College of Law - The University of Tulsa

A logo

Введення

Університет Талса юридичний коледж, приватний навчальний заклад із загальним контингентом менше 400, справжнім запрошує юридичних можливостей для отримання освіти в JD, LLM, спільної ступеня, і сертифікат кандидатів на лідерство і в навчанні.

ТУ юридичний коледж забезпечує академічно строгий, але сприятлива атмосфера, де студенти стати практику готовий через участь у безкоштовних юридичних програм, нагородами юридичних журналах, студентських організацій, конкурентоспроможних навчальних судових команд, і юридична клініка на території кампуса. ТУ юридичний коледж пишається низький коефіцієнт студента до професора, пропонуючи студентам суто індивідуальну освіти, а також розвиток сильних професійних мереж. Студенти також мають доступ до одного з кращих професійних офісів розвитку в країні, чиї випускник розміщення ставки завжди вище, ніж в середньому по країні.

ТУ юридичний коледж пишається тим, відбудеться активну участь спільноти випускників з більш ніж 6000, багато з яких розробили вельми видатних кар'єру в якості адвокатів, суддів, законодавців, керівників корпоративних юристів та громадськості. Випускники займаються з нинішніх студентів через ряд програм, у тому числі програми наставництва, забезпечуючи стажування та переддипломної можливості, і подання на кампусі лекції.

Університет Талса юридичний коледж пропонує:

10.5: 1 студента до факультету відносини Один з найменших юридичних вузів на US News і список World Report Топ 100 юридичних вищих навчальних закладів Прихильність до обслуговування через безкоштовних юридичних програм, студентських організацій, та юридичної клініки Один з найнижчих показників за навчання в країні серед приватних юридичних навчальних закладів Гарантовані можливості для практичного досвіду, що починаються перший рік Ведучий сталого корінних американських програм енергетичного права і права ресурсів та

Прискорення Кар'єра є частиною курсової роботи в ТУ закону. Успіхи наших випускників є unparalleled.Join з нами! Талса право пропозиції 5 різних ступенів випускник законодавство і політика, 2 для не-юристів (магістр юриспруденції) і 3 для юристів (магістр права):

Магістр права (LL.M) - В обличчя дослідження Випускник магістр права навчальна програма TU Ло спеціалізується в галузі енергетики та права природних ресурсів, нафти і газу, законом навколишнього середовища, племінної економічного розвитку, індійський (американських індіанців) самовизначення, права корінних народів, а також на захист суверенітету племен.

Майстер Юриспруденція - Інтернет Дослідження З досвідом 40 років в індійській, енергетики, природних ресурсів та охорони навколишнього юридичної освіти, університет енергетики і природних ресурсів юридичної навчальної програми Талса надихає Майстер судова практика в Закон про енергетику (MJEL) кандидатів для вивчення правових і політичних підходів для досягнення важливих цілей Надійність енергії, стійке постачання природних ресурсів та здорове навколишнє середовище.

Кар'єра Стратегії кандидат у майстри Кар'єра Стратегії

Успішні магістрів прийняти проактивний підхід до власної стратегії розвитку кар'єри. В ТУ Закону, ступінь магістра студенти підтримується і направляється за допомогою наступних програм, послуг і ресурсів, щоб отримати навички, необхідні для максимального використання можливостей для професійного зростання під час їх перебування з нами:

Кар'єра Стратегія послуг, ресурсів і програм для студентів магістратури Після закінчення інституту Енергетика та Індійський закон і політика Джобс (по всій країні)

Прийом Майстри термінів Юриспруденція додатків Весна 2015: 8 грудня 2014 (Заняття починаються 12 січня 2015)

Літо 2015: 1 травня 2015 (Класи дата початку TBA)

Терміни LLM застосування Весна 2015: 31 жовтня 2014

Падіння 2015: 1 квітня 2015

Є три різні ступені LLM. Будь ласка, виберіть якій мірі ви зацікавлені в для відповідного процесу надходження:

Магістр права в Законі про енергетику та природних ресурсів Магістр права в індіанської і права корінних народів Магістр права в американському законі іноземних юристів

Приходьте подивитися на нас в обличчя! - Будь ласка, перевірте Підбір Календар

Розташування

  • 3120 E 4th Pl, 74104, Tulsa

Запитання