The University of Law Undergraduate Programmes

A logo

Введення

Університет права має кампуси в Лондоні, Бірмінгемі, Брістолі, Честері, Гільдфорді, Лідсі, Манчестері та Ноттінгемі, а також наші курси GDL і LPC, які викладаються в Університеті Ексетера, Університеті Редінга та Університеті Ліверпуля. Наші курси LPC також викладаються в Університеті Східної Англії з вересня 2019 року. Раніше юридичний коледж, ми отримали статус університету в листопаді 2012 року. Наша бізнес-школа працює з університетських університетських містечок у Лондоні Блумсбері, Бірмінгемі, Лідсі та Манчестер.

Що насправді відрізняє нас від інших університетів - це наше переконання, що наші студенти повинні навчитися в реалістичному, професійному та сучасному контексті. Ми зосереджуємося на практичній підготовці та надаємо учням доступ до нашої великої бази послуг щодо кар'єри та вакансій, як тільки вони приймають місце з нами. Завдяки нашій програмі pro bono студенти з права можуть відточити свої навички, працюючи над реальними справами, перш ніж вони закінчать навчання.

Кілька кампусів по всій Великобританії:

З університетськими містечками, розташованими у восьми найбільш яскравих та цікавих містах Великобританії, Юридичний університет пропонує широкий вибір місць для навчання. Усі вони близькі до процвітаючих торгових центрів, юридичних фірм та транспортних зв'язків. Ми також пропонуємо різні курси онлайн.

Для курсів бакалаврату права, поліції та кримінології: ви можете обрати до восьми кампусів у восьми містах Великобританії. Ми також маємо нашу унікальну можливість перемикання*, яка дозволяє студентам бакалаврського курсу бакалаврату обирати навчання в одному, двох або більше кампусах, щоб випробувати життя в різних містах під час навчання (* застосовуються Умови та положення). Доступні курси залежать від місця розташування кампусу.

Інноваційне навчання:

Ми спеціалізуємося на навчанні та зосереджуємо свою енергію на розробці інноваційних, високоефективних методів навчання та навчання, які забезпечують студентів професійною кар’єрою. Нашими репетиторами є понад 250 кваліфікованих та досвідчених адвокатів, адвокатів та суддів, що дозволяє нам розвивати практичні навички, які можуть мати величезне значення при початку вашої юридичної кар’єри.

Кар'єра та працевлаштування:

У нас є одна з найбільших юридичних кар'єрів та послуг з працевлаштування у Великобританії, з командою з більш ніж 30 експертів.

Спеціалізована служба працевлаштування Університету Закону надає студентам доступ до досвіду роботи та можливостей і юридичних вакансій, як тільки вони приймають їхнє місце. Результатом є відмінна статистика зайнятості:

 • 92% наших студентів повного курсу LLB у Великобританії, які закінчили навчання у 2017 році, отримали роботу або продовжували навчання протягом шести місяців після успішного завершення курсу.

Підтримка:

Ми прагнемо підтримати більшу кількість студентів з різних фонів, ніж будь-коли раніше, щоб досягти своїх кар'єрних амбіцій, тому ми пропонуємо широкий спектр стипендій та програм стипендій, включаючи можливості для працевлаштування, з великим фондом, доступним через наші курси. .

Всі студенти мають можливість повною мірою скористатися нашими можливостями та послугами.

Служба підтримки інвалідів присвячена управлінню будь-якими вимогами, які ви можете мати під час навчання, включаючи тимчасову допомогу через травму або хворобу.

Наша всеосяжна та досвідчена Служба зайнятості надає глибоку допомогу з написання резюме, методики інтерв'ю та загальної кар'єри, а також пропонує великі можливості для підвищення вашого досвіду та навичок. Тим часом наші клініки пропонують вам можливість працювати з практикуючими юристами у реальних юридичних справах під час навчання.

Бібліотека та навчальні приміщення:

Наші добре обладнані ІТ-пакети, комплексні юридичні бібліотеки, тихі навчальні зони та яскраві соціальні точки задовольнять усі ваші навчальні потреби. Наша бібліотечна служба надає доступ до понад 20 000 електронних книг на території кампусу та за його межами, щоб знайти те, що вам потрібно, коли вам це потрібно.

Студентське життя:

Ви насолоджуватиметеся різноманітними інтерактивними та живими заходами як в аудиторії, так і за її межами. Ділові ігри, макетні випробування та змагання з переговорів - це лише деякі з практичних занять, в яких ви будете брати участь у розвитку ваших юридичних навичок. У вільний час ви можете приєднатися до різноманітних клубів і товариств, спортивних команд і комітетів зі збору коштів, або навіть почати свій власний, а також насолоджуватися більш спокійною стороною соціального життя студента.

Студентська асоціація:

Всі студенти автоматично є членами студентської асоціації університету (SA). ЗО має на меті підвищити рівень вашого студента та академічного досвіду, маючи сильне представництво студентської когорти.

