Keystone logo
UNICRI United Nations Interregional Crime and Justice Research Institute

UNICRI United Nations Interregional Crime and Justice Research Institute

UNICRI United Nations Interregional Crime and Justice Research Institute

Введення

Міжрегіональний науково-дослідний інститут ООН із питань злочинності та правосуддя ( UNICRI ) було засновано в 1968 році відповідно до резолюції 1086 B (XXXIX) Економічної та соціальної ради від 1965 року, яка закликала до розширення діяльності ООН у сфері запобігання злочинності та кримінального правосуддя. Інститут є автономною установою і керується його Опікунською радою.

Працюючи в рамках широкого спектру своїх повноважень щодо розробки та впровадження вдосконалених політик і дій у сфері запобігання злочинності та боротьби з нею, місія UNICRI полягає в просуванні правосуддя, запобігання злочинності, безпеки та верховенства права на підтримку миру, права людини та сталий розвиток.

UNICRIРобота зосереджена на Цілі 16 Порядку денного щодо сталого розвитку на період до 2030 року, яка зосереджена на сприянні мирним, справедливим та інклюзивним суспільствам, вільним від злочинності та насильства. Справедливість, запобігання злочинності та верховенство права є основою для боротьби з бідністю та зменшення нерівності, одночасно сприяючи економічному зростанню та стабільності та захищаючи навколишнє середовище. UNICRI підтримує уряди та міжнародне співтовариство в цілому у боротьбі зі злочинними загрозами соціальному миру, розвитку та політичній стабільності.

Розташування

  • Turin

    Viale Maestri del Lavoro, 10

    Запитання