Trier University of Applied Sciences

Trier University of Applied Sciences

Trier University of Applied Sciences

Введення

Висока якість викладання є вирішальним елементом у профілі Trier University of Applied Sciences . Сучасні методи навчання та навчання спрямовані на забезпечення високого рівня освіти випускників. Якість навчання постійно перевіряється, вдосконалюється та розвивається за допомогою заходів із забезпечення якості в рамках нашої системи управління якістю. Trier University of Applied Sciences спирається на інновації та орієнтацію на практику в розробці своїх методів навчання. Крім того, соціальні компетенції студентів розвиваються за допомогою проектно-командних методів навчання. Дослідження та розробки в Trier University of Applied Sciences спрямовані на досягнення практичних і ринкових результатів і вирішення актуальних проблем бізнесу та суспільства.

Прикладні дослідження

Trier University of Applied Sciences прагне до високоефективних і прикладних досліджень. Завдяки своїй інноваційній силі йому вдалося досягти та зміцнити свої позиції як університету прикладних наук з найбільшим обсягом фінансування третьої сторони в Рейнланд-Пфальц.

Роблячи це, він особливо виділяється трьома напрямками досліджень, орієнтованими на майбутнє:

 1. «Прикладне управління матеріальними потоками»
 2. «Інтелектуальні технології для сталого розвитку» та
 3. «Науки про життя: медичні та фармацевтичні технології та біотехнології»

Міждисциплінарні команди розробляють орієнтовані на майбутнє рішення соціальних проблем, створених глобалізацією, цифровізацією життя і роботи, зміною клімату та пов’язаними з цим вимогами до сталого виробництва енергії та управління ресурсами, а також проблем, які постає старіючим суспільством і посиленням зростання. потреба в здоровому та безпечному житті. Особливе значення надається поєднанню стійкості та інновацій, які є основою цього підходу до розвитку.

Регіональні коріння та міжнародні мережі

Trier University of Applied Sciences вважає себе університетом з міжнародною орієнтацією та регіональним корінням. Ми сприяємо співпраці на всіх рівнях з партнерами з промисловості, політики, культури та суспільства та забезпечуємо попит на кваліфікованих працівників у регіоні.

Угоди про співпрацю з багатьма університетами по всьому світу, міжнародні навчальні програми та жвавий обмін між студентами та викладачами надають Trier University of Applied Sciences особливий міжнародний профіль. У майбутньому ми хочемо розвивати цю міжнародну культуру навчання, викладання та дослідження, а також посилити нашу інтернаціоналізацію.

Відгуки учнів

Особливості кампусу

Три кампуси. Один університет. Надзвичайно різноманітний.

З близько 7600 студентів Trier University of Applied Sciences є другим за величиною університетом прикладних наук у Рейнланд-Пфальц. Сильна зосередженість на застосуванні та практиці, інноваційні методи навчання та сильне поєднання навчання та досліджень характеризують наше навчання.

У трьох кампусах ми пропонуємо 80-градусні програми в галузі економіки, права, екологічних досліджень , машинобудування, електротехніки, будівництва, будівництва та постачання, харчових технологій, інформатики, ігор, терапевтичних наук, архітектури та дизайну, таким чином представляючи різноманітну освітню програму, унікальну в регіоні.

©Trier University of Applied Sciences

Головний кампус Шнайдерсхоф, Трір
Розташований у Трірі, найстарішому місті Німеччини, наш головний кампус поєднує традиційні факультети з сучасними курсами навчання. На цьому кампусі, який складається з факультетів комп’ютерних наук, архітектури, бізнесу та інженерії та технологій, можна отримати широкий спектр ступенів бакалавра та магістра.

©Trier University of Applied Sciences

Екологічний кампус Біркенфельд, Біркенфельд
Життя, навчання та робота в справді інноваційному місці: Екологічний кампус Біркенфельд, розташований на околиці національного парку Хунсрюк, пропонує студентам міждисциплінарні навчальні курси на двох факультетах екологічного бізнесу та права, а також екологічного планування та технологій. «Стійкість перш за все» проходить як червона нитка через усі наші викладання та дослідження.

©Trier University of Applied Sciences

Кампус дизайну та мистецтва, Ідар-Оберштайн
В Ідар-Оберштайні, колисці німецького мистецтва з дорогоцінних каменів, студенти проводять навчання в умовах живого, міждисциплінарного та міжкультурного обміну. Синергія архітектури, дизайну та медіа створює інноваційні проекти.

©Trier University of Applied Sciences

  Статистика випускників

  Розташування

  • Birkenfeld

   Birkenfeld, Campusallee, 55768, Germany, 55765, Birkenfeld

   • Trier

    Schneidershof, 54293 Trier, Germany, 54293, Trier

    • Idar-Oberstein

     Vollmersbachstraße 53, 55743 Idar-Oberstein, Deutschland, 55743, Idar-Oberstein

     Запитання