Існує широкий спектр клубів та товариств у кожному з наших кампусів, якими керує SA. Ось лише деякі приклади клубів, якими ми нещодавно керували:

 • Клуб пригодницьких видів спорту
 • Торт -клуб
 • Товариство благодійників
 • Футбол
 • Жіноча Мережа
 • Йога

Курси:

Бакалаврське право, поліція та кримінологія:

Наші курси бакалаврів LLB поєднують академічну строгість з практичними юридичними навичками, щоб надати вам необхідну основу, необхідну для того, щоб почати свою подорож у різні кар'єри.

Більше 90% наших викладачів LLB є кваліфікованими юристами, які надають великий досвід у навчанні. Наші курси доступні як повний робочий день, прискорені або онлайн-курси, так що ви можете вибрати метод дослідження, який найкраще відповідає вашим потребам. Багато наших курсів також пропонують варіант Фонду. Крім того, ми тепер пропонуємо ступінь бакалавра в галузі поліції та кримінології.

Міжнародна літня школа лідерства, Берлін:

В рамках наших зусиль , спрямованих на підтримку ваших амбіцій, ми пропонуємо нашим студентам 2019 бакалавріату Тема : можливість відвідувати нашу Міжнародну літню школу лідерства в Берліні, де ви можете розвинути ключові навички зайнятості і досліджувати цей захоплюючий місто зі своїми колегами ULaw студентів.

Це відкрито для всіх студентів Юридичного університету та ULaw Business School. Якщо ви подасте заявку, щоб розпочати навчання у нас у вересні 2019 року, на трирічному курсі, ви зможете подати заявку на нашу Літню школу лідерства наприкінці вашого другого року навчання.

Вимоги до вступу та плата:

Вимоги до вступу та збори змінюються залежно від курсу - для отримання додаткової інформації про вимоги до вступу, плати, варіанти фінансування та, Стипендії та стипендії, відвідайте веб-сайт Університету права.

Іноземні студенти:

Якщо ви навчаєтесь в університеті права, ви будете приєднуватися до студентів з більш ніж 120 різних національностей, які роблять свій внесок у процвітаючу міжнародну спільноту в наших університетських містечках.

У нас є команда Служби підтримки студентів, яка надає поради та вказівки щодо соціального забезпечення, а інформацію про вимоги щодо отримання візи можна знайти на веб -сайті Юридичного університету.

Проживання - бакалаврат:

Для наших студентів ми організували проживання у спеціалізованих британських провайдерах, щоб забезпечити Вам комфортне місце проживання під час навчання у нас. Розміщення зазвичай відбувається в спільних квартирах, а в деяких випадках - в окремих студіях.

Для студентів бакалаврських програм ми гарантуємо вам пропозицію проживання на першому курсі навчання, якщо ви прийняли нас за свій фірмовий вибір та подали заявку на проживання до 30 березня року вступу*. (*Застосовуються Умови та положення, подробиці на веб -сайті Юридичного університету, сторінка Проживання для студентів.)

Відкриті дні та події:

Наші дні відкритих дверей - це чудовий спосіб дізнатися про наші курси, ознайомитися з нашими можливостями та познайомитися з нашими викладачами та студентами. Там будуть переговори, дегустації сесій і турів, і ви будете мати можливість задати свої питання. Ми зробимо ваш день максимально цікавим та інтерактивним.

Час від часу ми також пропонуємо онлайн -дні відкритих дверей для наших курсів. Тож, якщо ви не можете потрапити на один із наших Днів відкритих дверей на території кампусу, у вас все ще є можливість дізнатися, що це таке-навчатися в Юридичному університеті та задати свої питання в Інтернеті.

Для іноземних студентів, ви можете дізнатися більше про навчання з нами, відвідавши нас за кордоном.

Місцезнаходження у Великобританії:

Курси бакалаврату права доступні у восьми кампусах: Бірмінгемі, Брістолі, Честері, Гілдфорді, Лідсі, Лондонському Блумсбері, Манчестері та Ноттінгемі. Доступні курси залежать від місця розташування.

Більш детальну інформацію про всі наші місця розташування можна знайти на веб-сайті Університету права.

Університет права133 Great Hampton StreetБірмінгемB18 6AQ Університет праваХрам-циркTemple WayБрістольBS1 6HG Університет праваChristleton HallPepper StreetChristletonЧестерCH3 7AB Університет праваBraboeuf ManorПортсмут РоудГілдфордСуррейGU3 1HA Університет права15-16 Парковий рядокЛідсLS1 5HD Університет права14 Store StreetЛондонWC1E 7DE Університет права2 Нью-Йорк-стрітМанчестерM1 4HJ Університет права1 Royal Standard PlaceНоттінгемNG1 6FS

Розташування

 • Braboeuf Manor, Portsmouth Road, St Catherines, GU3 1HA, Guildford

 • London

 • London

 • Chester

 • Manchester

 • Bristol

 • Birmingham

 • Leeds

 • Móstoles

 • Nottingham

Запитання