Unicaf - University of Suffolk

Unicaf - University of Suffolk

Unicaf - University of Suffolk

Введення

Про нас

Unicaf співпрацює з Університетом Саффолка, щоб запропонувати різноманітні курси.

Про Університет Саффолка

Університет Саффолка є трансформаційним університетом, який поглинає найкращі університетські традиції Великобританії та поєднує їх із аудиторією двадцять першого століття та сучасним світом зайнятості та підприємництва. Ми є самобутньою, процвітаючою академічною спільнотою, яка справляє чіткий і негайний вплив. Наша мета — змінити життя людей і спільнот на краще.

Про партнерство з Unicaf

Партнерство між Університетом Саффолка та Unicaf об’єднує ресурси та можливості обох організацій, щоб запропонувати інноваційні навчальні рішення та програми, які надаються повністю онлайн для потреб широкого кола професіоналів.

Unicaf є однією з найщедріших доступних стипендіальних програм. Програма підтримує студентів, які проживають в Африці, і надає можливості для навчання за онлайн-програмами, які пропонуються в партнерстві з Університетом Саффолка за набагато нижчою ціною.

Основна мета Програми стипендій Unicaf полягає в тому, щоб зробити освіту доступною для студентів, які живуть у регіонах із недостатнім рівнем обслуговування, і надати їм можливість продовжити наукові дослідження та отримати міжнародно визнану кваліфікацію.

Програми, які пропонуються в рамках партнерства, надаються з урахуванням міжнародної перспективи, яка спрямована на те, щоб студенти були готові до роботи на світовому ринку та отримували віддачу від своїх інвестицій в освіту. Unicaf, як онлайновий партнер Університету Саффолка, робить програми університету доступними онлайн, надаючи сучасне середовище електронного навчання, доповнене сильним акцентом на багаторівневій підтримці студентів.

Партнери мають великий досвід у забезпеченні якісного, інноваційного викладання та навчання, а також у безперервному професійному розвитку.

Університет Саффолка відповідає за академічну якість програм і присуджує ступені.

Unicaf є глобальним партнером Університету Саффолка, Велика Британія, відповідальним за набір, прийом, зарахування та підтримку онлайн-студентів до університетських нагород, затверджених для дистанційної онлайн-доставки. Після успішного завершення випускники отримають нагороду Університету Саффолка.

Програми

Університет Саффолка пропонує багато захоплюючих можливостей для кандидатів на бакалаврат НАВЧАТИСЯ ОНЛАЙН за наступними програмами навчання:

 • Магістр охорони здоров'я
 • Майстер ділового адміністрування
 • Бакалавр управління бізнесом
 • Бакалавр обчислювальної техніки
 • LLB Law

Невід’ємною частиною університетського підходу є навчальний дизайн курсів електронного навчання та інституційне зобов’язання допомогти студентам розвинути навички вищого рівня критичного аналізу, рефлексії та вирішення проблем.

Досвід онлайн

Онлайн-навчання зробило революцію у вищій освіті завдяки численним перевагам, які воно пропонує. Як онлайн-студент, ви можете навчатися у своєму власному темпі та у свій час за набагато нижчу ціну.

Але навчання для здобуття ступеня онлайн також може викликати деякі запитання та занепокоєння. Це новий і невідомий досвід, тому природно бути невпевненим у тому, чого очікувати та як розгорнеться процес.

У той час як ваш студентський консультант проведе вас через весь процес і буде поруч, щоб підтримувати вас на кожному кроці від першого контакту до випуску, ми також пропонуємо наступні короткі моменти як вступ до онлайн-навчання.

Основні моменти онлайн-навчання

Ваші заняття відбуватимуться в онлайн-середовищі. Ви можете увійти в будь-який зручний для вас час. Опинившись у мережі, ви зможете спілкуватися зі своїми викладачами та однокурсниками, читати призначені тексти, отримувати доступ до цифрових матеріалів, публікувати завдання та коментувати завдання інших студентів. Хоча вам потрібно входити принаймні в два дні на тиждень, ви, звичайно, отримаєте велику користь від регулярного та більш частого відвідування.

