UNIR - Mexico

UNIR - Mexico

UNIR - Mexico

Введення

UNIR Мексика: Інтернет-університет Мексики з європейською якістю

UNIR Мексика - приватний мексиканський університет, затверджений у Міністерстві народної освіти (SEP) у 2013 році.

Міжнародний університет Ла Ріоха в Мексиці пропонує високий рівень попиту для забезпечення оптимальної підготовки з європейськими університетами якості. Для цього він розробив інноваційну методологію, засновану на реальних онлайнових класах, які дозволяють негайно контактувати між учнями-вчителями-партнерами та в постійному супроводі особистого репетитора.

Цей ефективний метод базується на безперервній оцінці, яка забезпечує постійне засвоєння знань, а також при реалізації остаточних іспитів, що гарантує навчання наших студентів.

UNIR Мексика - це університет, адаптований до нових часів та сучасного суспільства. Це нова концепція університету, яка об'єднує найсучасніші технологічні аспекти на користь близької та якісної освіти. UNIR Mexico є частиною академічної групи UNIR, Міжнародного університету в Ла-Ріоха, європейського лідера в області онлайн-тренінгів, яка стала навчальним рішенням для тисяч людей у ​​всьому світі. Більше 38 000 студентів по всьому світу обрали цю освітню модель, і 24 000 продовжують це робити сьогодні у нашому віртуальному кампусі, з якого 9000 - з-поза Іспанії.

Магістерські та магістерські ступені, запропоновані UNIR Mexico, мають офіційну дійсність і включені в національну систему освіти в Секретаріат народної освіти (SEP) в Мексиці.

Ступені:

 • Бакалавр ділового адміністрування
  Угода RVOE: 20140032, надана 12 лютого 2014 року. Тип: Федеральний.

 • Ступінь політичних наук та державного управління
  Угода RVOE: 20140029, надана 12 лютого 2014 року. Тип: Федеральний.

 • Бакалавр зв'язку
  Угода RVOE: 20140031, надана 12 лютого 2014 року. Тип: Федеральний.

 • Юридичний ступінь
  Угода RVOE: 20140030, надана 12 лютого 2014 року. Тип: Федеральний.

 • Бакалавр з педагогіки
  Договір RVOE: 20140033, надано 12 лютого 2014 року. Тип: Федеральний.

Майстри:

 • Ступінь магістра психопедагогіки
  Угода RVOE: 20160036, надана 28 січня 2016 року. Тип: Федеральний.

 • Магістр управління та управління освітніми центрами
  Договір RVOE: 20160035, наданий 28 січня 2016 року. Тип: Федеральний.

 • Магістр ділового адміністрування та управління (MBA)
  Угода RVOE: 20160034, надана 28 січня 2016 року. Тип: Федеральний.

 • Ступінь магістра управління людськими ресурсами
  Угода RVOE: 20180080, надана 19 січня 2018 року. Тип: Федеральний.

 • Майстер цифрового маркетингу та електронної комерції
  Угода RVOE: 20180355, надана 9 березня 2018 року. Тип: Федеральний.

 • Ступінь магістра в галузі управління операціями та якості
  Договір RVOE: 20180081, наданий 19 січня 2018 року. Тип: Федеральний.

 • Ступінь магістра комп'ютерної безпеки
  Угода RVOE: 20160037, надана 28 січня 2016 року. Тип: Федеральний.

 • Ступінь магістра в галузі управління сайтом та інженерії
  Угода RVOE: 20160038, надана 28 січня 2016 року. Тип: Федеральний.

 • Ступінь магістра з проектування та управління технологічними проектами
  Угода RVOE: 20170996, надана 16 серпня 2017 року. Тип: Федеральний.

 • Майстер в інтегрованих системах управління
  Угода RVOE: 20180082, надана 19 січня 2018 року. Тип: Федеральний.

Крім ступенів магістра SEP та SEP, UNIR Mexico пропонує можливість приймати ступінь європейської аспірантури в різних дисциплінах, присуджений Міжнародним університетом Ла Ріоха. Більшість з цих ступенів визнані майстрами в Європейському регіоні вищої освіти.

"На передньому краї навчальної моделі навчання-навчання"

Міжнародний університет м. Ла Ріоха в Мексиці завжди був провідним у освітній моделі онлайн навчання та навчання. UNIR перейняла інформаційні технології як на своєму академічному факультеті, так і на формування змісту, основні аспекти підтримки цього освітнього лідерства. Ця цифрова культура дозволила йому створити операційні схеми, засновані на визнанні зусиль та максимальних результатах його вчителів та студентів.

UNIR Мексиці вдалося виставити всі достоїнства успішної моделі в постійній еволюції, щоб створити тверду пропозицію бакалаврів та магістрів. У такій країні, як наш, яка зберігає високий попит на професіоналів в таких галузях, як дослідження, освіта, промисловість та виробництво товарів і послуг, UNIR Mexico представляється як сприятливий та унікальний варіант з точки зору життєздатності, витрат та досягнутих досягнень.

Я запрошую вас бути частиною цього інтегрованого, множинного університету і дотримуватися його принципів і цінностей. Вчителі, студенти, навчальні заклади, які зацікавлені в знанні та вступу в цю інноваційну модель міжнародного університету.

МТРО. Франсиско Давид Меджія Родрігес, ректор UNIR México.

"Чіткий покликання та пристрасть до навчання"

У UNIR México ми вважаємо, що Інтернет та світ технологій руйнують часові та прості бар'єри, щоб ми могли отримувати доступ до інформації, взаємодіяти та співпрацювати з людьми.

Таким чином, можна інноваційно впроваджувати з якістю та досконалістю нові способи і методи навчання та навчання, наблизивши університет до світу роботи, до потреб інтегрального навчання, з набуттям компетентності та генерації знань.

Університет штату Мексика має офіційно діючі диплом бакалавра та магістра (RVOE) в Мексиці та широкий спектр європейських майстрів у різних дисциплінах. Ми продовжуємо працювати над тим, щоб збільшити нашу академічну пропозицію відповідно до навчальних потреб нашої країни, як студентам, так і студентам магістрів.

У UNIR ми переконані, що зусилля та зобов'язання нагороджуються. Ми докладаємо усіх зусиль, щоб переконатися, що студент отримає найкращу освіту. Наше чітке покликання до навчання та пристрасті всього освітнього співтовариства є найкращою гарантією успіху ".

Джульєта Пальма Анд, генеральний директор UNIR México.

Розташування

 • Eje Vial 7 Sur, 8, 03920, Mexico City

 • Mexico City, Мехіко

Запитання