University of North Carolina School of Law

A logo

Введення

UNC School of Law була заснована в 1845 році і є частиною Університету Північної Кароліни в Chapel Hill, першого державного університету. Школа була затверджена Американською асоціацією юристів з 1928 року.
Кароліна Право готує видатних юристів та лідерів, щоб служити людям та установам Північної Кароліни, нації та світу. Додому для численних центрів та ініціатив школа пропонує значний досвід у галузі цивільних прав, банківського права, екологічного права, інтелектуальної власності, законодавства про підприємницьке та цінні папери, критичних досліджень, банкрутства та конституційного допиту.
UNC School of Law прагне бути великою державною юридичною школою. З цією метою вона виконує чотири місії:

  • Підготувати видатних адвокатів та лідерів для адвокатів, суддів, усіх державних та приватних установ та державної служби,
  • Зробити важливі юридичні та політичні внески на національному та міжнародному рівнях за допомогою амбітної програми досліджень та стипендій,
  • Заохочувати цілісні етичні цінності, відданість справі справедливості та тривале прагнення до професійної та державної служби та
  • Служити юридичній професії, людям та установам Північної Кароліни, нації та світу.

Для вишуканих та висококваліфікованих студентів Університетська школа права часто є ідеальним вибором. Коли вони виходять з нашого знаменито красивого кампуса, вони роблять це як впевнені та принципові прихильники справедливості.
Наші випускники працюють з відмінністю по всьому світу. Ми підраховуємо багатьох відомих на національному рівні юридичних фахівців та провідних вчених нашого факультету, які знають, що глибоке, функціональне та нюансове розуміння права повинно супроводжуватися майстерністю практичних навичок юридизації.
Ми заохочуємо всіх майбутніх студентів вивчати конкурентний ландшафт юридичної освіти, і для тих, хто вимагає доказів виняткових можливостей, ми з нетерпінням очікуємо на те, щоб ми зробили нашу справу та чути вас.

Розташування

  • UNC School of Law Van Hecke-Wettach Hall 160 Ridge Rd., CB #3380 Chapel Hill, NC 27599, Chapel Hill

Запитання