Ваш онлайн-курс проходитиме в розширеній системі керування навчанням, розробленій для сприяння оптимальному навчанню для студентів. Окрім освітньої платформи, яку ви використовуватимете для спілкування з викладачами та однокурсниками, ви також матимете доступ до електронних підручників, які пропонують вам можливість виділяти, коментувати, створювати закладки, шукати, завантажувати та самооцінювати.

Кожен модуль ретельно спланований, щоб узгодити його з очікуванням глибини та широти вивчення, необхідного для отримання нагороди на заданому рівні. Згідно з міжнародними угодами, кожна нагорода виражається як кількість кредитів, щоб зробити досягнення транспортними та прозорими для майбутніх роботодавців та інших вищих навчальних закладів. При плануванні навчальної діяльності в рамках кожної програми передбачається, що середній студент присвятить приблизно десять годин загального навчального часу, щоб отримати 1 «кредит» (це приблизне значення включає всю підготовчу роботу, читання, письмо, оцінювальні завдання, час, витрачений на спілкування на дискусійних форумах або відвідування віртуальних семінарів і майстер-класів). Як приклад, можна очікувати, що кандидат, який бере участь у модулі з 20 кредитів, який триває вісім тижнів, буде приділяти в середньому 25 годин навчального часу щотижня (загалом 200 годин), щоб досягти навчальних результатів модуля та завершити оцінювання. . Хоча щодо цього немає жорсткого правила (наприклад, кожен кандидат матиме унікальний профіль з точки зору часу, який йому знадобиться для читання та розуміння навчальних матеріалів або виконання письмової роботи), наведений нижче перелік завдань може допомогти ви розумієте час, необхідний для успішного завершення вашої програми:

У рамках типового модуля кандидати щотижня повинні будуть:

 • Плануйте свій навчальний час згідно з тижневим планом заходів, викладеним у модулі та під керівництвом викладача
 • Читайте тематичні дослідження та довідкові матеріали з електронних книг та інших джерел
 • Брати участь у дискусійних форумах, читати внески, робити внески та відповідати на конкретні запитання
 • Підготуйте формувальні завдання, які були встановлені (наприклад, надішліть чернетку відповіді на запитання для зворотного зв’язку)
 • Підготуйте письмові завдання та надішліть їх до кінцевого терміну для формального оцінювання та відгуків (зазвичай це не щотижневе завдання, але може знадобитися, як правило, наприкінці модуля)
 • Поміркуйте над своїм навчанням і поділіться своїми інструкторами та однолітками з вашим досвідом роботи з модулем

Подібно до класу в університетському містечку, онлайн-навчання включатиме широку участь і взаємодію з викладачами та однокурсниками. Ви також будете використовувати онлайн-форум для спілкування з консультантами, асистентами вчителів та спеціалістами з навчання.

Після успішного отримання ступеня ви матимете право брати участь в одній із двох щорічних випускних церемоній в Університеті Саффолка.

Модульні послідовності починаються кілька разів на рік залежно від попиту, тож у вас є можливість зареєструватися та розпочати свою програму отримання ступеня більше одного разу протягом року, таким чином надаючи вам гнучкість, яку часто не можна знайти в більшості програм віч-на-віч.

Ви проходите по одному модулю. Цей просунутий метод навчання, розроблений для дорослих, дозволяє зосередити всю свою увагу на одній предметній області, перш ніж переходити до наступної, а також дозволяє отримати ступінь за прискорений період часу.

Ступінь, який ви отримаєте, матиме таку ж цінність, визнання та довіру, як і будь-який еквівалентний ступінь, отриманий у традиційному середовищі кампусу.

Розташування

 • Waterfront Building, Neptune Quay, IP4 1QJ, Ipswich

Запитання