Keystone logo
The University of Law Postgraduate Programmes Юридичні технології PGCert - повна зайнятість
The University of Law Postgraduate Programmes

Юридичні технології PGCert - повна зайнятість

18 Weeks

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2024

GBP 5 850 *

Дистанційне навчання, На кампусі

* £3,500 Внутрішній, Лондон, £3,175 Внутрішній, не в Лондоні, £4,675 Міжнародний, Лондон, £4,000 Міжнародний, не в Лондоні, £3,175 Онлайн

Введення

Наш PGCert з юридичних технологій доступний як для випускників юридичних, так і неюридичних спеціальностей, надаючи вам уявлення про цю сферу, що швидко розвивається. Ви дізнаєтесь про основи цієї захоплюючої та часто руйнівної технології в юридичному контексті та правилах, які формуються навколо неї.

Юридичні технології PGCert - Повна зайнятість

Сертифікат післядипломної освіти з юридичних технологій – це інноваційні, гнучкі програми, розроблені для випускників юридичних і неюридичних спеціальностей, які хотіли б отримати необхідні поглиблені знання з юридичних технологій без завершення повної магістерської програми.

Орієнтований на юридичні технології

Гнучка програма для випускників, щоб отримати необхідні поглиблені знання з юридичних технологій у реальному світі без необхідності виконувати дисертацію.

Гнучке навчання

Структура програми дуже гнучка. Ви можете створити власний ступінь Pathway , який вам підходить і відповідає вашим кар’єрним цілям, якими б вони не були.

Викладають предметники

Викладає поєднання колишніх і нинішніх практиків, а також дослідників і викладачів, які зосереджені на юридичній практиці, а не лише на теорії.

Вимоги до курсу

Вимоги до Великобританії

 • Студенти повинні мати ступінь бакалавра Великобританії з будь-якого предмету на рівні 2:2 або вище або еквівалентну кваліфікацію.

Вимоги до англійської мови для заявників, рідною мовою яких не є англійська

 • Рівень англійської мови, еквівалентний IELTS 6.5 або вище, з мінімум 6.0 у кожному компоненті.

Деталі курсу

PG Cert in Legal Technology – це професійний курс, призначений для вдосконалення ваших навичок у різноманітній та швидкозмінній сфері технологій, що впливають на юридичний сектор. Ці курси, розроблені для вдосконалення ваших навичок для майбутньої юридичної професії, спрямовані саме на розвиток глибоких знань про юридичні технології та те, як юридичний ландшафт змінюється технологіями. Незалежно від того, чи бажаєте ви розвиватися у своїй існуючій фірмі, плануєте створити власний стартап або просто хочете дізнатися більше про те, як технології змінюють юридичний ландшафт, ці програми нададуть вам знання, які допоможуть досягти ваших амбіцій.

Вивчаючи з нами юридичну технологію PG Cert, ви:

 • Будьте попереду конкурентів, отримуючи розуміння останніх ідей цієї нової та швидко розвивається сфери.
 • Навчання проводять експерти з предметних питань, колишні та нинішні практики та вчені, які займаються дослідженнями та викладанням.
 • Зосередьтеся на юридичній практиці, а не тільки на теорії.
 • Скористайтеся перевагами стратегічного партнерства з фірмами, регуляторами та органами з акредитації.
 • Покращуйте свої можливості працевлаштування, отримуючи важливі навички, які можна передавати, і плануючи свою кар’єру з нашою командою кар’єр.

Пов’язаний із нагородами модуль для обох програм (штучний інтелект і блокчейн у праві) розгляне, як революційні технології викликають фундаментальні зміни в процесі прийняття рішень і формують нову норму в юридичній практиці. Модуль розглядатиме дві ключові технології, що сприяють цій зміні: штучний інтелект і блокчейн. Цей модуль дозволить вам на практиці ознайомитися з технологією, досліджуючи, як вона працює, а також юридичні та нормативні проблеми, пов’язані з її використанням.

На додаток до загального ознайомлення з програмою, існує двотижневий вступний курс, який охоплює ключові принципи англійської правової системи. Це обов’язкове для студентів, які не мають юридичної освіти.

Структура курсу

Модуль, пов’язаний із нагородою

 • Штучний інтелект і блокчейн в праві

Вибіркові модулі

Студенти PG Cert можуть вибрати один зі списку факультативних модулів*, який включає такі модулі, як:

 • Корпоративне управління та революційні технології
 • Кіберзакони (Закони про дані та цифрові активи)
 • Техноетика в праві
 • Інтернет речей

* Усі факультативні модулі доступні за наявності.

Інформація про курс

Оцінка

Модулі оцінюються шляхом тригодинного невидимого письмового іспиту або курсової роботи з 4500 слів.

Для всіх іспитів, включно з онлайн-навчанням, необхідна присутність в одному з наших кампусів у Великобританії (або в схваленому закордонному центрі за попередньою домовленістю). Місцем онлайн-навчання за замовчуванням є Лондон.

Структура

Цей курс має інноваційну гнучку структуру з конкретними оцінками, які сприяють ефективному навчанню.

Як застосовувати

 • Ви можете подати заявку на цей курс безпосередньо в університеті.

Про Школу

Запитання