University of South Carolina

University of South Carolina

University of South Carolina

Введення

Юридична школа University of South Carolina є однією з найстаріших юридичних шкіл в країні та єдиною неприбутковою юридичною школою штату. Ми маємо що запропонувати своїм студентам, включаючи викладачів-ентузіастів, нову будівлю із найсучаснішими технологіями та гнучку навчальну програму, яка дозволяє студентам зосередитись на своїх інтересах.

Будучи флагманським університетом у столиці, Юридична школа має тісні зв'язки з нашим урядом. Наша нова будівля знаходиться в декількох хвилинах ходьби від таких важливих центрів, як Будинок штату та Верховний суд Південної Кароліни, і наші студенти часто знаходять стажування та можливості кар'єрного росту в нашій мережі.

Від нашої відзначеної нагородами програми Pro Bono до наших спеціалістів та клінік, у вас буде можливість глибоко заглибитися в теми, якими ви захоплені. Хоча студенти першого курсу скрізь мають подібні курси, на другому та третьому курсах ви можете вивчати свої інтереси, навчаючись у таких основних практичних галузях, як судовий процес або корпоративне право, або в спеціалізованих областях, таких як екологічне право, дитяче право або законодавство про малий бізнес.

Розташування

Розташування
  • Midtown - Downtown, США

Запитання