Thomas Jefferson School of Law

A logo

Введення

Ласкаво просимо

Наша місія полягає у наданні видатної юридичної освіти міжнародному різноманітному студентському корпусу. Незважаючи на те, що наша житлова програма JD існує вже десятиліттями, наші онлайн-програми для випускників є однією з найбільш тривалих онлайн-магістерських програм юридичної школи у світі. Ми в мережі з 2008 року.

ПРО НАС

Вища програма Thomas Jefferson School of Law прагне досягти найвищого рівня. Томас Джефферсон славиться нашим високодоступним факультетом світового класу.

АКАДЕМІКА

Інтелектуальні, розрізнені, всебічні та різноманітні академічні програми Інноваційні онлайн-аспірантури Thomas Jefferson School of Law [магістр права (LLM) та магістр наук про право (MSL)] мають деякі з наступних особливостей:

  1. Концентруйтеся в одному з наступних напрямків: оподаткування, фінансові послуги та управління багатством, або фінансова відповідність та управління ризиками.
  2. 100% онлайн
  3. Пропонується через акредитовану в Каліфорнії юридичну школу з прихильністю до всіх магістерських програм Каліфорнійським комітетом адвокатів
  4. Доступно для адвокатів та не адвокатів

Також доступні дві (2) програми LLM для проживання вдома - LLM в американських юридичних студіях та LLM в практичних навичках . Ці програми доступні кожному, хто вже має ступінь JD / LLB (або еквівалент). Вони мешкають у нашому прекрасному будинку в центрі Сан-Дієго, Каліфорнія, де ви будете отримувати персональну увагу під час навчання.

Студенти нашого LLM на практиці - це студенти, які просто хочуть спеціалізуватися або вдосконалити свою майстерність у певній частині закону.

Для тих, хто має ступінь JD / LLB (або еквівалент) та ступінь LLM, Томас Джефферсон із гордістю пропонує 100% докторську ступінь в галузі судової науки (JSD). Ця п’ятирічна (5-річна) програма є чудовим доповненням до вашої юридичної кар’єри, допомагаючи просуватися і даючи вам перевагу в подальшій кар’єрі. Працюючи з командою уважних професорів, ви будете досліджувати та захищати дипломну роботу, врешті-решт, отримавши глибокі знання з теми, яку ви обрали. Це надзвичайно конкурентоспроможна програма, де кредити на переказ доступні у вашому LLM.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, заповніть форму або зв'яжіться зі вступом @ TJSL .edu, і ми будемо раді обговорити з вами всі ці програми.

Розташування

  • Thomas Jefferson School of Law, 701 B Street, Suite 110, CA 92101, San Diego

Запитання