UNH Franklin Pierce School of Law

A logo

Введення

Спільнота студентів та вчених

Юридична школа Університету Нью-Гемпшира Франкліна Пірса – це інтимна, інноваційна юридична школа, яка прагне розвивати студентів, які люблять непростий діалог з перших моментів орієнтації, охоплюють навчання на основі практики та готові приєднатися до лав випускників, які світові лідери в галузі інтелектуальної власності, загальної практики, громадських інтересів, соціальної справедливості, торгівлі та технологій. Наша програма юридичної резидентури дозволяє студентам працювати у своїх сферах інтересів до повного семестру, отримуючи кредит, а наша програма Daniel Webster Scholar є єдиною альтернативою іспиту на практиці в країні. Наш факультет складається з практиків, які мають досвід у своїй галузі інтересів. Невелике співвідношення студентів і викладачів сприяє співпраці та колегіальності. Акредитований Американською асоціацією адвокатів, UNH Franklin Pierce розташований у Конкорді, штат Нью-Гемпшир, де розташовано законодавчий орган штату, офіси штатів, а також місцеві, федеральні суди штату та США. Конкорд знаходиться всього в годині їзди від Бостона, а ми менш ніж за годину їзди від гір, озер і Атлантичного океану.

Чому УНХ Франклін Пірс?

Окрім нашої 10 найкращих юридичних шкіл у галузі права інтелектуальної власності, UNH Franklin Pierce входить до 100 найкращих юридичних шкіл, акредитованих Американською асоціацією адвокатів. Хоча ми знаємо, що рейтинг важливий для майбутніх студентів, ми також вважаємо, що навчання на юридичній школі має бути інноваційним, корисним та випереджати.

Електростанція

UNH Franklin Pierce School of Law входить до 100 найкращих юридичних навчальних закладів за версією US News and World Report і підтримує нашу десятку найкращих прав інтелектуальної власності протягом 30 років поспіль – щороку з початку рейтингу в цій категорії.

Ми пишаємося тим, що є юридичною школою Нью -Гемпшира та новаторською юридичною школою в епоху інформації. Студенти UNH Franklin Pierce з першого дня занурені у професію юриста. Наші програми покликані запропонувати відповідні та практичні знання, навички та цінності, щоб студенти після закінчення навчання приєдналися до мережі успішних випускників, які працюють у більш ніж 80 країнах.

Випускник з упевненістю

Ви залишите тут усе, що потрібно для досягнення успіху. Навички, готові до клієнта. Неперевершену освіту можна отримати лише за рахунок невеликих класів та навчання у досвідчених юристів. Досвід роботи на виробництві в юридичних резиденціях та клініках.

Ми перевершуємо наших колег, коли мова йде про найважливіше-допомагаючи вам отримати високоякісну юридичну роботу. Нью -Гемпшир був першим штатом на північному сході, який прийняв єдиний адвокатський іспит. Випускники УНХ Франкліна Пірса, які навчаються в Університеті Університету США, отримують портативну оцінку, яку можна передати у більш ніж 25 штатів по всій країні. Наші випускники практикуються у 48 штатах та у більш ніж 80 країнах.

Різноманітність та інклюзія

Юридична школа Університету Нью-Гемпшира Франкліна Пірса прагне створити та підтримувати різноманітне, справедливе та справді інклюзивне середовище для всіх студентів, співробітників, абітурієнтів та відвідувачів. Ми віримо, що виховувати різноманітність та інклюзивність у нашій школі означає визнавати внутрішню цінність різноманітного досвіду та сприяти рівності поваги та можливостей для кожного члена нашої спільноти. Ми прагнемо заохочувати краще взаєморозуміння того, як індивідуальні відмінності сформували особистість. Ми прагнемо відзначити відмінності, які роблять кожного з нас унікальним, а також підтримувати зростання та таланти членів нашої спільноти, щоб гарантувати, що всі можуть повністю розкрити свій потенціал. Ми визнаємо, що цей клімат інклюзії є життєво важливим для нашого подальшого успіху в досягненні найвищої якості досліджень, стипендій, навчання, участі та всіх інших стратегічних цілей нашої школи. Ми приймаємо та вітаємо відповідальність викладання та навчання в різноманітній демократії, де соціальна справедливість служить мостом між якісною освітою та громадянською активністю.

Акредитація

Американська асоціація правників

  • Юридична школа Університету Нью-Гемпшира імені Франкліна Пірса затверджена Радою Секції юридичної освіти та прийому до адвокатури Американської асоціації адвокатів, 321 North Clark Street, Чикаго, IL 60654, 312-988-6738.
  • Юридична школа Університету Нью -Гемпшира імені Франкліна Пірса, раніше Центр права Франкліна Пірса, була повністю акредитована Американською асоціацією адвокатів з 1974 року.
  • Стандарт 509 Інформація, огляд вступів УНХ Франкліна Пірса, зарахування, виснаження, кількості пропусків, факультету та іншої інформації, була надана АБА.

Комісія з вищої освіти Нової Англії (NECHE)

  • Університет Нью -Гемпшира акредитований Комісією вищої освіти Нової Англії (NHCHE).

Розташування

  • University of New Hampshire School of Law 2 White Street, , Concord

Запитання