Keystone logo
UNIR - Mexico Майстер судових процесів в усних судових процесах
UNIR - Mexico

Майстер судових процесів в усних судових процесах

Online Mexico

18 Months

Іспанська

Заочне навчання

Request application deadline

01 Nov 2024

Request tuition fees

Дистанційне навчання

Введення

Опануйте найкращі методи судового розгляду за допомогою онлайн-ступеню магістра з усних судових процесів

Ступінь магістра з усних судових процесів у Мексиці UNIR надасть вам необхідні знання, щоб вивчити найновіші методи усного судового розгляду, а також застосувати правову базу на кожному з етапів, які складають усні судові процеси. Крім того, ви матимете можливість поєднувати навчання з професійною кар’єрою, отримуючи нові знання.

Ви отримаєте необхідні навички для успішного проходження усного судового процесу . Завдяки онлайн-ступеню магістра з усних судових процесів ви аналізуватимете, розроблятимете та впроваджуватимете процеси та методології нової змагальної системи кримінального правосуддя та нових усних процесів у комерційних, цивільних та сімейних справах .

Дізнайтеся про 4 стовпи судового розгляду

Зі ступенем магістра з усних випробувань ви отримаєте навички для розвитку та досягнення всіх цілей, які ви ставите перед собою у своїй професійній кар'єрі, таких як служба та етична відданість, лідерство та відповідальність, самонавчання та критичне мислення. Крім того, ви заглибитеся в ключові та важливі елементи, такі як:

 • Судово-медичне ораторство. Ви навчитеся будувати промову, готувати її вербальну та невербальну частини і, перш за все, вдосконалювати імпровізацію.
 • Переговори в кімнаті Ви будете працювати з основними інструментами, поведінкою та техніками самого процесу переговорів.
 • Техніка допиту. Ви торкатиметеся всього: від процедурних аспектів практики допиту до психологічних та емпіричних правил довіри до свідків.
 • Усна доповідь і міркування. Отримайте ефективний усний звіт.

Навчальна програма, орієнтована на практичне навчання

UNIR México пропонує вам комплексну підготовку з цього питання, надаючи вам актуальні та повні знання як на теоретичному, так і на практичному рівні, щоб ви могли покращити свій професійний профіль, щоб приймати нові виклики.

Ступінь магістра з усних судових процесів дає вам можливість навчатися з активними професіоналами, фахівцями, юристами компаній та довідковими фірмами, які співпрацюють у сфері права UNIR Mexico через:

 • Аудиторія юридичної практики. Відвідуйте заняття та сесії про реальні поточні події.
 • Проведення практичних занять. Ви будете виконувати це під керівництвом викладачів і співробітників.
 • Процедурна клінічна реалізація первинного слухання. Це буде в рамках процесу, під час судового розгляду системи усного правосуддя у кримінальних справах. Клініка з 3 сеансів, проведена колишнім суддею у кримінальних справах Вищого суду Оскаром Нава Діасом.

Семінар з профілювання злочинців та віктимології

UNIR México разом із Об’єднаною поліцейською профспілкою (SUP) і Studies Foundation (FESUP) пропонує вам можливість відвідати семінар із профілювання злочинців та віктимології безкоштовно та абсолютно необов’язково для наших студентів.

Студент дізнається про злочинну поведінку, принципи аналізу поведінки суб’єктів, пов’язаних із злочинним явищем (злочинця та жертви), а також метод VERA, методику злочинного профілювання невідомих агресорів.

методологія

Відкрийте для себе інноваційну методологію UNIR

Вивчайте свій ступінь магістра з усних випробувань у темпі, який найкраще вам підходить, завдяки нашому гнучкому, персоналізованому та ефективному методу навчання.

Ця методологія базується на онлайн-заняттях у прямому ефірі та персональному вчителі, щоб запропонувати найкраще навчання.

 • Онлайн-заняття в Інтернеті: У нас заплановані заняття протягом усього тижня, тому ви можете відвідувати заняття в той час, який найкраще відповідає вашому темпу життя. Якщо ви не можете відвідувати клас або у вас є сумніви, ви можете отримати доступ до будь-якого з них із затримкою та бачити їх коли завгодно, скільки завгодно разів.
 • Персональний репетитор: Перший день вам буде призначений персональний репетитор. Ви зв'яжетесь з ним за телефоном та електронною поштою. Він буде підтримувати вас у вашому повсякденному житті і вирішувати будь-які сумніви, які можуть виникнути.
 • Віртуальний кампус: усе, що вам потрібно для навчання в UNIR, є в кампусі: класи, викладачі, однокурсники, бібліотека, навчальні ресурси, розклади, чат, форуми та багато іншого.
 • Дидактичні ресурси: Ви матимете доступ до різних навчальних ресурсів для завершення свого навчання: додаткові читання, конспекти з ключовими ідеями, майстер-класи, тести самооцінки.

Прийом

Про Школу

Запитання