Keystone logo
The University of Law Postgraduate Programmes Відповідність та регулювання LLM - повний робочий день
The University of Law Postgraduate Programmes

Відповідність та регулювання LLM - повний робочий день

12 Months

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2024

GBP 18 500 *

Дистанційне навчання, На кампусі

* £12 500 Внутрішній, Лондон; 11 350 фунтів стерлінгів внутрішній, не Лондонський; £17 500 Міжнародний, Лондон; 15 100 фунтів стерлінгів за кордоном, не в Лондоні; £11 350 Онлайн

Введення

Наші магістратури з нашого нового пакету магістерських програм розроблені для випускників юридичних і неюридичних спеціальностей, які хочуть вивчити практичне застосування певної спеціалізованої галузі права. Навчайтеся віч-на-віч або онлайн.

Відповідність та регулювання LLM - повний робочий день

Магістр права (LLM) — це ступінь післядипломної освіти, призначений для підвищення ваших академічних юридичних знань, особливо зосереджуючись на конкретних сферах інтересів. Спеціально розроблений для випускників юридичних і неюридичних спеціальностей, які бажають отримати кваліфікацію магістра права, цей курс зосереджується саме на розвитку глибоких знань із відповідності та регулювання.

Закон у контексті

Отримайте необхідні поглиблені знання та розуміння у вибраній галузі права та зрозумійте важливість правових норм, які застосовуються в реальному світі.

Гнучке навчання

Структура програми дуже гнучка. Ви можете створити свій власний ступінь Pathway , який вам підходить і відповідає вашим кар’єрним цілям, якими б вони не були.

Викладають предметники

Викладає поєднання колишніх і нинішніх практиків, а також дослідників і викладачів, які зосереджені на юридичній практиці, а не лише на теорії.

Вимоги до курсу

Студенти повинні мати ступінь бакалавра Великобританії з будь-якого предмету на рівні 2:2 або вище або еквівалентну кваліфікацію. Студенти, які не є юристами, повинні пройти обов’язковий двотижневий вступний курс, який охоплює ключові принципи англійської правової системи, якщо вони не можуть підтвердити успішне проходження бакалавра права (або еквівалента) або мінімум 3 юридичних модулів на суму щонайменше 80 кредитів QCF, які повинні включати - англійську правову систему, договірне право та право делікту.

Деталі курсу

Дотримання та регулювання LLM надасть вам можливість вивчити проблеми, пов'язані з відповідністю та регулюванням, зосередившись на одній або кількох із таких областей: страхове право; закон енергії; екологічне право; захист даних та інтелектуальна власність.

Вивчаючи з нами відповідність і регулювання LLM, ви:

 • Отримайте викладання від експертів із предметних питань, колишніх і нинішніх практиків, а також науковців, орієнтованих на дослідження та викладання.
 • Зосередьтеся на юридичній практиці, а не тільки на теорії.
 • Скористайтеся перевагами стратегічного партнерства з фірмами, регуляторами та органами з акредитації.
 • Дізнайтеся про юридичні технології, вибравши для вивчення модулі юридичних технологій.
 • Покращуйте свої можливості працевлаштування, отримуючи важливі навички, які можна передавати, і плануючи свою кар’єру з нашою командою кар’єр.

На додаток до загального ознайомлення з програмою, існує двотижневий вступний курс, який охоплює ключові принципи англійської правової системи. Це обов’язкове для студентів, які не вивчають право, але також доступне для студентів, які хочуть відновити знання основ права Англії та Уельсу. Це було б корисно для будь-якого студента, який зробив значну перерву в юридичній освіті.

Щоб допомогти вам підготуватися до вашої дисертації, ви вивчите низку обов’язкових та інших додаткових навчальних сесій з методів дослідження.

Будь ласка, зверніть увагу, що згідно з правилами Міністерства внутрішніх справ, студенти, яким для навчання в нас потрібна віза Student Route, не мають права навчатися онлайн і можуть вибирати лише модулі для очного навчання.

Структура курсу

Терміни 1 і 2 (очний)

Двотижневе ознайомлення: для студентів, які не вивчають право, це включає обов’язковий вступ до законодавства Англії та Уельсу, який необхідно пройти перед початком ваших перших модулів.

Ви завершите:

 • Відповідність і регулювання
 • Навчання методам дослідження (сесії протягом семестрів 1 і 2)

Потім ви можете вибрати один із модулів, затверджених Комплаєнсом і Регламентом:

 • Страхове право
 • Енергетичне право
 • Екологічне право
 • Захист даних та інтелектуальна власність

Плюс два* модулі з довідника факультативних модулів.

* Усі факультативні модулі доступні за наявності.

3 семестр (очна)

 • Дисертація з комплаєнсу та регулювання

Інформація про курс

Оцінка

Модулі оцінюються шляхом тригодинного невидимого письмового іспиту або курсової роботи з 4500 слів.

Для всіх іспитів, у тому числі для онлайн-навчання, необхідна присутність в одному з наших кампусів у Великій Британії (або в затвердженому закордонному центрі за попередньою домовленістю).

Місцем онлайн-навчання за замовчуванням є Лондон.

Модуль дисертації буде оцінюватися шляхом подання дисертації (15 000 слів) і надає можливість для тривалого, поглибленого та інтенсивного дослідження та роздумів про спеціалізовану сферу відповідності та регулювання.

Структура

Цей курс має інноваційну гнучку структуру з конкретними оцінками, які сприяють ефективному навчанню.

Як застосовувати

 • Ви можете подати заявку на цей курс безпосередньо в університеті.
 • Цей курс не можна вибрати для вивчення разом з курсом юридичної практики (LPC).

Зверніть увагу: наші курси в Гонконзі ще не відкриті для подання заявок. Якщо вам цікаво дізнатися більше про навчання в Гонконзі, зареєструйте свій інтерес сьогодні.

Про Школу

Запитання