуючись на 4 стовпах сталого розвитку за допомогою нових та творчих методів навчання в партнерстві з галуззю.
 • Ecole Supérieure de Danse de Cannes Rosella Hightower З моменту свого створення в 1961 році Ecole Superieure de Danse de Cannes Rosella Hightower стала одним з провідних професійних танцювальних шкіл у світі з класичного балету, сучасного танцю та джазової підготовки. Партнерство ESDC з професійними танцювальними компаніями, серед яких Les Banets de Monte-Carlo, або міжнародні змагання, як Le Prix de Lausanne.
 • Консерваторія Національна реконструкція регіону Ніцца (CNRR). З 1957 року консерваторія обслуговує понад 50 000 студентів з більш ніж 50 різних країн і запрошує серії чудових музикантів, як студентів, так і вчителів з усього світу.


Амбіції УКА

Дослідження, створення, інновація

Університет Лазурний Берег був створений у 2015 році, щоб втілити в життя колективні амбіції головних гравців вищої освіти та досліджень на Французькій Рив'єрі. Як кластер вищої освіти, що включає великий дослідницький університет, численні дослідницькі агентства та лабораторії вищого рівня, елітні бізнес-школи та групу всесвітньо відомих мистецьких та дизайнерських шкіл, UCA має хороші позиції для забезпечення багатопрофільних, творчих рішень складних завдань породжений швидко мінливим світом.

Базуючись на багатій історії Французької Рив'єри як центрі художніх і технологічних інновацій та як будинок найбільшого в Європі технологічного парку (Софія-Антіполіс), наше бачення базується на науково-педагогічній перевазі, сильному міжнародному фокусі, глибоких зв'язках з місцевими промислові та урядові партнери, а також рішуче трансдисциплінарні перспективи. Наші дослідницькі та освітні програми є результатом декомпресорних взаємодій між дисциплінами, включенням людських, художніх та управлінських аспектів у наші проекти, а також суворої основи, заснованої на кількісних, цифрових та керованих даними підходах.

Як визнання нашого амбітного порядку денного та наукових досягнень, у січні 2016 року УКА було нагороджено престижною нагородою «IDEX» (Ініціатива досконалості) урядом Франції, поставивши UCA серед невеликої групи гучних французьких університетів світового рівня та надання фонду, який допоможе нам досягти мети перетворення нашого університету та нашого регіону. Ми також нещодавно виграли ряд інших великих національних нагород на підтримку нашої діяльності у, зокрема, безперервній освіті, бакалавраті та магістратурі та підприємництві.

Понад 20% наших викладачів та студентів, які приїжджають з -за кордону, UCA сильно спрямований до зовнішнього світу, аспект, який постійно підсилюється створенням елітних міжнародних партнерств та розробкою нових міжнародних освітніх програм, які повністю викладатимуться у Англійська. Також були створені нові послуги, щоб допомогти залучити міжнародних дослідників та студентів та дозволити їм оселитися в регіоні, а також допомогти викладачам університету публікувати свої дослідження у провідних міжнародних журналах.

UCA також працює над розвитком підприємницьких та ділових навичок серед своїх дослідників та студентів. Ряд нових програм мають на меті надихнути підприємницький дух у студентів на всіх рівнях та дати їм інструменти, необхідні для досягнення їхніх мрій. Університетські дослідники та ідеї також лежать в основі багатьох компаній у регіоні, незалежно від того, чи базуються вони на університетських дослідженнях, чи засновані членом університету.

Нарешті, UCA прагне стати каталізатором, який перетворить регіон Лазурний Берег, сприяючи його зростанню, надаючи рішення для вирішення бізнес -проблем шляхом консультаційної діяльності, безперервної освіти та ліцензування відкриттів для нових та існуючих компаній. Постійний обмін думками між університетом та регіоном є важливим чинником його зростання та успіху. Більшість провідних досліджень UCA можна перетворити на рішення, продукти та компанії, які підуть на користь суспільству та економіці.

Рейтинги

Розташування

 • Nice

Запитання